Centrum Zdravých Zubů, zubní lékařství
Dr. A. Hejny 133, Úpice

Umístění: Centrum Zdravých Zubů, zubní lékařství Jiný

Pan doktor je milý a rázný. Což je opravdu dobře, protože mě to donutilo starat se o svoje zuby dobře. Zbavil mě strachu ze zubaře a naopak se na pravidelné návštěvy těším. Dal mi zuby do pořádku a díky němu nevím co je to bolest zubů. Jsem opravdu vděčná, že jsem měla to štěstí a dostala jsem se do péče pana doktora.

pán doktor Bednář je kapacita!! je sice ráznější povahy ale tak to má být. Hned při první preventivní prohlídce mi udělal RTG, o každém zubu mi něco řekla navíc mě poslal ještě na další vyštření což tohle moje bývala stomatoložka nikdy neposlala. za své zoubky tet si sice připlatím, ale aspon budu mít jistotu, že budou v pořádku.Tak jako po odborné stránce, tak i po lidské stránce je pán doktor Bednář jednička - podá ruku je milí a vstřícný, stejnak tak hodnotím přístup sestřičky, která je taky velice hodná..takže doporučuji :)

K paní Dr. Benářové jsem se dostala čistě náhodou a této náhodě jsem vděčna dodnes. Sice dojíždění Praha - Úpice nebylo zdrovna to co jsem si předtavovala, ale vyvážilo to péči paní doktorky a krásné zuby které mmně udělala.
Celý chrup vyšperkovala, že se mohu usmívat bez zábran. A nejen to--- každý kdo mě chálí jak mám krásné udržované zuby (jen mí přátelé vědí pravdu :)
Velmi vlídné přijetí, úžasné vystupování pani doktorky a v neposlední řadě její úžasná a perfektní práce přivedla do její ordinace celou mojí rodinu.
Tímto jí veřejně ještě jednou moc a moc děkuji

Harie Humlhanzová - Praha 8

Příjemné prostředí, sympatičtí lidé, kteří s vámi jednají na rovinu a dělají práci na výbornou. Dovíte se o svých zubech za 10 min. více, než za celý život od jiných stomatologů dohromady. Je milé, že vám paní Bednářová podá ruku při příchodu i odchodu a to tak jak se ruká podává, na ženu dobré, žádná leklá ryba, Na druhou stranu, mám pocit, že jsem neslyšel pana Bednáře, že by zdravil :-). Zatím jsem byl jen u jeho ženy, tak třeba až se dostanu k němu :-). Držím palce a obdivuji každé manželé jež spolu mohou dělat. R.Bureš

Toto hodnocení sice nepatří panu doktorovi, ale jeho ženě, MUDr. Michaele Bednářové (nemá založené hodnocení), s kterou sdílí ordinaci - ale myslím, že je to jedno. Po kulturním šoku, který jsem zažila loni při první návštěvě této ordinace ve svých 43 letech, kdy jsem se po 20 letech bezproblémových preventivek u nejmenované felčarky z Mohelnice vlastně poprvé dozvěděla, jak se správně čistí zuby a jak se správně provádí ústní hygiena, jsem se s důvěrou svěřila do péče paní doktorky, která mi a dceři spravila několik nejakutnějších zubů, které se mi z ničeho nic u do té doby zdánlivě zdravého chrupu začaly sypat. Bohužel z důvodu dalekého dojíždění 160 km po okrskách jsem hledala podobně skvělou lékařku či lékaře na Olomoucku, a trvalo mi to skoro půl roku. Za tu dobu jsem měla možnost poznat zhruba 6 dalších lékařů. Nyní jsem podobně skvělého lékaře konečně našla v Uničově. Nezbývá než konstatovat, že paní doktorka Bednářová dělá poctivou a moderní stomatologii za přijatelný peníz, a co oceňuji, díky moderní technice je výborná v diagnostice i prognóze. Do puntíku trefila osud zubů, u kterých jsem naivně věřila, že je jiní lékaři spravili dobře.
Držím paní doktorce i jejímu manželovi palce v další praxi a přeji hodně spokojenýh klientů. Lenka Blažková

Perfektní ošetření u člověka,který se panicky bál zubaře a měl zuby jako noty na buben. Příjemné jednání, skvělá komunikace, umí poradit co je pro pacienta výhodné.

Jako lékař má nepochybně své kvality, jen by mohl zlepšit přístup k pacientům. Nemístné poznámky urážející pacenty do ordinace nepatří.

Tohle je stomatolog par excelence. Taky mě naučil myslet, probudil, to jsem dotehdy neuměl, a taky jsem se s ním mohl vyfotit při promocích, stomatologie jako taková by mě nikdy nebavila, kdyby nebylo doktora Bednáře, který mě naučil nemyslet ve schématech, ale pružně. Je to výborný učitel, učitel, kterého nejde překonat, je to velká nedostižná meta a v ošetření kořenových kanálků se mu jen málokdo vyrovná, no když odmyslím někdy nepochopitelné vtípky, tak dávám sto milión procent, ke mně se choval fér a doteď jsem nepotkal většího odborníka. Stomatologům nevěřím protože si často pomáhají nejrůznějšími výmluvami a neumí říci věci na rovinu, to není případ doktora Bednáře. Odchodem doktora Bednáře skončila kvalitní výuka na Hradecké fakultě. Ještě jednou díky za všechno. Byla mi největší čest. kd a kdyby tady byla kategorie superman, ani ta by nestačila.

Velmi dobrý lékař. Doporučuji.