MUDr.

Adresy

• Odborný lékař urologie

Chittussiho 9/1001
    71000 Ostrava, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• P

Musím jenom souhlasit s pozitivním hodnocením. Se záněty močového měchýře se potýkám několik let. Minulý rok jsem jich měla několik. Dřívější urologové to brali, jako že se nic neděje. V listopadu 2015 jsem navštívila pana doktora, který začal konečně něco řešit. Od té doby mám konečně pocit, že jsem na správném místě u člověka, který nic nezanedbá a jen tak nepřejde. Paní sestřička úžasná. Jenom doporučuji.

• O

K panu doktorovi chodím už 14 let,vždy dvakrát do roka.Pokaždé když odcházím, vím že jsem u člověka kterému na stavu pacienta záleží.Moooc si vážím toho, že jsem ve vaší péči pane doktore.Sestřička jedním slovem SUPEEEER.Jezdím až z Přerova a vím že měnit nebudu!!!!!!Díky za vše Bělašková.

• B

Pana doktora bych nevyměnila ani za nic a to ani sestřičku. Výborný přístup, přímé jednání, vše dokonale vysvětlí i popíše. Se sestřičkou se snaží vždy pacienta uklidnit. Oba dva mají výborný a profesionální přístup. Oproti mému předešlému urologovi je to obrat o 100% k lepšímu a jsem moc ráda, že jsem si vybrala tak dobře!

• H

Dobrý den, pak doktor je naprosto úžasný nejen jako odborním, ale hlavně jako člověk. Sestra Emilka taktéž, ale vše již bylo mockrát řečeno, takže vám díky a přeji hodně zdraví Frausová

• TAKÉ JÁ MUSÍM ŘÍCT, ŽE PAN DOKTOR JE OPRAVDU TŘÍDA A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH. POMOHL MI S MÝMI PROBLÉMY A NAVÍC JE VELICE PŘÍJEMNÝ A TRPĚLIVÝ. OBLÍBILA JSEM SI I JEHO MILOU SESTŘIČKU.

• Trápila jsem se přes rok s vleklými záněty močových cest, s neustálým navštěvováním toalety,kdy už jsem ve svých 27 letech přestala skoro chodit ven Doktoři mě posílali na psychiatrii, že jsem naprosto zdravá a na urologii nepatřím. Nenechala jsem se a objednala se k panu doktoru Albínovi, tak skvělý přístup, komplexní vyšetření, vyšetření na bakterie, odeslání na imunologii a spousty dalších. Se slovy, že mám močový měchýř jak starý chlap s prostatou začala léčba. Dlouhodobá. Po měsícíse dostavily výsledky. Chci vám strašně moc poděkovat a neskutečně si vážím vašeho profesionálního přístupu. Sestřička je dokonalá. Vždy,když mám pocit že mám opět zánět, pouze dojdu s močí, sestra zkontroluje a mám klid. S panem doktorem se radím i telefonicky, když mám problémy. Myslí opravdu na vše. Velké díky vám oběma.

• Dnes jsem byla u pana Doktora poprvé, a nestačila jsem se divit - během jedné návštěvy komplexní vyšetření s globálním pohledem na věc a užitečnými radami. Rok se trápím s ledvinami a chronickými záněty močového měchýře, prošla jsem rukami spousty doktorů, ale tuhle kompletní péči hned u první schůzky jsem ještě nezažila..Zatim mockrát děkuju..

• Sestra??? Úplná katastrofa!přes ní se nelze dostat k lékaři, protože ona sama vám řekne hned diagnozu! A když už kooonečně se dostanete k lékaři, tak ten ohodnotí sestřin úsudek, takže ani přesně nezjistí, co vám je. Můžete 3 dny běhat ve dne v noci na záchod v bolestech a s krví v moči, ale u pana doktora, jste přece v pořádku. Tak jak je možné, že ledviny bolí, pálí při čurání, ale jste úplně zdravý člověk????!!!

• Naprosto důkladný,nikdy na nic nezapomene a nic mu neunikne.Přitom je rychlý,nic neprotahuje a ještě dokáže být příjemný chlap.A sestra Emilka je prototyp zdravotní sestry,navíc má kouzlo osobnosti,které z nepříjemných věcí dělají legraci.A zachránili mi život.
    Zdeněk Pospíšil.

• Odborník s výborným, lidským přístupem k pacientovi........