Kmochova 1652/8, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Dobrý den,chtěla bych přispět svým názorem na pana doktora Kováče...25 let jsem dojížděla k zubařce do Českého Těšína,ale to,jak mě začla "odbývat",mě donutilo hledat jiného zubaře....Na internetu jsem si našla pana doktora Kováče a musím říct,že jsem měla šťastnou ruku...Už při první návštěvě mi udělal rtg, a to,s jakou profesionalitou mi opravoval zub,který mi bývalá p. zubařka "podělala",mě opravdu překvapilo.To,jak tady někdo píše,že chce pan doktor,pacienta co nejvíce vyždímat,tak tomu nerozumím,protože částku,kterou si řekl za úkony,mě mile překvapila.....Jsem opravdu ráda,že jsem přešla k panu doktorovi a chtěla bych mu tímto poděkovat,za milý a profesionální přístup.....DĚKUJÍ R.Mrózková

Dobrý den,tak nevím,čtu tady recenze na MUDr Kováče a s těmi negativy naprosto nesouhlasím.My jsme byli celkem spokojeni se zubařkou,která šla do důchodu.Byli jsme přesměrováni k naprosto profesně slabé zubařce zde v Havířově.Přešli jsme k p.Kováčovi a můžeme jen chválit.Jsme s manželkou spokojeni jak s přístupem kvalitou provedené práce tak výborným zázemím ordinace.A že se za zákroky platí?Tak především né za všechny ,ale podle katalogů zdr.poj.Jsem důchodce a peněz mi taky nezbývá,přesto si myslím,že chci li mít kvalitní chrup,musím si připlatit.A ruku na srdce,mnohdy se peníze utratí jinde.Jo a ještě jeden poznatek-a velmi důležitý.Doktor Kováč se snaží zub nejen zachránit ale hlavně vyléčit.To platilo jak u manželky tak i u mne,ale i mé dcery.Jiní lékaři rovnou zub odstraní.Manželka i já jsme velmi spokojeni.

Od pana doktora Kováče jsem přešla k panu dr. Arvaiovi, aniž bych věděla, že sídlí v jedné budově a jsou jakoby jeden tým pracovníků. To mě docela zaskočilo, protože mi pan dr. Arvai sdělil, že budu muset chodit na rentgen k p. dr. Kováčovi, i přesto jsem souhlasila. Pan dr. Kováč je sice výborný zubař, ale neumí se chovat a vybijí si svou zlost na svých pacientech i dokonce na těch nejmenších (3 roky). Po tom, jak se zachoval k mé dceři a jak surově ji vrtal do zoubku až skoro se nemohla nadýchnout..to mi příjde velice neprofesionální..jinak k němu žádné jiné výhrady nemám. Jako zubař patří mezi špičky ve svém oboru...ale zklamal mě jako člověk..

Pan doktor má neprofesionální chování.Při čištění kanálků což bylo velice bolestivé si mě osobně vubec nevšímal a jediné co ho zajímalo bylo pomlouvání jiného pacienta se sestřičkou. Vůbec mě předem neinformuje na to co mi zrovna v ústech provádí. Dále za čištění kanálků jsem platila 800kč, ikdyž mé známé u jiného lékaře čištění hradila plně pojišťovna. Hlavní priorita pana doktora je vyždímat z pacientů co nejvíce peněz.

K panu doktoru Kováčovi jsem přešla na doporučení známé, ale jsem velmi nespokojená a po poslední návštěvě rozhodnutá se k němu už nevrátit. Nikdy jsem nezažila tak bolestivé zákroky a nikdy mi netekly takové potoky krve po vrtání zubu. Už 2x mi také špatně zablomboval zub. Pod blombou znovu objevil kaz a za následná oprava s čistěním kanálků mě stála vždy 500,-. Celkově jsem se takto špatně necítila u žádného jiného zubaře.

Pan doktor Kováč je nejen velice sympatický ale i schopný. Po zkušenostech s mými předešlými zubními lékaři, kteří mě svou neschopností málem připravili o zuby (v 26 letech docela problém) na něj nedám dopustit. Velice příjemné prostředí, vstřícní lidé a co se týče plateb není to nějak odlišné od jiných zubařů. Při jakýchkoliv bolestech mě okamžitě ošetřil, nabídl umrtvení, při ošetření s Vámi mlluví. Navíc zavolám ve čtvrtek a objednaná jsem na úterý, to se tak často nevidí. Nemůžu jinak než Všem doporučit a panu doktorovi poděkovat za dosavadní péči.

Mám už málem 50 let. Se zubama jsem měl hodně problémů. Navštěvoval jsem hodně stomatologů. Jediný pan doktor a milá sestřička má přístup k pacientovi, který by jsem v dnešní době nečekal. Příjemný, slušný, zdvořilý a snaží se vyjít pacientovi vstříc. Kéž by bylo takových doktorů u nás více. Že to stojí nějaké peníze? Co v dnešní době je zadarmo. Mám zkušenost, že za každou návštěvu jsem platil 1000Kč "na ruku", aby jsem byl ošetřen. Mezi náma. kolik peněz utratíme za zbytečnosti, a proč je neutratit za zdraví?

Po mých negativních zkušenostech s minulým ošetřujícím lékařem mohu bez nadsázky prohlásit, že nebýt pana doktora Kováče, měla jsem už asi "zuby ve sklenici", což bych jako žena moc nerada. Finanční záležitosti jsou sice nepříjemné, ale co je v dnešní době laciné, že? A podle mě - pan doktor ty ceny nedělá... Už jsem sice v důchodu, takže otázka času není pro mě až tak důležitá, ale i když jsem byla v pracovním poměru, vždy jsem se s panem doktorem domluvila k mé plné spokojenosti. Proto mohu pana doktora Kováče s čistým svědomím každému doporučit.

Výborný zubař, profesionální přístup i k dětem, vždy s dobrou náladou a úsměvem i když z ošetření "kouká" jen platba z pojišťovny :-)