Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Litovel

• „Paní doktorka je naprostý profesionál a erudovaný lékař. Má úžasně milý přístup k dětem a rodičům vždy vše pečlivě vysvětlí. Rozhodně doporučuji všem rodičům, aby se jejich dět staly jejími pacienty Více

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodila jsem k ní celé dětství a nyní k ní chodím s dětmi. Vždy bezchybně určí diagnózu a léčí rozumně, nepředepisuje například ATB na vše možné. Umí poradit, doporučit, hledá nejvýhodnější řešení pro vás. Jednou jedinkrát nevěděla, co mi je, ihned mě odeslala do nemocnice, a ani tam nepřišli na to, co mi bylo. Opravdu profesionální, přímá a spolehlivě nejlepší lékařka. S lepším lékařem jsem se zatím nesetkala. Více

Na Chmelnici 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K panu doktoru Plevovi chodím s oběma syny již více než 16let. Nikdy absolutní problém, žádné dlouhé čekací doby, úžasná sestřička, profesionál, zbytečně nepředepisuj antibiotika atd ... Naprosto nerozumím všem těm negativním komentářům. Více

Wellnerova 3A/1215, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já si na paní doktorku stěžovat vůbec nemohu a jsem ráda. že můj syn je v její péči. Malému byly 2 roky, když jsme k ní přestupovali a od té doby konečně znám pravý důvod jeho potíží. Když mi syna léčila jiná paní doktorka, a měsíc co měsíc při jeho střevních potížích provázených vysokými teplotami, mi neustále tvrdila, že jde u mého syna jen o virózku, těžko jsem tomu uvěřila. MUDr. Křížová krátce po přestupu do její péče diagnostikovala potravinovou alergii a zařadila nás do gastroenterologické poradny. Dodnes si vyčítám, že jsem syna nechala skoro 2 roky trpět! Díky za takovou paní doktorku! Více

Kollárova 664, Litovel Mapa

• Pediatr