MUDr.

Pavol Holeczy

Kontaktní informace

• B
    Umístění: Vítkovická nemocniceSlužby: operace

Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Radim Bužga
    Radim Bužga
    Gastroenterolog, Internista
    28.října 100, Ostrava
    Šla jsem na kolonoskopii k p.doktoru Bužgovi z důvodů pozitivního výsledku preventivního testu obvodního lékaře.… Více

Jaromír Fiala
    Jaromír Fiala
    Gastroenterolog, Internista
    Nemocniční 898/20, Ostrava

Pavel Marten
    Pavel Marten
    Dr. Martínka 7/1491, Ostrava
    Dnes jsem zažila kolonoskopické vyšetření. A mohu říct, že doktor je opravdu výborný ve svém oboru. Výborný přístup… Více

Iva Lerchová
    Iva Lerchová
    Švédská 109/45, Ostrava
    Paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi, je empaticka a vstřícná. Po stránce odbornosti je skvělý diagnostik… Více

Radka Košková
    Radka Košková
    Švédská 109/45, Ostrava
    Podstoupila jsem vyšetření v ordinaci paní dr.Koškové, musím říci že jsem se hodně bála, ale díky skvělému, profesionálnímu… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: Vítkovická nemocniceSlužby: operace

• A

Před třemi lety mi pan primář Holéczy operací slinivky zachránil život, a v následujících letech mne provázel dalšími operacemi.
      I ty dopadly na výbornou.
      Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
      Tento pan doktor má zcela mimořádné kvality. Je to profesionál s noblesou, osobním šarmem, odpovědností a empatií.
      K pacientům je laskavý, rozumí jim a má smysl pro humor. Se samozřejmostí sobě vlastní přijme pacienta i mimo ordinační hodiny, ve svém volném čase.
      Návštěva u tohoto lékaře a jeho sympatické sestřičky je pro mne příjemným zážitkem, a to i ve chvílích, kdy mi není zrovna nejlépe.
      Prostě máte den hezčí.
      Markéta

• Pan docent Holeczy je nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život (je mi 64 let) poznal. Ing.Slovák Stanislav,Brušperk

• K

Příjemný, milý, ochotný no prostě úžasný lékař. Byla jsem s ním mooc spokojená i moje maminka.

• D

Vynikající lékař,na slovo vzatý specialista,zlatý člověk a k tomu všemu ještě neskutečný sympaťák a hezký chlap!!!U něj v ordinaci nemáte ani pomyšlení na stud a obavy,veškeré dotazy odpovězeny.Zkrátka jsem odtud odcházela totálně zklidněná a krásně natěšená na nový život.Jsem moc ráda,že jsem ho poznala a ještě jednou děkuji!!!!!!! Dembkovská Jana

• M

Velice přijemný lékař,s velmi lidským přísstupem!Škoda,že takových lékařů není v našem zdravotnictví více!!

• M

Profesionál s lidským přístupem. Nejenže má zlaté ruce při operacích, ale také zašívá rány lépe než kdejaká švadlenka. Dlouhodobě sleduje pacienty a kontroluje jejich pooperační stav. Není to u něj jako na běžícím pásu, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete. O svůj obor se maximálně zajímá a neustále si rozšiřuje své znalosti a je přístupný novinkám na trhu. Je to doktor pro lidi. Děkuji za jeho pečlivý a starostlivý přístup, ale především za to, že mi vrátil můj život....

• P

S panem doktorem Holeczym jsem se setkala poprvé když jsem volila chirurgické řešení obezity. Jako člověk, který žil celý život v jakési ulitě, do které nikoho nepustil ze strachu, že se mu bude někdo smát jsem šla k lékaři, který měl vyřešit moji obezitu chirurgicky s obavami. Dokonce bych řekla, že i se strachem, že příjdu někde, kde se na mě bude koukat svrchu, že se neumím ovládat a teď bych to chtěla takto řešit.
      Musím ovšem říct, že jeho přístup k lidem je něco opravdu neuvěřitelného. Není to pro něj jenom práce ale těm lidem ( i já jsem mezi ně patřila) opravdu pomáhá a rozumí jim. A to, že ten lékařský přístup doprovází i přístup lidský je dneska zcela něco opravdu vzáceného. Kdo váhá nebo má strach z nějaké negativní reakce- není důvod. Tenhle člověk je opravdu zlatý a taktéž jeho kolektiv. Zájem o pacienta - to je pohání.