MUDr.

Pavol Holeczy

Gastroenterolog

Kontaktní informace

• Před třemi lety mi pan primář Holéczy operací slinivky zachránil život, a v následujících letech mne provázel dalšími operacemi.
    I ty dopadly na výbornou.
    Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
    Tento pan doktor má zcela mimořádné kvality. Je to profesionál s noblesou, osobním šarmem, odpovědností a empatií.
    K pacientům je laskavý, rozumí jim a má smysl pro humor. Se samozřejmostí sobě vlastní přijme pacienta i mimo ordinační hodiny, ve svém volném čase.
    Návštěva u tohoto lékaře a jeho sympatické sestřičky je pro mne příjemným zážitkem, a to i ve chvílích, kdy mi není zrovna nejlépe.
    Prostě máte den hezčí.
    Markéta

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

I ty dopadly na výbornou.
      Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
      Prostě máte den hezčí.
      Markéta

• Pan docent Holeczy je nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život (je mi 64 let) poznal. Ing.Slovák Stanislav,Brušperk

• Příjemný, milý, ochotný no prostě úžasný lékař. Byla jsem s ním mooc spokojená i moje maminka.

• Vynikající lékař,na slovo vzatý specialista,zlatý člověk a k tomu všemu ještě neskutečný sympaťák a hezký chlap!!!U něj v ordinaci nemáte ani pomyšlení na stud a obavy,veškeré dotazy odpovězeny.Zkrátka jsem odtud odcházela totálně zklidněná a krásně natěšená na nový život.Jsem moc ráda,že jsem ho poznala a ještě jednou děkuji!!!!!!! Dembkovská Jana

• Velice přijemný lékař,s velmi lidským přísstupem!Škoda,že takových lékařů není v našem zdravotnictví více!!

• Profesionál s lidským přístupem. Nejenže má zlaté ruce při operacích, ale také zašívá rány lépe než kdejaká švadlenka. Dlouhodobě sleduje pacienty a kontroluje jejich pooperační stav. Není to u něj jako na běžícím pásu, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete. O svůj obor se maximálně zajímá a neustále si rozšiřuje své znalosti a je přístupný novinkám na trhu. Je to doktor pro lidi. Děkuji za jeho pečlivý a starostlivý přístup, ale především za to, že mi vrátil můj život....

• S panem doktorem Holeczym jsem se setkala poprvé když jsem volila chirurgické řešení obezity. Jako člověk, který žil celý život v jakési ulitě, do které nikoho nepustil ze strachu, že se mu bude někdo smát jsem šla k lékaři, který měl vyřešit moji obezitu chirurgicky s obavami. Dokonce bych řekla, že i se strachem, že příjdu někde, kde se na mě bude koukat svrchu, že se neumím ovládat a teď bych to chtěla takto řešit.
      Musím ovšem říct, že jeho přístup k lidem je něco opravdu neuvěřitelného. Není to pro něj jenom práce ale těm lidem ( i já jsem mezi ně patřila) opravdu pomáhá a rozumí jim. A to, že ten lékařský přístup doprovází i přístup lidský je dneska zcela něco opravdu vzáceného. Kdo váhá nebo má strach z nějaké negativní reakce- není důvod. Tenhle člověk je opravdu zlatý a taktéž jeho kolektiv. Zájem o pacienta - to je pohání.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní