Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Vítkovická nemocnice Jiný

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat panu doktorovi za jeho nadstandartní přístup a vysokou profesionalitu.

Umístění: Vítkovická nemocnice operace

Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

Před třemi lety mi pan primář Holéczy operací slinivky zachránil život, a v následujících letech mne provázel dalšími operacemi.
I ty dopadly na výbornou.
Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
Tento pan doktor má zcela mimořádné kvality. Je to profesionál s noblesou, osobním šarmem, odpovědností a empatií.
K pacientům je laskavý, rozumí jim a má smysl pro humor. Se samozřejmostí sobě vlastní přijme pacienta i mimo ordinační hodiny, ve svém volném čase.
Návštěva u tohoto lékaře a jeho sympatické sestřičky je pro mne příjemným zážitkem, a to i ve chvílích, kdy mi není zrovna nejlépe.
Prostě máte den hezčí.
Markéta

Pan docent Holeczy je nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život (je mi 64 let) poznal. Ing.Slovák Stanislav,Brušperk

Příjemný, milý, ochotný no prostě úžasný lékař. Byla jsem s ním mooc spokojená i moje maminka.

Vynikající lékař,na slovo vzatý specialista,zlatý člověk a k tomu všemu ještě neskutečný sympaťák a hezký chlap!!!U něj v ordinaci nemáte ani pomyšlení na stud a obavy,veškeré dotazy odpovězeny.Zkrátka jsem odtud odcházela totálně zklidněná a krásně natěšená na nový život.Jsem moc ráda,že jsem ho poznala a ještě jednou děkuji!!!!!!! Dembkovská Jana

Velice přijemný lékař,s velmi lidským přísstupem!Škoda,že takových lékařů není v našem zdravotnictví více!!

Profesionál s lidským přístupem. Nejenže má zlaté ruce při operacích, ale také zašívá rány lépe než kdejaká švadlenka. Dlouhodobě sleduje pacienty a kontroluje jejich pooperační stav. Není to u něj jako na běžícím pásu, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete. O svůj obor se maximálně zajímá a neustále si rozšiřuje své znalosti a je přístupný novinkám na trhu. Je to doktor pro lidi. Děkuji za jeho pečlivý a starostlivý přístup, ale především za to, že mi vrátil můj život....

S panem doktorem Holeczym jsem se setkala poprvé když jsem volila chirurgické řešení obezity. Jako člověk, který žil celý život v jakési ulitě, do které nikoho nepustil ze strachu, že se mu bude někdo smát jsem šla k lékaři, který měl vyřešit moji obezitu chirurgicky s obavami. Dokonce bych řekla, že i se strachem, že příjdu někde, kde se na mě bude koukat svrchu, že se neumím ovládat a teď bych to chtěla takto řešit.
Musím ovšem říct, že jeho přístup k lidem je něco opravdu neuvěřitelného. Není to pro něj jenom práce ale těm lidem ( i já jsem mezi ně patřila) opravdu pomáhá a rozumí jim. A to, že ten lékařský přístup doprovází i přístup lidský je dneska zcela něco opravdu vzáceného. Kdo váhá nebo má strach z nějaké negativní reakce- není důvod. Tenhle člověk je opravdu zlatý a taktéž jeho kolektiv. Zájem o pacienta - to je pohání.