Adresa

Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava
Vítkovická nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

B
Ověřeny pacient
Umístění: Vítkovická nemocnice operace

Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária


A
Ověřeny pacient

Před třemi lety mi pan primář Holéczy operací slinivky zachránil život, a v následujících letech mne provázel dalšími operacemi.
I ty dopadly na výbornou.
Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
Tento pan doktor má zcela mimořádné kvality. Je to profesionál s noblesou, osobním šarmem, odpovědností a empatií.
K pacientům je laskavý, rozumí jim a má smysl pro humor. Se samozřejmostí sobě vlastní přijme pacienta i mimo ordinační hodiny, ve svém volném čase.
Návštěva u tohoto lékaře a jeho sympatické sestřičky je pro mne příjemným zážitkem, a to i ve chvílích, kdy mi není zrovna nejlépe.
Prostě máte den hezčí.
Markéta


Ověřeny pacient

Pan docent Holeczy je nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život (je mi 64 let) poznal. Ing.Slovák Stanislav,Brušperk


K
Ověřeny pacient

Příjemný, milý, ochotný no prostě úžasný lékař. Byla jsem s ním mooc spokojená i moje maminka.


D
Ověřeny pacient

Vynikající lékař,na slovo vzatý specialista,zlatý člověk a k tomu všemu ještě neskutečný sympaťák a hezký chlap!!!U něj v ordinaci nemáte ani pomyšlení na stud a obavy,veškeré dotazy odpovězeny.Zkrátka jsem odtud odcházela totálně zklidněná a krásně natěšená na nový život.Jsem moc ráda,že jsem ho poznala a ještě jednou děkuji!!!!!!! Dembkovská Jana


M
Ověřeny pacient

Velice přijemný lékař,s velmi lidským přísstupem!Škoda,že takových lékařů není v našem zdravotnictví více!!


M
Ověřeny pacient

Profesionál s lidským přístupem. Nejenže má zlaté ruce při operacích, ale také zašívá rány lépe než kdejaká švadlenka. Dlouhodobě sleduje pacienty a kontroluje jejich pooperační stav. Není to u něj jako na běžícím pásu, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete. O svůj obor se maximálně zajímá a neustále si rozšiřuje své znalosti a je přístupný novinkám na trhu. Je to doktor pro lidi. Děkuji za jeho pečlivý a starostlivý přístup, ale především za to, že mi vrátil můj život....


P
Ověřeny pacient

S panem doktorem Holeczym jsem se setkala poprvé když jsem volila chirurgické řešení obezity. Jako člověk, který žil celý život v jakési ulitě, do které nikoho nepustil ze strachu, že se mu bude někdo smát jsem šla k lékaři, který měl vyřešit moji obezitu chirurgicky s obavami. Dokonce bych řekla, že i se strachem, že příjdu někde, kde se na mě bude koukat svrchu, že se neumím ovládat a teď bych to chtěla takto řešit.
Musím ovšem říct, že jeho přístup k lidem je něco opravdu neuvěřitelného. Není to pro něj jenom práce ale těm lidem ( i já jsem mezi ně patřila) opravdu pomáhá a rozumí jim. A to, že ten lékařský přístup doprovází i přístup lidský je dneska zcela něco opravdu vzáceného. Kdo váhá nebo má strach z nějaké negativní reakce- není důvod. Tenhle člověk je opravdu zlatý a taktéž jeho kolektiv. Zájem o pacienta - to je pohání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti