Adresa

Praktický zubní lékař
Štěpánská 903, Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím k ní léta, doktorka semnou nekomunikuje, jen když se mi podaří něco zeptat, tak odpoví, jinak si plká jen se sestřičkou, vůbec neřekne co jde dělat, ani žádné varianty na výběr léčby, nic. Na děti je úplně příšerná, řve po nich ať nebrečí, dítě už má trauma ze zubaře, no hrůza. Při prevenci proletí zuby, zeptá se jestli něco nebolí a tím je hotovo, přítel má jinou zubařku a ta mu třeba při prevenci děla dentalní hyygienu. Jinak paní doktorka nedoporučí žádné zubní pasty, žadné kartáčky nic. Nekomunikuje. Sestřička je sice hodná, ale už mluví tak, jak doktorka, vyčítavě! Na každý kaz objednává zvlášť, že neudělá třeba dva najednou! Hledám jinou doktorku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mé každé preventivní vyšetření co půl roku trvalo přesně cca 20-30 vteřin. Paní doktorka zběžně prošla všechny zuby, zeptala se, jestli mám nějaký problém a pokud ne, tak běž domů. Žádný rentgen, odstranění zub.kamene, nic! Nový zubař mi při rentgenu zjistil dva rozsáhlé kazy uvnitř zubu, což by u paní Hlavenkové dopadlo hrůzostrašně, kdybych tam zůstala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař

Chodím k ní už léta a prozatím mi vždycky pomohla.To,že probírá se sestřičkou plány na víkend je sice pravda,ale na její práci to nemá žádný vliv a vždy ji odvede dobře...a o to hlavně přece jde !můžu ji jen doporučit! Po odborné stránce skvělá zubařka...


P
Ověřený profil

Konečně jsem našla super zubaře, který ví co dělá. Přešla jsem k ní od nejmenované zubní, která převzala ordinaci po dalším nej zubaři na Vs., ale šel do důchodu. Ta co ordinaci převzala to byla hrůza, nedokázala poznat ani zánět. Paní Hlavenková mi opravila vše co se dalo a dokonce můj strach strhání osmiček vymizel díky ní. Je to paní zubařka s velkým Z. Práci dělá poctivě a hlavně tomu rozumí!


R
Ověřený profil

Jsem dlouhodobý pacient - za tu dobu nemůžu říct špatné slovo. Co jsem tady viděl že mluví se sestřičkou o plánech na víkend neříkám že to není pravda, ale já bych dělal to samé, čemu to vadí :) vystvětlení mě jako pacientovi dala vždy, baví se o tom co je důležité, takže bez problému. Ostatní věci co jsem četl výše mohou být pravda, i mistr tesař se utne - tak to chodí. A o negativní věci napíše každý, o tom když někdo provede zákrok dobrý nikdo v drtivé většině nenapíše. Z mé strany je OK! :-D


K
Ověřený profil

Nejhorší zubař u kterého jsem byla. Za podívání do pusy si vzala 90 Kč a tvrdila mi, že to není zánět zubu, ale mandlí, které již 4 roky nemám. Nikomu ji nedoporučuji a takovýto člověk by neměl ordinovat!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Prozatím jsem s ní neměla žádné problémy,práci doposud odvedla vždy dobře.


L
Ověřený profil

Po dlouhé době jsem našla dobrého zubaře. Je věcná, vstřícná, zákrok vysvětlí. Můj strach ze zubaře ustupuje.


Výborná kožní lékařka,doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Paní doktorka je zatím ta nejhorší co znám. Když jsem dostal zánět zubu po té co mi ho zaplombovala a přišel jsem za ní, tak mi řekla, že to mne nemůže bolet, že porodní bolesti jsou větší! Antibiotika mi nedala a posla mne domů. Za dva dny byla bolest tak nesnesitelná, že jsem musem na pohotovost, kde mi zub museli provrtat, aby z něj vytekl hnis. Byl to těžký zánět. Nerv samozřejmě odumřel, a tak mám díky paní dokrodce o zdravý zub méně. Tímto paní doktorce velmi "děkuji".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu