Praktický zubní lékař
Štěpánská 903, Vsetín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím k ní léta, doktorka semnou nekomunikuje, jen když se mi podaří něco zeptat, tak odpoví, jinak si plká jen se sestřičkou, vůbec neřekne co jde dělat, ani žádné varianty na výběr léčby, nic. Na děti je úplně příšerná, řve po nich ať nebrečí, dítě už má trauma ze zubaře, no hrůza. Při prevenci proletí zuby, zeptá se jestli něco nebolí a tím je hotovo, přítel má jinou zubařku a ta mu třeba při prevenci děla dentalní hyygienu. Jinak paní doktorka nedoporučí žádné zubní pasty, žadné kartáčky nic. Nekomunikuje. Sestřička je sice hodná, ale už mluví tak, jak doktorka, vyčítavě! Na každý kaz objednává zvlášť, že neudělá třeba dva najednou! Hledám jinou doktorku.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Mé každé preventivní vyšetření co půl roku trvalo přesně cca 20-30 vteřin. Paní doktorka zběžně prošla všechny zuby, zeptala se, jestli mám nějaký problém a pokud ne, tak běž domů. Žádný rentgen, odstranění zub.kamene, nic! Nový zubař mi při rentgenu zjistil dva rozsáhlé kazy uvnitř zubu, což by u paní Hlavenkové dopadlo hrůzostrašně, kdybych tam zůstala.

Umístění: Praktický zubní lékař

Chodím k ní už léta a prozatím mi vždycky pomohla.To,že probírá se sestřičkou plány na víkend je sice pravda,ale na její práci to nemá žádný vliv a vždy ji odvede dobře...a o to hlavně přece jde !můžu ji jen doporučit! Po odborné stránce skvělá zubařka...

Konečně jsem našla super zubaře, který ví co dělá. Přešla jsem k ní od nejmenované zubní, která převzala ordinaci po dalším nej zubaři na Vs., ale šel do důchodu. Ta co ordinaci převzala to byla hrůza, nedokázala poznat ani zánět. Paní Hlavenková mi opravila vše co se dalo a dokonce můj strach strhání osmiček vymizel díky ní. Je to paní zubařka s velkým Z. Práci dělá poctivě a hlavně tomu rozumí!

Jsem dlouhodobý pacient - za tu dobu nemůžu říct špatné slovo. Co jsem tady viděl že mluví se sestřičkou o plánech na víkend neříkám že to není pravda, ale já bych dělal to samé, čemu to vadí :) vystvětlení mě jako pacientovi dala vždy, baví se o tom co je důležité, takže bez problému. Ostatní věci co jsem četl výše mohou být pravda, i mistr tesař se utne - tak to chodí. A o negativní věci napíše každý, o tom když někdo provede zákrok dobrý nikdo v drtivé většině nenapíše. Z mé strany je OK! :-D

Nejhorší zubař u kterého jsem byla. Za podívání do pusy si vzala 90 Kč a tvrdila mi, že to není zánět zubu, ale mandlí, které již 4 roky nemám. Nikomu ji nedoporučuji a takovýto člověk by neměl ordinovat!

Prozatím jsem s ní neměla žádné problémy,práci doposud odvedla vždy dobře.

Po dlouhé době jsem našla dobrého zubaře. Je věcná, vstřícná, zákrok vysvětlí. Můj strach ze zubaře ustupuje.

Výborná kožní lékařka,doporučuji.

Paní doktorka je zatím ta nejhorší co znám. Když jsem dostal zánět zubu po té co mi ho zaplombovala a přišel jsem za ní, tak mi řekla, že to mne nemůže bolet, že porodní bolesti jsou větší! Antibiotika mi nedala a posla mne domů. Za dva dny byla bolest tak nesnesitelná, že jsem musem na pohotovost, kde mi zub museli provrtat, aby z něj vytekl hnis. Byl to těžký zánět. Nerv samozřejmě odumřel, a tak mám díky paní dokrodce o zdravý zub méně. Tímto paní doktorce velmi "děkuji".