Praktický lékař pro dospělé a dorost
Bechyňovo náměstí 2, Přibyslav

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti,je to opravdu odborník na svém místě.Vždy byla ochotná.

C

paní doktorka velice ráda předepisuje prášky na tlak ačkoliv nejsou potřeba,nejedná se jen o mne,ale o spousty známých kteří po změně doktora mají záhadně tlak v pořádku...

Myslím, že paní doktorka zná Ibalgin a Stoptussin, vrchol vědění bude zřejmě nějaký ten Penicilin. Posadit na její místo písařku s razítkem a štočkem receptů a neschopenek, případně pastelkami :-) vyjde to nastejno. V Přibyslavi si vybrat lékaře je opravdu trgédie.

Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy je ochotná pomoci a vždy celé mé rodině poskytla špičkovou lékařskou péči.

paní doktorka je náladová a nervozní,svojí náladu přenáší na pacienty .Všem bych ji jenom rozmluvila .Myslím,že ani její odborné znalosti nejsou na takové urovni,jaké by měly být .

Na anginu Vám předepíše Ibalgin. Opravdu paráda- v Přibyslavi opravdu super lékaři.

velice často náladová