Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching • 800 Kč

Koučování • 800 Kč

Jsem certifikovaná koučka pro celostní, rodinné a týmové koučování. Pomáhám svým klientům posouvat se v životě dál od problémů a frustrací, blíže ke s...

• Nízké sebevědomí

• SZŠ a VOŠ - Alšovo nábřeží 6

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

800 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Koučink Praha 1 coaching

Od začátku jsme se cítila velmi příjemně a doporučuji všem, kteří si třeba jen potřebují popovídat s někým mimo okruh známých a kteří potřebují srovnat své myšlenky.

Milá Katko,
děkuji Vám za krásnou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že na Vás naše první společné sezení takto působilo. Oceňuji Vaši odvahu a přímost, s kterými jste se na schůzku přišla a přeji Vám do budoucna vše nejlepší :-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

Na Pavlu jsem dostala doporučení od své kamarádky. Ve vztahu jsem se dostala do bodu, kdy nefungovala komunikace s partnerem, zvažovala jsem i rozchod. S Pavlou jsem přehodnotila způsob komunikace a věci se začaly dít. Dnes jsem více v klidu a ve vztahu s partnerem stále pokračujeme J. Jsem ráda, že jsem konzultace vyhledala.

Milá Moniko,
moc ráda čtu Vaše slova. Těší mě, že jste s partnerem krizi překonali. Přeji Vám hodně spokojenosti v dalším společném životě:-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

S paní Úblovou jsem řešila svoji rodinnou situaci. Na psychologa jsem se úplně necítila, ale potřebovala jsem si svoji stávající situaci ujasnit a také trochu naplánovat jak ji budu řešit. Pavla mi pomohla získat nadhled, ale i potřebnou sebejistotu. S její pomocí jsem ve svém životě postoupila o kus vpřed a dokázala si, že jsem schopná zvládnout i věci, v kterých si úplně nevěřím. Děkuji.

Milá Věro,
děkuji Vám za pěkný komentář. Mám radost z toho, že se cítíte odvážnější a samostatnější.
Přeji Vám, ať se i nadále daří :-)

Umístění: Koučink Praha 1 koučování

K paní Pavle jsem se objednala na doporučení a rozhodně toho nelituji. Dodala mi sílu pokračovat v životě a pomáhá mi si ho uspořádat. Je empatická a dokázala mi pomoct uvědomit si, co dělám špatně.Je pro mě opravdovou oporou. Rozhodně doporučuji, její přístup ke klientovi je nadmíru profesionální a citlivý, zároveň se nebojí pojmenovat věci pravým jménem a nechodí kolem horké kaše.

Pavla Úblová

Milá Markéto, děkuji za krásnou zprávu. Ráda bych vyzdvihla Vaši píli, se kterou jste se stavěla k podnikání kroků, vedoucích k vylepšení vaší situace. Děkuji Vám a přeji do budoucna jen to nejlepší :-)

• Nízké sebevědomí
  • Pracovní krize