Praktický lékař pro děti a dorost
Br. Veverkových 2874, Karviná

myslím,že pediatr by měl být člověk, který má rád děti - byla jsem šokovaná,když dvouletému dítěti,na kterého po celou dobu vlídně nepromluvila, neusmála se ani nepohladila,vynadala,že brečí,když ona zrovna mluví.Vůbec se nedivím,že malá po kontaktu s ní řve, když já mám z ní sevřený žaludek a to jsem dospělá.

Nevím jak k malým dětem ale k mladistvým se nechová vůbec hezky a od více zdrojů vím, že si rodiče musí diagnózu určovat sami, aby s tím paní doktorka začala něco vůbec dělat.

Brázdová

Jen by mohla mluvit s rodiči víc nahlas.

Jsme naproto spokojení s péčí této lékařky. Je ochotná a vždy poradí. A to i telefonicky po pracovní době.

Výborná doktorka,jsme sní mocky spokojení,unás nikdy nebyl žáden problém vše ok a vše co jsem vědět potřebovala jsem se dověděla a na mého chlapečka je moc hodná..je taková na všechny děti!doporučujíí Gajdušci:-)Lukášek.

Paní doktorka je velmi obětavá a starostlivá. K dětem má velmi hezký přístup a vždycky má čas si promluvit a poradit když nás trápí jakýkoliv problém.