Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji. Přišla jsem k ní před pár lety v 15ti letech s depresí, úzkostmi, nespavostí a panickými záchvaty.
Paní doktorka mě téměř vůbec nepustila ke slovu, mluvila především o sobě, a pokud jsem mluvila tak jsem měla pocit že mě ani neposlouchá. Vůbec s ničím mi nepomohla. Má opravdu špatný přístup, bez špetky empatie. K nespavosti mi řekla, že se mám jít před spaním projít. K depresi, úzkostem a panickým záchvatům vlastně neřekla téměř nic, pouze že se mám víc snažit. Pokud jsem nedokázala vysvětlit jak se cítím, dostala jsem vynadáno za to že nejsem schopna říct co se děje a z jakého důvodu. Kdybych věděla proč tyto problémy mám, tak k ní přeci nepůjdu.
Z celkových 2 návštěv její ordinace jsem odešla v ještě horším stavu než ve kterém jsem přišla. Nevím, jak někdo takový může v oboru ještě být.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K této psychiatričce docházím už zhruba 5 let, bude mi brzy 20 a ona doteď nebyla schopná mě předat psychiatrovi pro dospělé.
Doktorka je to od začátku neprofesionální, arogantní a chová se ke mně jako k malému spratkovi, i přesto že já se k ní chovám slušně. Pravdu nemá nikdo jiný než ona, všechno zná, všechno ví. Má absolutně necitlivý přístup k mým potížím (porucha osobnosti, deprese, úzkosti). Mé potíže zlehčuje, má rady typu "musíš se jenom víc snažit" a zdá se, že asi ani neví, jak fungují antidepresiva, protože ta prý fungují "jen když člověk chce a snaží se", což dále nijak nedefinovala. Mnohokrát jsem z její ordinace odcházela s pláčem a cítila jsem se mnohem hůř, než když jsem tam šla. Paní doktorka se poté diví, že se jí nechci s ničím svěřovat.
Nikdy mi nepomohla a už se k ní nehodlám vracet.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI. Přišla jsem za ní s problémy s depresemi, bulímií, úzkostmi a nespavostí. Paní doktorka nemá špetku empatie, řekla mi ať se přestanu litovat, doslova. Při návštěvě byla většinu dobu na svém facebooku, mluvila jsem s ní a ona najednou začala projíždět facebook a dopisovat si s různými lidmi. Neustále mi skákala do řeči, nenechala mě domluvit, vysvětlit jí co se vlastně děje a absolutně vůbec mi nepomohla, spíše naopak. Většina lidí si jí chválí, ano, protože to jsou rodiče ke kterým si takovéto chování nedovolí. Ale ke mě v té době 15-ti leté holce se chovala absolutně příšerně. Neustále měla potřebu mi vyprávět o svém životě a svých vztazích které se mnou ani s mojí situací neměli naprosto nic společného. Na bulimii mi řekla že to je v pořádku a že se to za nějaký čas spraví samo, samozřejmě jsem do toho spadla ještě vc a měla jsem problém se z toho dostat. Na nespavost a noční můry mi bylo řečeno ať se přestanu dívat na strašidelné filmy a horory, to se říká dětem kterým je 5. Co se depresí a úzkostí týče, Paní doktorka mi řekla že si k sobě nemám pouštět ostatní lidi, že jim mám říct že se s nimi nechci bavit a zdržet se nějaké větší komunikace a nesvěřovat se. Díky tomu jsem se v té době přestala bavit skoro s celou rodinou, ztratila jsem nespočet přátel (spoustu z nich mám naštěstí už zpět) a byla jsem neskutečně osamělá a s depresmi a úzkostmi jsem na tom byla ještě hůř. Díky bohu jsem se odstěhovala a našla si jiného psychiatra, který mi doporučil psychoterapii, teď už neberu žádné léky a nemám vesměs témeř žádné psychické problémy. Takže znovu říkám, rozhodně NEDOPORUČUJI.

Za paní doktorkou jsem přišel ve svých 16 letech kvůli silným úzkostem, které doprovázely fyziologické projevy jako nevolnost a bolesti břicha, a kvůli kterým jsem měl problém se školní docházkou, ale i všeobecně v sociálním životě. Nemluvě o depresích, kterými jsem kvůli tomu trpěl. První otázka, která od paní doktorky zazněla, když jsem přišel do ordinace a řekl jí co mám za problémy, byla přesně ta otázka, o které vám řeknou na všech terapeutických kurzech, že by jí profesionál nikdy neměl použít. "Proč?" Zeptala se mě "A proč?" Paní doktorka zřejmě nevěděla, co je základním znakem úzkostí. Kdybych věděl, proč ty úzkosti mám, nejspíše bych byl v trochu jiném stavu. Chvíli jsme se bavili, přičemž mi opakovala pořád to samé dokola "když nejde o život tak nejde o nic". Napsala mi léky napsala mě domů. O lécích jsem později zjistil, že jsou pro léčbu schizofrenie a nejspíše je předepisuje každému pacientovi, u kterého neví co s ním (vzhledem ke zkušenostem mých známých). Nicméně jsem byl ještě na třech dalších sezeních, které byly vesměs to samé dokola (stále opakování toho samého, přičemž nebylo výjimkou, že si při terapii paní doktorka směle jedla zapečenou brokolici). Během té doby jsem díky mému skvělému psychologovi definitivně přijal, že mám odlišnou sexuální orientaci a že úzkosti by mohly pocházet právě z tohoto do té doby částečně popíraného a hlavně nevysloveného problému. Po provedení vnitřního a částečně veřejného coming outu jsem po nějaké době opět šel k paní doktorce a o všem jí řekl. Paní doktorka se na chvíli zamyslela a řekla, že by to tím mohlo být a poté dodala, že ona sama považuje homosexualitu za, cituji, "slepou větev života". Ten den jsem u paní doktorky byl naposledy. Paní doktorku tedy v rámci svých zkušenosti nedoporučuji. Zcela chybí profesionální chování, empatie a terapeut, který plete do terapie své osobní názory a jedná vůči pacientovi arogantně, rozhodně není terapeut, který by si zasloužil dobré hodnocení. Obávám se jen, že jednou přijde k paní doktorce někdo s podobným problémem jako já, ale v mnohem horším stavu, a jednání paní doktorky ho dovede k něčemu, co si snad ani nechci představovat.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka je na jednu stranu hodná na druhou strašně arogantní a zlá. Přišla jsem s problémem se kterým mi sama rekla že nezná. Za to já nemůžu že má samé malé ADHD děti. Na to je možná dobrá, neříkám nic. Ale v léčbě úzkosti, depresi a fobii u mladistvých je k ničemu.
Napsala mi nějaký léky na schizofrenii už po druhé přitom schizofrenii netrpím. Dělá si co chce. Naštěstí už přecházím k psychiatricce pro dospělé.

Jsem velice spokojená s přístupem s profesionalitou Pani doktorky. Je velice ochotná a vždycky pozorná. Hodně nam pomohla. Určitě doporučuji.

S paní doktorkou jsem spokojená, má moji plnou důvěru a moc nám pomohla.Je to odborník na správném místě. Jaroslava

Paní doktorka nám velmi pomohla s pochopením a zvládáním výchovy dcery,u které byly diagnostikovány určité poruchy.Vždy byla velmi ochotná,pečlivě nás vyslechla a snažila se najít řešení problému.Její sice přísný,ale zároven citlivý přístup nás v mnoha směrech posunul dál.Medikaci volila uvážlivě a celkově její léčbu hodnotím velice kladně a mohu jen doporučit.
Monika

Paní doktorka možná vyvolává přísný dojem. Pokud však pozorně nasloucháte jejím radám nebo návod, jistě ji oceníte. U nás se naopak snažila medikaci co nejvíce vyhnout a já ji děkuji. Terka

Byla jsem u této paní doktorky se synem který má ADHD syndrom a už bych k ní nikdy nešla. Nelíbí se mi její chování. Je arogantní, nepříjemná. Určitě nedoporučuji.