Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Za paní doktorkou jsem přišel ve svých 16 letech kvůli silným úzkostem, které doprovázely fyziologické projevy jako nevolnost a bolesti břicha, a kvůli kterým jsem měl problém se školní docházkou, ale i všeobecně v sociálním životě. Nemluvě o depresích, kterými jsem kvůli tomu trpěl. První otázka, která od paní doktorky zazněla, když jsem přišel do ordinace a řekl jí co mám za problémy, byla přesně ta otázka, o které vám řeknou na všech terapeutických kurzech, že by jí profesionál nikdy neměl použít. "Proč?" Zeptala se mě "A proč?" Paní doktorka zřejmě nevěděla, co je základním znakem úzkostí. Kdybych věděl, proč ty úzkosti mám, nejspíše bych byl v trochu jiném stavu. Chvíli jsme se bavili, přičemž mi opakovala pořád to samé dokola "když nejde o život tak nejde o nic". Napsala mi léky napsala mě domů. O lécích jsem později zjistil, že jsou pro léčbu schizofrenie a nejspíše je předepisuje každému pacientovi, u kterého neví co s ním (vzhledem ke zkušenostem mých známých). Nicméně jsem byl ještě na třech dalších sezeních, které byly vesměs to samé dokola (stále opakování toho samého, přičemž nebylo výjimkou, že si při terapii paní doktorka směle jedla zapečenou brokolici). Během té doby jsem díky mému skvělému psychologovi definitivně přijal, že mám odlišnou sexuální orientaci a že úzkosti by mohly pocházet právě z tohoto do té doby částečně popíraného a hlavně nevysloveného problému. Po provedení vnitřního a částečně veřejného coming outu jsem po nějaké době opět šel k paní doktorce a o všem jí řekl. Paní doktorka se na chvíli zamyslela a řekla, že by to tím mohlo být a poté dodala, že ona sama považuje homosexualitu za, cituji, "slepou větev života". Ten den jsem u paní doktorky byl naposledy. Paní doktorku tedy v rámci svých zkušenosti nedoporučuji. Zcela chybí profesionální chování, empatie a terapeut, který plete do terapie své osobní názory a jedná vůči pacientovi arogantně, rozhodně není terapeut, který by si zasloužil dobré hodnocení. Obávám se jen, že jednou přijde k paní doktorce někdo s podobným problémem jako já, ale v mnohem horším stavu, a jednání paní doktorky ho dovede k něčemu, co si snad ani nechci představovat.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka je na jednu stranu hodná na druhou strašně arogantní a zlá. Přišla jsem s problémem se kterým mi sama rekla že nezná. Za to já nemůžu že má samé malé ADHD děti. Na to je možná dobrá, neříkám nic. Ale v léčbě úzkosti, depresi a fobii u mladistvých je k ničemu.
Napsala mi nějaký léky na schizofrenii už po druhé přitom schizofrenii netrpím. Dělá si co chce. Naštěstí už přecházím k psychiatricce pro dospělé.

Jsem velice spokojená s přístupem s profesionalitou Pani doktorky. Je velice ochotná a vždycky pozorná. Hodně nam pomohla. Určitě doporučuji.

S paní doktorkou jsem spokojená, má moji plnou důvěru a moc nám pomohla.Je to odborník na správném místě. Jaroslava

Paní doktorka nám velmi pomohla s pochopením a zvládáním výchovy dcery,u které byly diagnostikovány určité poruchy.Vždy byla velmi ochotná,pečlivě nás vyslechla a snažila se najít řešení problému.Její sice přísný,ale zároven citlivý přístup nás v mnoha směrech posunul dál.Medikaci volila uvážlivě a celkově její léčbu hodnotím velice kladně a mohu jen doporučit.
Monika

Paní doktorka možná vyvolává přísný dojem. Pokud však pozorně nasloucháte jejím radám nebo návod, jistě ji oceníte. U nás se naopak snažila medikaci co nejvíce vyhnout a já ji děkuji. Terka

Byla jsem u této paní doktorky se synem který má ADHD syndrom a už bych k ní nikdy nešla. Nelíbí se mi její chování. Je arogantní, nepříjemná. Určitě nedoporučuji.

Absolutně si nemůžu stěžovat. Paní doktorka mi moc pomohla a dostala mě z nejhoršího. Můžu jí jen děkovat. :)

Paní doktorka léčí nezletilé aniž by měla souhlas rodičů, a to včetně podávání velice vysokých dávek antidepresiv. V současné době dokonce uvažujeme žalobu.

Já jsem byla spokojená. S naším vzteklým, často nezvladatelným osmiletým synem si poradila nad míru dobře, i když svérázným způsobem, který byl zřejmě zvolen záměrně a správně. Nám jako rodičům dala dobré rady a vedly k dobrým výsledkům. Na další návštěvě se vždy přesvědčila, zda doporučený postup zabral. Vždy byla v obraze. Medikaci navrhla, ale v žádném případě nevnucovala. My jsme ji odmítli. Je přísná, může se zdát excentrická, zvláštní, příkrá, ale pokud budu mít se synem ještě někdy problémm, zase ji navštívíme.