Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
15 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI. Přišla jsem za ní s problémy s depresemi, bulímií, úzkostmi a nespavostí. Paní doktorka nemá špetku empatie, řekla mi ať se přestanu litovat, doslova. Při návštěvě byla většinu dobu na svém facebooku, mluvila jsem s ní a ona najednou začala projíždět facebook a dopisovat si s různými lidmi. Neustále mi skákala do řeči, nenechala mě domluvit, vysvětlit jí co se vlastně děje a absolutně vůbec mi nepomohla, spíše naopak. Většina lidí si jí chválí, ano, protože to jsou rodiče ke kterým si takovéto chování nedovolí. Ale ke mě v té době 15-ti leté holce se chovala absolutně příšerně. Neustále měla potřebu mi vyprávět o svém životě a svých vztazích které se mnou ani s mojí situací neměli naprosto nic společného. Na bulimii mi řekla že to je v pořádku a že se to za nějaký čas spraví samo, samozřejmě jsem do toho spadla ještě vc a měla jsem problém se z toho dostat. Na nespavost a noční můry mi bylo řečeno ať se přestanu dívat na strašidelné filmy a horory, to se říká dětem kterým je 5. Co se depresí a úzkostí týče, Paní doktorka mi řekla že si k sobě nemám pouštět ostatní lidi, že jim mám říct že se s nimi nechci bavit a zdržet se nějaké větší komunikace a nesvěřovat se. Díky tomu jsem se v té době přestala bavit skoro s celou rodinou, ztratila jsem nespočet přátel (spoustu z nich mám naštěstí už zpět) a byla jsem neskutečně osamělá a s depresmi a úzkostmi jsem na tom byla ještě hůř. Díky bohu jsem se odstěhovala a našla si jiného psychiatra, který mi doporučil psychoterapii, teď už neberu žádné léky a nemám vesměs témeř žádné psychické problémy. Takže znovu říkám, rozhodně NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Za paní doktorkou jsem přišel ve svých 16 letech kvůli silným úzkostem, které doprovázely fyziologické projevy jako nevolnost a bolesti břicha, a kvůli kterým jsem měl problém se školní docházkou, ale i všeobecně v sociálním životě. Nemluvě o depresích, kterými jsem kvůli tomu trpěl. První otázka, která od paní doktorky zazněla, když jsem přišel do ordinace a řekl jí co mám za problémy, byla přesně ta otázka, o které vám řeknou na všech terapeutických kurzech, že by jí profesionál nikdy neměl použít. "Proč?" Zeptala se mě "A proč?" Paní doktorka zřejmě nevěděla, co je základním znakem úzkostí. Kdybych věděl, proč ty úzkosti mám, nejspíše bych byl v trochu jiném stavu. Chvíli jsme se bavili, přičemž mi opakovala pořád to samé dokola "když nejde o život tak nejde o nic". Napsala mi léky napsala mě domů. O lécích jsem později zjistil, že jsou pro léčbu schizofrenie a nejspíše je předepisuje každému pacientovi, u kterého neví co s ním (vzhledem ke zkušenostem mých známých). Nicméně jsem byl ještě na třech dalších sezeních, které byly vesměs to samé dokola (stále opakování toho samého, přičemž nebylo výjimkou, že si při terapii paní doktorka směle jedla zapečenou brokolici). Během té doby jsem díky mému skvělému psychologovi definitivně přijal, že mám odlišnou sexuální orientaci a že úzkosti by mohly pocházet právě z tohoto do té doby částečně popíraného a hlavně nevysloveného problému. Po provedení vnitřního a částečně veřejného coming outu jsem po nějaké době opět šel k paní doktorce a o všem jí řekl. Paní doktorka se na chvíli zamyslela a řekla, že by to tím mohlo být a poté dodala, že ona sama považuje homosexualitu za, cituji, "slepou větev života". Ten den jsem u paní doktorky byl naposledy. Paní doktorku tedy v rámci svých zkušenosti nedoporučuji. Zcela chybí profesionální chování, empatie a terapeut, který plete do terapie své osobní názory a jedná vůči pacientovi arogantně, rozhodně není terapeut, který by si zasloužil dobré hodnocení. Obávám se jen, že jednou přijde k paní doktorce někdo s podobným problémem jako já, ale v mnohem horším stavu, a jednání paní doktorky ho dovede k něčemu, co si snad ani nechci představovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka je na jednu stranu hodná na druhou strašně arogantní a zlá. Přišla jsem s problémem se kterým mi sama rekla že nezná. Za to já nemůžu že má samé malé ADHD děti. Na to je možná dobrá, neříkám nic. Ale v léčbě úzkosti, depresi a fobii u mladistvých je k ničemu.
Napsala mi nějaký léky na schizofrenii už po druhé přitom schizofrenii netrpím. Dělá si co chce. Naštěstí už přecházím k psychiatricce pro dospělé.


Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená s přístupem s profesionalitou Pani doktorky. Je velice ochotná a vždycky pozorná. Hodně nam pomohla. Určitě doporučuji.


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojená, má moji plnou důvěru a moc nám pomohla.Je to odborník na správném místě. Jaroslava


Ověřeny pacient

Paní doktorka nám velmi pomohla s pochopením a zvládáním výchovy dcery,u které byly diagnostikovány určité poruchy.Vždy byla velmi ochotná,pečlivě nás vyslechla a snažila se najít řešení problému.Její sice přísný,ale zároven citlivý přístup nás v mnoha směrech posunul dál.Medikaci volila uvážlivě a celkově její léčbu hodnotím velice kladně a mohu jen doporučit.
Monika


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka možná vyvolává přísný dojem. Pokud však pozorně nasloucháte jejím radám nebo návod, jistě ji oceníte. U nás se naopak snažila medikaci co nejvíce vyhnout a já ji děkuji. Terka


Z
Ověřeny pacient

Byla jsem u této paní doktorky se synem který má ADHD syndrom a už bych k ní nikdy nešla. Nelíbí se mi její chování. Je arogantní, nepříjemná. Určitě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Absolutně si nemůžu stěžovat. Paní doktorka mi moc pomohla a dostala mě z nejhoršího. Můžu jí jen děkovat. :)


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka léčí nezletilé aniž by měla souhlas rodičů, a to včetně podávání velice vysokých dávek antidepresiv. V současné době dokonce uvažujeme žalobu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti