Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jasenická 1828, Vsetín
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Alena Houdková - Přesto, že jsem z Vysočiny - návštěva rodiny...Paní doktorka mě bez problémů ošetřila...Lidský přístup, odbornost a empatie v ordinaci mě příjemně překvapily.Vřele doporučuji všem ze Vsetína....


D
Ověřeny pacient

Já jsem naprosto spokojená.
Zbavila mě strachu ze zubařů, který jsem si v dětství vypěstovala. Jsem z vesnice a dříve nebylo možné si zubaře vybrat.
Že mě oslovuje kočenko, mi vůbec nevadí, ba naopak to beru jako její milý a velmi sympatický přístup k člověku. A i když mě takhle osloví, nikdy mi netyká ( jak tady někdo píše- tomu prostě nevěřím ). Je naprosto slušná a lidská.
Je to "profesionálka" s lidskou tvǎří.
Ale je třeba vyzdvihnout taky sestru, paní Růžičkovou. No ta je naprosté sluníčko: hodná, milá, ochotná, vždy dobře naladěná, prostě skvělá.
Dana Krystyníková


R
Ověřeny pacient

Můžu doporučit, velice vstřícné jednání, pečlivost. ....a oslovování, které zde někdo vyčítal mi přijde milé a nikterak nepříjemné nebo drzé (a to jsem s ní husy také nepásl).
Roman Kubík


V
Ověřeny pacient

S paní zubařkou jsem velice spokojená. Oceňuji především lidský přístup a profesionalitu. I sestřička je výborná!


Jen a jen doporučit můžu


Výborná zubařka, jsem s její péčí nad míru spokojena a nevím, proč někomu vadí její oslovování. Naopak to beru jako příjemné zpestření a určitě ne jako urážku.


X

Velmi dobrá péče ze strany lékařky, skvělá zdrav.sestra v její ordinaci a člověk zde neplatí to co má zdarma. Jiní zubaři ve Vsetíně z Vás vytáhnou peníze za úkony které jsou plně hrazeny pojišťovnou.


J

Paní doktorka má zásadu tykat všem a oslovovat "kočko, kočenko" a tak podobně. To mně osobně vadí, husy jsem s ní nepásla. Ani s péčí o mé zuby u ní jsem nebyla spokojená.
Přešla jsem k velice šikovnému panu doktorovi Aleši Pavelkovi a jsem nadmíru spokojená, jak s jeho přístupem, tak péčí a ohleduplností.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Velmi příjemná paní doktorka,ochotná,dokonce sama dá vědět pacientům,kdy mají přijít,je pečlivá,skromná,dobrá stomatoložka.Je moc slušná.


J

Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti