Adresa

Sam.ord. PL pro dospělé
U Dvora 815, Letohrad

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Velice příjemný mladý doktor, který nejenže není v zajetí farmaceutických firem, ale stále ještě odolává stresu vyvolávaného tlakem na "efektivitu" našeho "zdravotnického" průmyslu.
Odvolává se mnohdy na zdravý lidský rozum, přistupuje k lidem celostně, tedy neváhá ukázat i levná řešení a hlavně - nesnaží se tvářit, že Vám vrátí VAŠE zdraví (ale upozorňuje na přímou sovislost Vašeho chování se stavem Vašeho těla).

Zároveň je na špici technologicky - nejenže má ordinaci plnou nejmodernějších diagnostických přístrojů, ale komunikuje plně elektronicky (přes náhled do karty až po posílání receptů či potvrzení apod. e-mailem) a hlavně - pokud se na nějakou dobu (elektronicky) objednáte, můžete se spolehnout, že v danou dobu budete i přijati!

Předseda spolku vesnických doktorů.

Nenamluví toho moc. Když, tak bohužel často odborně. Proto je potřeba se ptát. Pokud mám problém se zády, vždycky je spraví. Doporučuji jeho rozhýbávací techniky. Ale to nemusím vysvětlovat těm, kterým je aplikoval. Těm, kterým se nelíbí, doporučuji další lékaře v okolí. Je jich tu dost... :)

Vždy mi spraví záda, když mě bolí, před předepsáním antibiotik udělá výtěr na citlivost (to každý lékař nedělá), ochotně přijede na návštěvu a pokud vím, pravidelně se vzdělává a svou sestru posílá na různá školení také


S

Velmi dobrý, znovu se mi osvědčil při léčení mé dlohodobé nemoci, a především když každý den obětavě jezdil navštěvovat a dávat injekci mému umírajícímu otci. moc dekuji.


Š
Ověřený profil

nesouhlasím s negativními názory výše uvedenými.asi jste nebyly schopni jasně a stručně říct co vás bolí nebo trápí.jestli chcete lékaře který vám na vše napíše paralen a řekne že na to máte věk,tak si přejděte k jinému.Ale podle mě je to dobrý lékař,který,když vidí,že by to mohlo být něco vážnějšího tak pošle na různá vyšetření a nebo nechá udělat různé odběry.To všichni lékaři nedělají.


A

znovu se mi osvědčil jako dobrý lékař, když mi pomohl s mým velkým problémem. Pane doktore, moc děkuji a můžu vás jen doporučit.


V

jsem plně spokojený, pan doktor je milý, empatický, poctivý a spolehlivý... rozhodně ho nikdy "měnit" nehodlám ...


R

Velice dobrý lékař,dovede poradit a pomoci nám obyčejným lidem.je to praktik a za ta leta už i odborník pozná i to co později přístoje potvrdí!!!Jen více takových lékařů!!!!Léčí již spoustu let moji rodinu.Jsme spokojeni.Děkujeme pane doktore!


Pan doktor sice mnoho nenamluví, ale vyslechne pacienta, pochopí, kdy jde o nemoc hlavy a ne těla a podle toho také píše/nepíše léky. Když nerozumím tomu, co mi pan doktor diagnostikuje, je nejlepší se ho rovnou zeptat, než to pak složitě hledat na internetu.
Když pan doktor prohlíží pacienta, sestra odchází do sesterny (za to jí vělice děkuji, protože některé sestry to nedělají a je to velice nepříjemné). Vyhovuje mi, že má pan doktor kurz na měkké a mobilizační techniky, takže nemusím stát dlouhé fronty na fyzioterapii.


S panem doktorem jsem spokojená,vždy mš dobře poradí.děkuji pane doktore.


Došlo k chybě, zkuste to znovu