Adresa

Praktický lékař stomatolog
Válečkova 16, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

S timto panem doktorem jsem velice spokojena. Prichazim a odcházím s úsměvem. Tak krásně mi zaplomboval zub, že nepoznáte, ktery je zaplombovaný. Velmi pokroková technologie, plombovaní neboli, chcete-da injekci a se zubem si "vyhraje".. Je hodny a celou dobu vtipný, že se mi při každé kontrole stane, že ležím na křesle s otevřenou pusou, pan zubař štourá do pusy a já se směju jeho vtipům. Za mě číslo jedna. Všechny jeho sestřičky jsou skvělé a vtipné. Závěr? K tomuto panu zubaři chodím rada

L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Moje zkušenost s tímto lékařem je velice špatná. Byl mým zubařem, když jsem chodila na základní školu. Opravoval mi osmičku, kde jsem měla poměrně velký kaz. Pan doktor mi nedal žádnou umrtvovací injekci a řekl, že pokud to bude bolet, tak mám zamumlat a on na chvíli přestane. Vrtání zubu bolelo opravdu hodně na křesle jsem se svíjela (musela mě držet sestra i mamka) a mumlala jsem jako o život, ale doktor ani na chvíli nepřestal a naopak si v průběhu celého zákroku veselé zpíval. Toto byla naštěstí moje poslední návštěva tohoto doktora, ale ještě dva roky jsem měla o tomto zážitku noční můry a nechtěla jsem chodit k žádnému zubaři.

Z
Ověřený profil

Jsem u pana doktora dlouho ještě jak ordinoval ve Velkých Heralticích a jsem velice spokojená.Jsem přesvědčená o jeho profesní kvalitě a celkovému přístupu k pacientům.A děkuji že jsem měla možnost a štěstí zůstat u tohoto zubního lékaře kdy v dnešní době nemáte šanci sehnat zubaře.


Chodila jsem k dr. od mala ale v 19 letech jsem od něj odesla. Je trochu blbe kdyz mate vacek a on vam ho zablombuje a pak se rozciluje ze tam porad chodite. Dalsi sourozenci tam chodi dal nemaji problemy ale ja ktera mam spatne zuby(tim ze mam malo vapniku v tele) jsem mela porad nejaky problem a proto se tak ke mne i chodval.


Ověřený profil

Pana doktora navštěvuji od jeho počátku, kdy ordinoval v ordinaci Mudr. Motyčky. Za toto poměrně dlouhé období jsem dostatečně přesvědčen o jeho profesních a morálních kvalitách a celkovém přístupu k pacientům.Během této doby jsem bohužel absolvoval resekci na zubním oddělení SN a děkuji, již nechci nic podobného zažít. To pro Ty pisálky na této diskuzi, kteří dávají tomuto špičkovému lékaři záporné body. Myslím tím samotný přístup ošetřejucího lékaře a vybavení SN . Za 30 let se tam snad asi téměř nic nezměnilo. Kdybychom všichni odváděli v našich profesích podobné výsledky jako pán Mudr. Vavrečka,tak jsme úplně někde jinde a za tímto názorem si plně stojím. S pozdravem Všem a ať zoubky nebolí. Tomáš Elbl


Ověřený profil

U pana doktora jsem byla na ošetření asi 5x, byl vždy milý, vtipný, ovšem při poslední návštěvě jsem ho zastihla v rozmaru neveselém, rozmrzelém. Choval se strašně, ošetření bolelo. Sestra- sanitárka v ambulanci sladila svůj přístup s náladou lékaře. Bylo to otřesné. Ošetření strašně bolelo. Z ambulance jsem odcházela se slzou v oku a naplácanou odbytou plombou, jenž za 14 dní vypadla. Byť je tento lékař ve FNO závodní, jako zaměstnanec FN -pacient už do jeho ambulance nevkročím!


Je inovativní. V oboru se vyzná. zkouší různá řešení při hledání problému. Je opravdu profík!!!


T
Ověřený profil

Tak to buďte rád, že ke svému zubaři můžete chodít.. protože ti co to štěstí z důvodu stěhování nemají, musejí daleko dojíždět jinam. Ale to tomuto a všem ostatním zubařům v Opavě, Ostravě aj. je asi úplně jedno. U těchto lékařů už nemáme nárok ani na akutní ošetření, aby náhodou nedělali něco za menší provizi od pojišťovny, nebo už nevím co tím jako sledují?! Určitě je to ale jinak dobrý lékař..


Z

K tomuto zubaři chodím řadu let a mohu jen pochválit - konečně chodím pravidelně na prevenci a hlavně bez strachu!! To je myslím ta nejlepší vizitka lékaře.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Prostě je nejlepší, ještě žádný stomatolog mi při blombování nevykládal vtipy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu