Adresa

Nerudova 3/2397, Cheb
PV-AMBULANCE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Je to již 13 let zpátky,pan doktor pečoval o moje vážně nemocné rodiče, vždy našel radu a dobré slovo.Chodil za rodiči i po ordinační době domů,zcela nezištně. Je škoda,že již není v Nové Roli.


G
Ověřeny pacient

Chtěl bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi poděkovat za pomoc, kterou poskytnul mojí rodině v situaci, kdy se ostatní lékaři otáčeli zády. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě velmi příjemně překvapil. Stejně tak obrovská ochota pomoci v nouzi! Myslím, že nejen jako doktror, ale hlavně jako člověk má neocenitelné kvality. Takže ještě jednou díky.


Mé jméno je Lukáš Leskovjan paní doktorka Marešová není a tedˇpro mě bohužel má doktorka ale občas jí má moje mamka Lenka a i mamka i já si vás moc chválíme jste pečlivá,příjemná,moc hodná, a ještě k tomu nesmírně krásná . To o vás říkám já Lukáš syn. Svím jménem můžu paní Marešovou jen opravdu doporučit všem a myslím že budete opravdu nadrámec zpokojeni . Paní doktorka ač koli jsem jí poznal před krátkou dobou,je to opravdu zlatíčko,jak říkám já i má matka . :-) Paní Dano přeji vám zpoustu zpokojených pacientů atˇjsou na vás hodný protože vy si to opravdu poklad :-) Rád bych vás pozval na benefiční akci kterou pořádám příští rok 9. 6 2012 na podporu handicapovaných lidí vás bych tam moc rád měl jako váženého hosta :-) Doufáme že se nám akce povede a hlavně vyjde. Pokud smím požádat a tento vzkaz se k vám dostane pošlete mi svou soukromou e-mail adresu, zaslal bych vám oficiální pozvánku . Děkuji s přáním hezkého dne Lukáš Leskovjan


Ověřeny pacient

S obyčejným talentem a neobyčejnou vytrvalostí ve své práci dosáhl tak skvělého hodnocení.S čím intenzivnějším bojem s nemocí se setkáváš, tím větší poklad v našem panu doktorovi nacházíš.Cením si toho , že dokáže ukázat vybranými slovy správný směr i v okamžiku , kdy je člověku nejhůř. Laskavé slovo, pocit bezpečí a starostlivá péče- to jsou mimo jiné jeho léky na bolísko. Je to "Pan" doktor.


důsledný,lidský


Měla jsem šťastnou ruku při výběru. Nejlepší obvodní lékař a sestřičky v Chebu.


Pan doktor je velmi svědomitý a důsledný.
Vždycky dobře poradí. Je to vynikající odborník.


P

Pan doktor je opravdu skvělý, jen škoda že je od nás tak daleko.Chodili jsme k němu v době kdy působil v Nové Roli.Marně hledáme lékaře jeho kvalit.


P

Prsa čtyřky nemám,2o mi taky neni - poznal jsem několik doktorů,ale tenhle člověk je vážně pan doktor.Mezi lidma (aspon v Chebu)je brán za jedničku.Pomůže,poradí a vlastně dělá co může,jen nekterý lidi to nedovedou ocenit.A na to jak je mladej,tak mu praská ordinace ve švech i lidmi bez prsou.Když se někomu nebude něco zdát,dnes to je jednoduché - poohlédnete se po jiném a nekalte vodu.


P

Důsledný, odborník. I když nemám prsa čtyřky, v pohodě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti