Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
ZS - Doly Bílina, Bílina

Pan Doktor Štěpánek je opravdouvou výhrou mezi praktickými lékaři. Je to takový ten poctivý doktor, který neodflákne pacienta za 5min jak už je u nás v českém lákařství zvykem.
Velice důsledný a poradí s léčbou. Člověk si s ním i pěkně popovídá a atmosféra není tak dusná a stresující.
Opravdu vřele doporučuji a na závěr veliké díky, pane doktore.

Je to vynikající lékař.

Je to můj ošetřující lékař 23 let. Lepšího bych si nemohl přát. Lidský odborník na svém místě.Už se hrozím chvíle , až odejde do důchodu.

PANEM DOKTOREM JSEM VELICE SPOKOJENÁ

Velice ochotný, důsledný,vždy vysvětlí svůj postup v léčení,velmi citlivý. Léčí mne již 30let, léčíl mého manžela(vzhledem k jeho nemoci-odborný a obětavý přístup), též léčí mého syna. A proto Vám pane doktore děkuji.

PAN DOKTOR O SVÉ PRÁCI VÍ HODNĚ VĚCÍ JE OPRAVDU MOC DOBRÝ DIAGNOSTIK JEN MÁLOKTERÝ LÉKAŘ POCHOPÍ A HLAVNĚ POSLOUCHÁ CO PACIENTY TRÁPÍ ZATO JÍNÍ SE KNÁM CHOVAJ JAK....

Opravdu vynikající lékař. Jedině doporučuji!

Jsem strašně moc spokojená s panem doktorem. Příjemný, citlivý a má zájem o pacienta "jako člověka ". Děkuji pane doktore !!! Krúpová Renata

Výborný diagnostik!!!! Zachránil mi život, děkuji pane doktore moc moc!!!!

K MUDr. Štěpánkovi chodím už asi 20 let a jsem spokojen.Má zájem o pacienta vše podrobně vysvětlí a doporučí potřebná vyšetření.Znám hodně lidí kteří jsou také v jeho péči a ještě jsem neslyšel negativní reakci na jeho práci.