Pavel Štěpánek, praktický lékař Bílina

MUDr. Pavel Štěpánek

Praktický lékař

ZS - Doly Bílina, Bílina
Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

Pan Doktor Štěpánek je opravdouvou výhrou mezi praktickými lékaři. Je to takový ten poctivý doktor, který neodflákne pacienta za 5min jak už je u nás v českém lákařství zvykem.
Velice důsledný a poradí s léčbou. Člověk si s ním i pěkně popovídá a atmosféra není tak dusná a stresující.
Opravdu vřele doporučuji a na závěr veliké díky, pane doktore.

Je to vynikající lékař.

Je to můj ošetřující lékař 23 let. Lepšího bych si nemohl přát. Lidský odborník na svém místě.Už se hrozím chvíle , až odejde do důchodu.

PANEM DOKTOREM JSEM VELICE SPOKOJENÁ

Velice ochotný, důsledný,vždy vysvětlí svůj postup v léčení,velmi citlivý. Léčí mne již 30let, léčíl mého manžela(vzhledem k jeho nemoci-odborný a obětavý přístup), též léčí mého syna. A proto Vám pane doktore děkuji.

PAN DOKTOR O SVÉ PRÁCI VÍ HODNĚ VĚCÍ JE OPRAVDU MOC DOBRÝ DIAGNOSTIK JEN MÁLOKTERÝ LÉKAŘ POCHOPÍ A HLAVNĚ POSLOUCHÁ CO PACIENTY TRÁPÍ ZATO JÍNÍ SE KNÁM CHOVAJ JAK....

Opravdu vynikající lékař. Jedině doporučuji!

Jsem strašně moc spokojená s panem doktorem. Příjemný, citlivý a má zájem o pacienta "jako člověka ". Děkuji pane doktore !!! Krúpová Renata

Výborný diagnostik!!!! Zachránil mi život, děkuji pane doktore moc moc!!!!

K MUDr. Štěpánkovi chodím už asi 20 let a jsem spokojen.Má zájem o pacienta vše podrobně vysvětlí a doporučí potřebná vyšetření.Znám hodně lidí kteří jsou také v jeho péči a ještě jsem neslyšel negativní reakci na jeho práci.