Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou
Praktický lékař pro dospělé

K Panu doktoru mohu říci jediné, byla jsem u něj s bolestmi na plicích, teplotou, hleny s krví, dušností poslal mne domů jako těhotnou v 6tém měsíci s tím, že mi nic není a nedal mi ani léky prý žádné v těhotenství nemohu. Dopadlo to po dlouhém trápení tak, že jako těhotná mám zápal plic doprovázený astmatickými záchvaty a jsem na to léčena antibiotiky. Na mojí žádost k Mudr. Růžičkovi, že je mi vážně zle, odpověděl, to je tu dnes každému. Ale nikoho už nezajímalo, že jsem v rizikovém těhotenství a mohu příjt o holčičku co čekám. Kdyby Pan doktor můj problém řešil hned, nemuselo to zajít takto daleko.
Pane doktore stydte se!! znáte medicínu možná podle knižní stránky ale empatie Vám nic neříká

F

Zkušený a velmi pečlivý lékař, moderně vybavená ordinace, díky objednávání nejsou čekací lhůty v čekárně, zatím spokojenost.

Jsme s panem doktorem spokojení.

Vynikající lékař, pečlivý, svědomitý. Vzdělává se v oboru, má velmi dobré znalosti, zajímá se o nové poznatky a novinky v léčbě,informuje o nich pacienty. Doporučuje spolehlivé specialisty. Má perfektní sestru. Vřele doporučuji.

Každé hodnocení je subjektivní a pokud hodnotitel je laik (to jsme většina!), pak nemá valnou relevanci. Spíš bychom měli konstatovat, jak jsme byli spokojeni s přístupem lékaře k našim potížím, jak nám sdělil i něco nad... Např. že lék není jen dobrý, ale má i škodlivé stránky... Já jsem rád, že je "mým" ošetřují-cím lékařem, protože je zodpovědný a já i žena mu důvěřujeme. Doporučuji i jiným. (Pojmu "nejlepší"... nerozumím, znám jen jeho)

Jako stálý pacient pana doktora reaguji na předešlé hodnocení, které mohl snad napsát jen zamindrákovaný člověk, který chce zřejmě jen druhého poškodit. Naprosto s ničím nesouhlasím, vůbec se z toho nic nezakládá na pravdě. Vážíme si pana doktora za jeho nadprůměrnou profesionalitu. Jsme rádi, že zde máme odborníka,kterého si opravdu vážíme. Jsem přesvědčen,že se mnou souhlasí drtivá většina spokojených pacientů. Pane doktore, nedáme Vás!!! Předešlý pisateli, stydíme se za Vás!!!

Také já se připojuji ke kladnému hodnocení, pan doktor mi vždy pomůže, nemohu si na nic stěžovat a zároveň i sestřička je velice milá a ochotná, prostě skvělý tým na svém místě.

Super, lidi v Jaroměřicích můžou být rádi, že ho tady mají. Mám dobré zkušenosti. V každé situaci se snaží najít nějaké přijatelné řešení.

Opravujeme naše předešlé hodnocení samozřejmě na nejlepší.Díky pane doktore!

Opravdu není doktor, jako doktor. Proto si vážíme tohoto opravdu pana doktora za jeho perfektní přístup a důkladné léčení. Jsme nadmíru spokojeni a vřele jej doporučujeme. Vděční pacienti.