Pavel Růžička, praktický lékař Jaroměřice nad Rokytnou

MUDr. Pavel Růžička

Uložit

Praktický lékař Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Za boha se nedá dovolat, ať volám od rána až dokonce ordinační doby celý den, i když se několikrát stane že je linka obsazená, nikdy se nedovolám. Výborné služby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K Panu doktoru mohu říci jediné, byla jsem u něj s bolestmi na plicích, teplotou, hleny s krví, dušností poslal mne domů jako těhotnou v 6tém měsíci s tím, že mi nic není a nedal mi ani léky prý žádné v těhotenství nemohu. Dopadlo to po dlouhém trápení tak, že jako těhotná mám zápal plic doprovázený astmatickými záchvaty a jsem na to léčena antibiotiky. Na mojí žádost k Mudr. Růžičkovi, že je mi vážně zle, odpověděl, to je tu dnes každému. Ale nikoho už nezajímalo, že jsem v rizikovém těhotenství a mohu příjt o holčičku co čekám. Kdyby Pan doktor můj problém řešil hned, nemuselo to zajít takto daleko.
Pane doktore stydte se!! znáte medicínu možná podle knižní stránky ale empatie Vám nic neříká

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Zkušený a velmi pečlivý lékař, moderně vybavená ordinace, díky objednávání nejsou čekací lhůty v čekárně, zatím spokojenost.


Z
Ověřeny pacient

Jsme s panem doktorem spokojení.


Vynikající lékař, pečlivý, svědomitý. Vzdělává se v oboru, má velmi dobré znalosti, zajímá se o nové poznatky a novinky v léčbě,informuje o nich pacienty. Doporučuje spolehlivé specialisty. Má perfektní sestru. Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Každé hodnocení je subjektivní a pokud hodnotitel je laik (to jsme většina!), pak nemá valnou relevanci. Spíš bychom měli konstatovat, jak jsme byli spokojeni s přístupem lékaře k našim potížím, jak nám sdělil i něco nad... Např. že lék není jen dobrý, ale má i škodlivé stránky... Já jsem rád, že je "mým" ošetřují-cím lékařem, protože je zodpovědný a já i žena mu důvěřujeme. Doporučuji i jiným. (Pojmu "nejlepší"... nerozumím, znám jen jeho)


Jako stálý pacient pana doktora reaguji na předešlé hodnocení, které mohl snad napsát jen zamindrákovaný člověk, který chce zřejmě jen druhého poškodit. Naprosto s ničím nesouhlasím, vůbec se z toho nic nezakládá na pravdě. Vážíme si pana doktora za jeho nadprůměrnou profesionalitu. Jsme rádi, že zde máme odborníka,kterého si opravdu vážíme. Jsem přesvědčen,že se mnou souhlasí drtivá většina spokojených pacientů. Pane doktore, nedáme Vás!!! Předešlý pisateli, stydíme se za Vás!!!


Také já se připojuji ke kladnému hodnocení, pan doktor mi vždy pomůže, nemohu si na nic stěžovat a zároveň i sestřička je velice milá a ochotná, prostě skvělý tým na svém místě.


Ověřeny pacient

Super, lidi v Jaroměřicích můžou být rádi, že ho tady mají. Mám dobré zkušenosti. V každé situaci se snaží najít nějaké přijatelné řešení.


Opravujeme naše předešlé hodnocení samozřejmě na nejlepší.Díky pane doktore!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti