Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kolonoskopie

Před vyšetřením mě mnoho lidí odrazovalo a strašilo. Bylo to zbytečné. Vyšetření není příjemné, ale díky přístupu velice příjemného pana doktora a profesionální péči jeho i dvou milých sestřiček je toto vyšetření i zajímavé. Můžete se při vyšetření koukat na svá střeva zevnitř a k tomu dostanete i podrobný výklad od pana doktora. Je opatrný a velice milý. Vřele doporučuji tuto ordinaci a celému týmu přeji hodně úspěchů. Děkuji vám Thomasová

Dnes jsem zažila kolonoskopické vyšetření. A mohu říct, že doktor je opravdu výborný ve svém oboru. Výborný přístup nejen doktora, ale také sestřiček. Taková ordinace se v dnešní době těžko hledá. Skvělý přístup u nepříjemných vyšetření nejen doktora, ale také sestřiček!!!!

Odborník na svém místě, citlivý, příjemný, ochotný, sestra také příjemná a ochotná. Takovou ordinaci v dnešní době aby člověk lupou hledal. Děkuji za příjemný zážitek při návštěvě.

Pane doktore, jste moc příjemný, milý, vstřícný, vše jste mi ochotně přehledně vysvětlil a na mé otázky podal vyčerpávající odpovědi, jste opravdu skvělý a uklidňující lékař a i nepříjemné vyšetření u Vás nebylo tak hrozné. Děkuji

Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a musím říct,že to nic není.Zažila jsem velice profesionální a příjemný přístup.Jak od lékaře,tak i sestřiček.

Naprosto skvělý lékař. Perfektní přístup k pacientovi. Vynikající léčba nemoci, se kterou si jiný lékař neporadil. Sestřičky taktéž velmi milé a přívětivé.

Kvalitní lékař s příjemným a ochotným přístupem k pacientům

Č

Příjemný, hodný, odborně zdatný lékař. Příjemné prostředí, citlivý přístup u nepříjemných vyšetřeních!