Pavel Marten, gastroenterolog Ostrava

MUDr. Pavel Marten

Gastroenterolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Vrele doporučuji,pan doktor a personál velice ochotni s citlivým přístupem k nemocnému, zvláště v dnešní složité a vypjaté situaci ,tímto vyšetřením to neskončilo pan doktor i nadále sleduje můj zdravotní stav,velice mi to pomáhá.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. kolonoskopie

Před vyšetřením mě mnoho lidí odrazovalo a strašilo. Bylo to zbytečné. Vyšetření není příjemné, ale díky přístupu velice příjemného pana doktora a profesionální péči jeho i dvou milých sestřiček je toto vyšetření i zajímavé. Můžete se při vyšetření koukat na svá střeva zevnitř a k tomu dostanete i podrobný výklad od pana doktora. Je opatrný a velice milý. Vřele doporučuji tuto ordinaci a celému týmu přeji hodně úspěchů. Děkuji vám Thomasová


Ověřeny pacient

Dnes jsem zažila kolonoskopické vyšetření. A mohu říct, že doktor je opravdu výborný ve svém oboru. Výborný přístup nejen doktora, ale také sestřiček. Taková ordinace se v dnešní době těžko hledá. Skvělý přístup u nepříjemných vyšetření nejen doktora, ale také sestřiček!!!!


Odborník na svém místě, citlivý, příjemný, ochotný, sestra také příjemná a ochotná. Takovou ordinaci v dnešní době aby člověk lupou hledal. Děkuji za příjemný zážitek při návštěvě.


Pane doktore, jste moc příjemný, milý, vstřícný, vše jste mi ochotně přehledně vysvětlil a na mé otázky podal vyčerpávající odpovědi, jste opravdu skvělý a uklidňující lékař a i nepříjemné vyšetření u Vás nebylo tak hrozné. Děkuji


L

Dnes jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a musím říct,že to nic není.Zažila jsem velice profesionální a příjemný přístup.Jak od lékaře,tak i sestřiček.


L

Naprosto skvělý lékař. Perfektní přístup k pacientovi. Vynikající léčba nemoci, se kterou si jiný lékař neporadil. Sestřičky taktéž velmi milé a přívětivé.


L

Kvalitní lékař s příjemným a ochotným přístupem k pacientům


Č

Příjemný, hodný, odborně zdatný lékař. Příjemné prostředí, citlivý přístup u nepříjemných vyšetřeních!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti