Pavel Kropáček, chirurg Hlinsko

MUDr. Pavel Kropáček

Chirurg Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Nádražní 548, Hlinsko
Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
6 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Z
Ověřeny pacient

Vždy spokojená, nejsem hlinecký patriot. K MUDr. Kropáček chodím už i se svými dětmi. Jeho profesionální přístup je obdivuhodný. Jeho smysl pro humor úžasný. A po jeho pracovní stránce jsem byla i po svých dvou docela komplikovaných úrazech nadmíru spokojená. Nic nezanedbal, nic nenechal náhodě. Raději častější kontrola než to podcenit. Sestřička u p. doktora občas není dobře naladěná, ale pak doktor to vždy napraví. Děkuji za takovéhle doktory!!!


T
Ověřeny pacient

Můj hnis v noze mi špatně vyřízl a následně špatně léčil. Šla jsem s tím do nemocnice a lékaři jen kroutili hlavou,jaký lékař to udělal takhle špatně.. A doteď mám s tou nohou problémy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Neskutečně sympatický, vzdělaný pan doktor, vyšel mi vstříc s objednáním na nejbližší možný termín, paní sestřička byla taky na jedničku, takových lidí by bylo v českém zdravotnictví potřeba více. Nechala jsem si odstranit dvě znaménka, celý zákrok byl bezbolestný a díky povídání s panem doktorem spíše příjemný a humorný. Při hledání vhodného chirurga jsem narazila na tyto stránky, kde jsem se kvůli zdejším recenzím poněkud vyděsila, já za sebe ovšem musím říci, že jsem byla nadmíru spokojená, za následnou kontrolu žádný 30korunový poplatek vyžadován nebyl. Pana doktora můžu jen doporučit!


A

po urazu ruky ,kde bylo zapotřebí i šití mě pan doktor nechal doma 14 dní a poslal mě do práce.Argument,že mě ruka ještě hodně bolí a mám nateklé prsty a v ruce neudržím nic těžkého, mě odbyl tím,že musím pomalu.Je vidět,že pan dotor nikdy nepracoval rukama a víc než pacient ho zajímají poplatky,rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Měl jsem bulku na obličeji, ještě než jsem jel do nemocnice, aby zjistili, co to je, už mě chladně začal strašit, jak mě to budou v každym případě vyřezavat a zohyzdí mi celou tvář-doslova!!!!! Nebylo to zhoubný, ale vyřezat mi jí museli, aby se to zhoubným nestalo. Vše ale proběhlo bez problémů a bez ROZŘEZÁNÍ celého obličeje, jak mě strašil Kropáček!!!! Když jsem to říkal paní doktorce, tak se smála a řekla, že by neměl Kropáček předem vyhodnocovat zákroky v kterých nemá praxi:-))a odbornost. Chápu, že je zvyklej tak akorát zašívat tržný rány a podobně. Měl by se ale rozhodně zdržet komentárů o zákrocích, v kterých nemá tolik praxe a posílá je odborníkům do nemocnice!!!!!! Byl jsem docela dost psychycky na dně, jak budu pak vypadat:-(( Hlinsko NE!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

U pana doktora jsem před lety pracovala jako zdravotní sestra. Na tuto dobu velmi ráda vzpomínám. Pan doktor byl vždy vstřícný, hodný a určitě velmi dobrý odborník. Neodmítl nikdy žádného pacienta a to leckdy bylo dlouho po pracovní době.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti