Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší doktor u jakého jsem byla. Neřeší jen konkrétní problém ale dává si věci do souvislosti. Velmi pečlivý a fundovaný lékař.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

MUDr. Konečný je odborník na své místě... pomohl mi s problémy s ramenem, které jsem u jiného lékaře řešila více než tři měsíce, pan doktor to vyřešil jedním obstřikem. Kromě odbornosti si cením i vstřícného lidského přístupu, kdy mi vše vysvětlil a měl pochopení i pro mé obavy z případného dalšího zákroku... Sestřička také skvělá, usměvavá. Nemám, co bych vytkla a oběma děkuji za skvělou péči!

Ověřený profil
Umístění: Ordinace doprovod maminky

Moje 80ti letá maminka k MUDr. Konečnému chodí pravidelně a vždy jí nejen uleví od bolesti, ale i přidá vlídné slovo. Dnes jsem ji doprovodila a nejen jeho odbornost - o té víme, ale i empatie a nádherný lidský přístup pana doktora byl nádherný. Kéž by bylo takových,nejen doktorů, ale i lidí víc. Moc děkuji.

B
Ověřený profil
Umístění: Ordinace problém s klouby

Nejlepší lékař-odborník jakého jsem kdy potkala,vstřícný a hlavně lidský,vždy ochotný pomoct,chodíme k němu i s manželem a jsme spokojeni

D
Ověřený profil

Vynikající odborník a člověk. Ač to zní neuvěřitelně, v jeho péči člověk nepociťuje stres a strach ze zákroku. Kéž by takových lidí bylo více.

Díky ,moc díky panu doktorovi za nové koleno !! Těším se až přijdu na druhou stranu .
Výborná práce ve výborném kolektivu ve Zlíně . Super !

Velmi dobrý lékař,moc mi pomohl děkuji.

Inteligentní , empatický , klidný lékař s velkými zkušenostmi a rozhledem.
Mohu jen a jen doporučit po dlouholetých zkušenostech s jinými lékaři.


Chodíme k panu doktorovi celá rodina . Určitě vynikající odborník ,navíc příjemný člověk ,ale chodíme k němu i pro vřelé lidské slovo a neuvěřitelnou atmosféru . Všechno vysvětlí ,dodá optimismus a vyléčí.. Co víc si přát ?

Pan doktor je vynikající odborrník a hodný člověk.To nemůžu říct o m¨Mudr Gavendovi a ani Hanákovi co mohli to skurvili.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti