Adresa

Ordinace
Smetanovo náměstí 1358/3, Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Dříve jsem chodila pouze k lékařkám, proto jsem byla nervózní ze změny. Pan lékař mě ale velmi mile překvapil klidným přátelským přístupem a šetrným vyšetřením. Paní sestřička je také milá, cením si také dochvilnosti.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Dnešní návštěva mě velmi překvapila, p. doktor je člověk na svém místě. Ještě nikdy jsem tento milý a uklidňujíc přístup nezažila, velmi mě to překvapilo a i sestřička je velmi příjemná a pohodová. Mohu jen doporučit

S
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý lékař, jediné co mi vadí je, že chodí ráno dost pozdě. Když jsem objednaná na 8 hodinu (v těhotenství, takže dlouhé vysedávání v čekárně a neustálé chození na toaletu než přijde pan doktor..), tak se k němu běžně dostanu až v 8:45. Ale jinak je tam opravdu lidský přístup, jak u sestřičky, tak u pana doktora a i všech zastupujících lékařů. Nemenila bych.


K
Umístění: Ordinace Jiný

Pan dr. ma jiste sve kvality, jen jeho pristup v case je dosti lacni, sice ma psano ze ordinuje od 8 hodin ale zacne o pul devate a pak se to tak veze cely den. V tom pripadenechapu proc ta nevrla sestra Vas objedna na cas kdyz vi ze se stejne nedodrzi, nemam den volna na to aby mi napsal antikoncepci


Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Po předchozí strašne zkušenosti s ordinací v Kralupech je pan Kolář úžasný člověk,vše řádně vysvětlí je příjemný i má úžasný přístup..můžu jen doporučit i sestřička je velice příjemná


W
Ověřený profil

Pana doktora mohu jen a jen doporucit a plne souhlasím s předchozími příspěvky,pan doktor vysvětlí,poradí a pacientka ho zajímá,ne jako u mého předchozího gynekologa,ktereho se člověk pomalu bál zeptat,byl nepřijemný,arogantní a o problémech nechtěl slyšet. Pan doktor Kolář je člověk na svém místě, jsem moc ráda,že jsem k němu přešla.


L
Ověřený profil

S panem doktrorem jsem velice spokojena a lepsiho snad ani neznam . Nic nenecha nahode, se vsim poradi a vse dopodrobna vysvetli. Pokazde kdyz k nemu prijdu, tak se mi venuje na maximum a ma lidsky pristup. Sestricka je take mila a ochotna. Ordinaci mohu jen a jen doporucit!


E
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojena, diky nemu jsem donosila krasneho, zdraveho chlapecka, je opravdu uzasny, lidsky, jeho pristup je velmi dobry. I sestricka je mila.

Celkove jsem s ordinaci (i pristupem JEHO v nemocnici) velmi spokojena.. :) Mohu jenom doporucit.


S panem doktorem jsem taky naprosto spokojená, DOPORUČUJI
L.V.


Kdyby ho nebylo byl by ze mě invalida díky němu jsem uplně zdravá a tak si myslím že je ještě víc než nejlepší. Díky němu žiju normální život.


Došlo k chybě, zkuste to znovu