Pavel Kolář, gynekolog Slaný

Gynekolog Více

Smetanovo náměstí 1358/3, Slaný

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Pan dr. ma jiste sve kvality, jen jeho pristup v case je dosti lacni, sice ma psano ze ordinuje od 8 hodin ale zacne o pul devate a pak se to tak veze cely den. V tom pripadenechapu proc ta nevrla sestra Vas objedna na cas kdyz vi ze se stejne nedodrzi, nemam den volna na to aby mi napsal antikoncepci

Umístění: Ordinace

Po předchozí strašne zkušenosti s ordinací v Kralupech je pan Kolář úžasný člověk,vše řádně vysvětlí je příjemný i má úžasný přístup..můžu jen doporučit i sestřička je velice příjemná

W

Pana doktora mohu jen a jen doporucit a plne souhlasím s předchozími příspěvky,pan doktor vysvětlí,poradí a pacientka ho zajímá,ne jako u mého předchozího gynekologa,ktereho se člověk pomalu bál zeptat,byl nepřijemný,arogantní a o problémech nechtěl slyšet. Pan doktor Kolář je člověk na svém místě, jsem moc ráda,že jsem k němu přešla.

S panem doktrorem jsem velice spokojena a lepsiho snad ani neznam . Nic nenecha nahode, se vsim poradi a vse dopodrobna vysvetli. Pokazde kdyz k nemu prijdu, tak se mi venuje na maximum a ma lidsky pristup. Sestricka je take mila a ochotna. Ordinaci mohu jen a jen doporucit!

S panem doktorem jsem velmi spokojena, diky nemu jsem donosila krasneho, zdraveho chlapecka, je opravdu uzasny, lidsky, jeho pristup je velmi dobry. I sestricka je mila.

Celkove jsem s ordinaci (i pristupem JEHO v nemocnici) velmi spokojena.. :) Mohu jenom doporucit.

S panem doktorem jsem taky naprosto spokojená, DOPORUČUJI
L.V.

Kdyby ho nebylo byl by ze mě invalida díky němu jsem uplně zdravá a tak si myslím že je ještě víc než nejlepší. Díky němu žiju normální život.

Pana doktora mohu jen chválit,zejména po srovnání s mým předchozím gynekologem.
Správně zdiagnostikoval příčinu mých potíží,které řešil operačním výkonem,který mi sám provedl, bez sebemenších komplikací. I po lidské stránce jsem s ním naprosto spokojená,stejně jako s jeho sestřičkou,která je milá.