MUDr.

Pavel Kolář

Gynekolog

Kontaktní informace

• W

Pana doktora mohu jen a jen doporucit a plne souhlasím s předchozími příspěvky,pan doktor vysvětlí,poradí a pacientka ho zajímá,ne jako u mého předchozího gynekologa,ktereho se člověk pomalu bál zeptat,byl nepřijemný,arogantní a o problémech nechtěl slyšet. Pan doktor Kolář je člověk na svém místě, jsem moc ráda,že jsem k němu přešla.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• W

• L

S panem doktrorem jsem velice spokojena a lepsiho snad ani neznam . Nic nenecha nahode, se vsim poradi a vse dopodrobna vysvetli. Pokazde kdyz k nemu prijdu, tak se mi venuje na maximum a ma lidsky pristup. Sestricka je take mila a ochotna. Ordinaci mohu jen a jen doporucit!

• E

S panem doktorem jsem velmi spokojena, diky nemu jsem donosila krasneho, zdraveho chlapecka, je opravdu uzasny, lidsky, jeho pristup je velmi dobry. I sestricka je mila.

Celkove jsem s ordinaci (i pristupem JEHO v nemocnici) velmi spokojena.. :) Mohu jenom doporucit.

• S panem doktorem jsem taky naprosto spokojená, DOPORUČUJI
      L.V.

• Kdyby ho nebylo byl by ze mě invalida díky němu jsem uplně zdravá a tak si myslím že je ještě víc než nejlepší. Díky němu žiju normální život.

• Pana doktora mohu jen chválit,zejména po srovnání s mým předchozím gynekologem.
      Správně zdiagnostikoval příčinu mých potíží,které řešil operačním výkonem,který mi sám provedl, bez sebemenších komplikací. I po lidské stránce jsem s ním naprosto spokojená,stejně jako s jeho sestřičkou,která je milá.