GYNEKA s.r.o.
Za Chlumem 814, Bílina

K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař

K panu doktorovi chodím skoro už 15 let,řešili jsme spolu moje myomy a podezření na endometriozu.Naštěstí jsem nakonec přece jen otěhotněla a mám jedno dítě.Udělal pro mě toho hodně dobrého,je to profesionál každým coulem,ale je i velice ale velice lidský!!!!Jinak příjemná ordinace (porovnám-li a naší poliklinikou na Pražském Předměstí I.),fajnová sestřička.

Vynikající doktor známe se od roku 1997 operoval mě dvakrát a vždy mi pomohl a můžu říct i zachránil velké DÍKY navštěvuji ho dodnes.

Vynikající lékař, moderní prostředí, velmi příjemný personál

nejlepší doktor kterého znam

Chodila jsem k němu během těhotenství asi rok než jsme se přestěhovali a byla jsem s ním spokojená. Akorát mi trošku vadilo dlouhé čekání v čekárně (i víc jak 3 hodiny), nabral si hodně pacientek a nestíhal. Ale je to 7 let zpátky co jsem tam chodila, tak třeba se to od té doby změnilo.

Já jsem s panem doktorem spokojená, i když je pravda, že mi zatím nikdy nic nebylo. Sestřička je také milá, vstřícná. Jen mi vadí, když člověk přijde ráno brzo, aby byl první na řadě, páč spěchá do práce, děti atd... tak pan doktor si klidně přijde pozdě a ještě než začne ordinovat to chvilku trvá!!
A také ty kabinky... běžně slyšíte co se baví lékař s pacientkou.

výborný odborník, sympaťák,

Já byla s tímto lékařem léta spokojena - dokud jsem neměla problémy.. V době těhotenství se mi dostalo parádní péče. Ovšem po pár letech, kdy se nedařilo otěhotnět se přístup lékaře změnil o 100% k horšímu. Po předchozí ochotě ani stopy, pořádné vyšetření také ne. Takto jsem chodila půl roku bez výsledku. Po té jsem změnila ošetřujícího lékaře a do 3 měsíců jsem byla těhotná.

ja vam muzu rict byla sem u nej nelecil me na co ma marodila jsem ze spodkem,z mocakem a vubec me nelecil,tak sem zmenila jineho gynekologa jsem spokojena.Navic neumi lecit dannou vec,pokud je to vaznejsi tak se tomu vyhiba,a nedoleci,takze fakt jak u koho a na co.Ale ja mam spatne zkusenosti.Jak kdo

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

někdy zhruba v prosinci jsem po sedmi letech vysadila antikoncepci. MS se dostavila včas, potom jsem cca dva až tři měsíce vůbec nemestruovala. Doktor mi píchl vyvolávací injekci a za 14 dní přišla MS. Teď už se mi zase dva měsíce MS nedostavila. Chvíli jsem pila kontryhelový čaj a jeden den jsem měla lehounký načervenalý výtok, jinak nic víc. Chci se zeptat, zdali to je normální a mám čekat. Injekci znovu nechci. Prášky jsem přestala brát právě z důvodu, abych do sebe zbytečně netlačila hormony. Popřípadě jestli mi můžete poradit, jak MS vyvolat přírodní cestou. Děkuji!

Dobrý den. Nevím v jakém jste věku, ale obecně bez kontracepce je první myšlenkou možné těhotenství. Pokud ne, pak hormonální dysbalance . Každopádně navštivte co nejdříve svého gynekologa.

MUDr. Pavel Kasal