Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

GYNEKA s.r.o.
Za Chlumem 814, Bílina

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

41 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař

M
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím skoro už 15 let,řešili jsme spolu moje myomy a podezření na endometriozu.Naštěstí jsem nakonec přece jen otěhotněla a mám jedno dítě.Udělal pro mě toho hodně dobrého,je to profesionál každým coulem,ale je i velice ale velice lidský!!!!Jinak příjemná ordinace (porovnám-li a naší poliklinikou na Pražském Předměstí I.),fajnová sestřička.

H
Ověřený profil

Vynikající doktor známe se od roku 1997 operoval mě dvakrát a vždy mi pomohl a můžu říct i zachránil velké DÍKY navštěvuji ho dodnes.


Vynikající lékař, moderní prostředí, velmi příjemný personál


nejlepší doktor kterého znam


Ověřený profil

Chodila jsem k němu během těhotenství asi rok než jsme se přestěhovali a byla jsem s ním spokojená. Akorát mi trošku vadilo dlouhé čekání v čekárně (i víc jak 3 hodiny), nabral si hodně pacientek a nestíhal. Ale je to 7 let zpátky co jsem tam chodila, tak třeba se to od té doby změnilo.


Já jsem s panem doktorem spokojená, i když je pravda, že mi zatím nikdy nic nebylo. Sestřička je také milá, vstřícná. Jen mi vadí, když člověk přijde ráno brzo, aby byl první na řadě, páč spěchá do práce, děti atd... tak pan doktor si klidně přijde pozdě a ještě než začne ordinovat to chvilku trvá!!
A také ty kabinky... běžně slyšíte co se baví lékař s pacientkou.


výborný odborník, sympaťák,


Ověřený profil

Já byla s tímto lékařem léta spokojena - dokud jsem neměla problémy.. V době těhotenství se mi dostalo parádní péče. Ovšem po pár letech, kdy se nedařilo otěhotnět se přístup lékaře změnil o 100% k horšímu. Po předchozí ochotě ani stopy, pořádné vyšetření také ne. Takto jsem chodila půl roku bez výsledku. Po té jsem změnila ošetřujícího lékaře a do 3 měsíců jsem byla těhotná.


Ověřený profil

ja vam muzu rict byla sem u nej nelecil me na co ma marodila jsem ze spodkem,z mocakem a vubec me nelecil,tak sem zmenila jineho gynekologa jsem spokojena.Navic neumi lecit dannou vec,pokud je to vaznejsi tak se tomu vyhiba,a nedoleci,takze fakt jak u koho a na co.Ale ja mam spatne zkusenosti.Jak kdo


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

někdy zhruba v prosinci jsem po sedmi letech vysadila antikoncepci. MS se dostavila včas, potom jsem cca dva až tři měsíce vůbec nemestruovala. Doktor mi píchl vyvolávací injekci a za 14 dní přišla MS. Teď už se mi zase dva měsíce MS nedostavila. Chvíli jsem pila kontryhelový čaj a jeden den jsem měla lehounký načervenalý výtok, jinak nic víc. Chci se zeptat, zdali to je normální a mám čekat. Injekci znovu nechci. Prášky jsem přestala brát právě z důvodu, abych do sebe zbytečně netlačila hormony. Popřípadě jestli mi můžete poradit, jak MS vyvolat přírodní cestou. Děkuji!

Dobrý den. Nevím v jakém jste věku, ale obecně bez kontracepce je první myšlenkou možné těhotenství. Pokud ne, pak hormonální dysbalance . Každopádně navštivte co nejdříve svého gynekologa.

MUDr. Pavel Kasal

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.