Odborný lékař internista, diabetologie
Nemocniční 5/270, Uničov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dobrý den, byla jsem u pana doktora jen na banálním vyšetření a byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou. Velmi pozitivní přístup k mé osobě a i viditelný zájem o mé zdraví, což u spousty jiných doktorů nenajdeme.
Už jen ten usměv a přístup od sestřičky a následně od p. doktora, vás pohladí na duši a léči. Kéž by byli všichni doktoři tak positivně naladěni.

Je to odborník, neustále kontroluje léčbu a snaží se používat moderní léčebné prostředky.Má velmi osobní přístup k pacientovi.Udělá si vždy dostatek času na pacienta.

výborný internista, milý a zodpovědný doktor

Pan doktor Jansa Moc dobře léčí nás staré lidi,dává nejlepší a nejnovějčí léky.Obvoďák je hrubý,opilý,vyhazuje staré lidi .

Jsem internista ze Středočeského kraje a se zájmem čtu, jak pacienti hodnotí kolegy. Musím opravit nesmysly, které se zde píší o předepisování léků:
Na rozdíl od prakt. lékařů mají internisté přísné finanční limity na léky, a proto ministerstvo trvá na tom, aby mnohé léky (i např. většinu léků na vysoký krevní tlak) předepisovali praktičtí lékaři. Váš doktor jednal správně, pokud vás praktik odmítne, stěžujte si na praktika!

Doktor Jansa si z nás pacientů dělá jen kašpary,většinou neordinuje,nemá za sebe
zástup,co jsem si přečetl dnes o jeho zástupu na dveřích,mě šokovalo.Pan doktor má protekci asi někde moc vysoko,když mu ty jeho zástupy prochází,od tohoto lékaře jsem odešel k jinému,a divím se,kdo u něj ještě zůstává,když má pořád volno a zástup nikde.Všem doporučuji nechť mě následují.

Pan doktor je moc fajn lékař. S jeho milou a ochotnou sestřičkou dělají pro nás až zázraky, děkujeme jim.

Nemívám ve zvyku glosovat práci kolegů, ale když jsem přečetla názor jednoho "pro sichr" nepodepsaného "odborníka" ze dne 2. 11., neodolala jsem. Moje teta z Uničova, dlouhodobě léčaná na cukrovku, měla postupem času řadu komplikací. Léčba, vedená střídavě dvěma tamními praktickými lékaři a jednou místní internistkou, jí nepomáhala. Její stav se zhoršoval, dokud nenavštívila MUDr. Pavla Jansu. Jím nasazená léčba zaznamenala do měsíce výrazné zlepšení, které přetrvává už 3 roky. Je to mj. i proto, že kolega Jansa je zapojen do celosvětové akce moderní léčby komplikací diabetu. To je asi to zmíněné "šamanství" a "čarodějnictví", o kterém píše anonym. Chce to jen umět dobře anglicky a jezdit se učit do USA, jak jsem pochopila, když jsem tetu jednou doprovázela a s p. kolegou jsem krátce mluvila. Fandím mu. Je to vynikající lékař! Přeji pacientům více takových šamanů!

Výborný doktor,člověk a také sestřička,lidský přístup,mohu klidně doporučit.

Citlivy pristup, nedela ukvapene zavery, vse si peclive promysli a detailne pacienta informuje, mohu jenom doporucit.