Praktický lékař pro dospělé
Komenského 740, Kyjov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je nejlepší. Nevím co napsat víc. Vynikající diagnostik, perfektní přehled, záchranář životů. Doslova. Děkuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto skvělý lékař. Zkušenost, přehled o situaci. Korektní a lidské jednání. Zachránil mě život včasným rozpoznání onkologické onemocnění.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem u pana doktora dlouho a jsem sním úplně spokojen ať si každý říká co chce. Dle mého názoru je moc dobrým lékařem.

S panem doktorem jsem nadmíru spokojena,a kdybych se neprestehovala tak jsem u nej porad.

Shoduji se s ostatními. Pan doktor má nálady podle počasí, což mu kazí image.
Jana Křetínská

Jsem jeho pacientkou od r.1992, protože jsme k němu "patřili". Ano,je pečlivý, z hlediska léčby nemám námitek. Horší je přístup, bývá náladový. Odjíždí k pacientům-jednoho dne můžu být mezi těmi, kteří jej budou potřebovat doma u lůžka v 9 dopoledne.Toto spíš oceňuji. To, že mě poslal na různá odborná vyšetření,abychom se dopátrali k příčině problému, považuji spíš za plus. O to vím mě loni překvapilo, že ortopedický problém chtěl řešit sám, v Brně mi později řekli, že postup byl správný, jen intenzita nedostatečná.
Výhrady bych měla spíš k pacientům. Nikdo z pracujících lidí nechodí k lékaři pro zábavu, potřebujeme co nejdříve zpět na pracoviště. Ovšem důchodci a nezaměstnaní si důsledně hlídají pořadí.Takže v 7 ráno je plná čekárna, někteří jdou na injekce a odběry, ostatní čekají na lékaře. Když tam sedím s vysokou horečkou v době viróz, přijdu na řadu až v 9, protože rychlejší byly pacienti bez akutních potíží, kteří by svůj vysoký tlak, bolavé klouby a cukrovku mohli řešit klidně až v 10 hodin.Pak se rozčilují, že v čekárně chytnou kde co.A to si nechávají psát léky ještě i pro manžele, kteří jsou v klidu doma.Mohla by to vyřešit sestra-vzít nejdřív pacienty s horečkou, ovšem to by se se zlou potázala. A.Polášková, Kyjov

MUDr. Hojače považuji za výborného lékaře. Vždy se pečlivě zabýval mým zdravotním problémem. Odborník na slovo vzatý se širokým rozhledem. Velmi oceňuji jeho nadstandardní a ohleduplný přístup k těhotným ženám, který je často postrádán u jiných lékařů i v běžném životě. Díky jeho péči jsem překonala značné a dlouhodobé potíže při kojení mé dcery, které mi takto "zachránil". Velké plus dávám taktéž za to, že NEpatří mezi lékaře, kteří člověka nacpou prášky, často se snaží i v tomto případě vyřešit problém homeopatickou cestou. V mém případě úspěšně. Tímto mnohokrát děkuji. Z.Rozanski,Kyjov

Pan doktor Hojač je typem rodinného lékaře. Zná anamnézu mých rodičů, z toho může usuzovat i na mé zdravotní potíže a dle mých problémů léčí i mé děti. Moje maminka prodělala ve 40 letech rakovinu a věřím, že i následné péči pana doktora se dožívá již 80 let. Když jsem přecházela pod jeho péči, nechal mi okamžitě vyšetřit ty orgány, které byly u maminky rakovinou napadeny. Při nedávných potížích se žaludkem ji svým vozem odvezl do nemocnice, navštěvoval ji a telefonicky hlídal její stav. Doporučil mi následný postup a poukázal na možné komplikace. I přes jeho ráznou povahu není v Kyjově lepšího a pečlivějšího lékaře. Helena Bajáková

Nikdy jsem nezažil ani náznak arogance. Ba naopak, vždy se snaží všechno vyšetřit a pomoci. Se stanovením diagnózy se trefil vždy přesně. Nejlepší doktor, jakého jsem kdy měl!

Velmi dobrý diagnostik s komplexním a lidským přístupem k léčbě.