Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Soběslav Jiný

Nejlepší zubař jakého znám,příjemný uklidňující přístup a citlivé jednání,absolutně není co vytknout,jin už bych nešla

F
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Soběslav extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
To samé oceňuji i ze strany sestřičky.

P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Soběslav zánět u 5 letého dítěte

Velice neprofesionální přístup. 5 letý syn měl zubní kaz asi před půl rokem. Důrazně jsem pana zubaře informovala, že syna zub velmi bolí. Vždy to skončilo tím, že brečí a syna už 3x neošetřil. Je pravda, že syn se bojí, ale pan zubař na něj- otevři tu klapačku, zvyšoval hlas a byl opravdu nepříjemný. Nyní se mu udělal zánět. Pro nepřítomnost pana Havrlanta jsme museli jít k jinému zubaři, který si se synem bez problémů poradil a zub mu vyvrtal. Bohužel se mu po týdnu opět udělal zánět. Pan Havrlant syna opět neošetřil a se slovy Adame vypadni a už sem nechoď. Jsme se rozloučili. Před tím jsem volala sestřičce, že přijdeme, že je to akutní a byla opravdu nepříjemná, ostatně jako vždycky. Opravdu nedoporučuji k panu Havrlantovi chodit s dětmi. Nemá trpělivost a je hrubý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Pan doktor je velmi šikovný a dovede uklidnit. Sestřička to samé. Oba dva jsou usměvaví a milí. Mohu jenom doporučit.

Ověřený profil

Pan doktor je velice příjemný a šikovný. Na to jak jsem se bála vytržení zubů moudrosti,tak mě jeho milý přístup velice uklidnil. Sestřička na mě rovněž působila velice mile a ochotně. Jsem velice ráda,že jsem dala na doporučení mých známých. Pana doktora doporučuji a moc mu děkuji !!!!! Je to snad poprvé ,kdy jsem od zubaře odcházela s dobrým pocitem a s klidem na duši :)

H
Ověřený profil

Byl jsem u něj zatím pouze dvakrát, ale přístup pana doktora byl velice profesionální a k tomu i lidský, takže o srandu a zdravé zuby u něj nebude nouze. Svůj přístup by však měla změnit sestra, která měla zatím pokaždé podrážděnou náladu, že se jí člověk až bojí na cokoliv zeptat.

V
Ověřený profil

Mohu doporučit odborník na svém místě, jsem spokojen, výborný přístup

P
Ověřený profil

- je opravdu velice slušný a zodpovědný /díky jemu se přestávám zubařů bát/!
- a sestřička pod poněkud tvrdší maskou skvělé srdce a dobrota !

Ověřený profil

Pan doktor je opravdu velice šikovný, dovede člověka uklidnit, hlavně, když se někdo bojí zubaře jako čert kříže, sestřička je také velice milá a nedá se jejich perfektní práci nic vytknout, jsou to prostě jedničky, vřele doporučujij

Tento doktor je moc šikovný, profesionální, s dobrým přístupem k lidem a působil na mě velice příjemně, zato ta jeho sestřička by se nad sebou měla zamyslet...s takhle nepříjemnou sestrou jsem se dlouho nesetkala, přístup opravdu otřesný...je pěkně drzá a plete se do čeho nemá, nikoho nezajímají její připomínky..přišla jsem k doktorovi a ne poslouchat tam nějaký její rozumy.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti