Adresa

Privátní ortopedická ordinace
třída Tomáše Bati 5135, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Na bolest ramene mi předepsal cvičení a ibuprofen. Když jsem se zmínil ze jsem mel před měsícem dopravní nehodu a potíže začali asi tyden po řekl že to z toho není.Po par letech trápení jsem zašel k opravdovému profikovy který mě ihned odeslal na MR a za měsíc sem měl i domluvenou operaci.Po operaci mi doktor řekl ze to musela být velká rána pač rameno bylo na cáry.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

Přišla jsem k nmu k bolestmi v oblasti kyčelníhi kloubu. Poslal mě na rentgen a zjistil, že koleno je postiženo mnohem víc. Zapsal mě do pořadníku na operaci v KNTB. Žádné léčení se nekonalo. To jsem poznala až poté, kdy mi známý doporučil ortopedii v KM. Oceňuji, že se tehdy nezaměřil jen na ten kyčelní kloub. Ale už bych k němu nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi na kontroly.Měl jsem problém s tenisovým loktem,poslal mě na operaci a musím zaklepat,bolesti lokte nejsou žádné. Ted mám problém z patou poúrazová artroza,za 6 týdnů jsem zhodil 2 kg,bolesti mám stále větší.Doufám že to operace taky spraví.Jinak když se zeptám rád odpoví a vysvětlí.Myslím že je výborný specialista.


A
Ověřený profil

Nevím no, ale byla jsem u pana doktora se synem 2x a taky nic moc zkušenost. Tahám z něho všechno jak z chlupaté deky a přístup k dítěti taky není moc pěkný. Syn má tři roky a ploché nožky. Pana doktora se vyloženě bojí, protože ten ani nemá snahu se k němu chovat trochu mile. Jediné co nám poradil bylo, že má chodit přes oranicu, dal nám vložky do bot a cvičení. Po pravdě, mé hodnocení není o diagnóze, chápu, že v tomto případě je to otázka času, hodnotím chování k malému dítěti. Po přečtení ostatních komentářů vidím, že se takto chová i k ostatním pacientům a není mi dost jasné jak se dospělý člověk může nechat takto ponižovat a ještě být spokojený s chováním pana doktora, ale to už je na každém, co snese a co ne. Po pravdě já jsem vycházela z jeho ordinace a za svého ustrašeného syna jsem měla v očích slzy. Pro ty kdo by chtěli napsat něco v tom smyslu jak je to nenormální, že se dítě bojí u tak "milého" doktora bych chtěla podotknout, že u ostatních doktorů nemá vůbec žádný problém a spíše odcházíme z ordinace naprosto v pohodě. A to i od paní zubařky která mu ve třech letech vyvrtala kaz a dala mu blombu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

Velmi slabý odborník...6let "léčí" kolena a stále bolí ,stav se spíše zhoršuje. Komunikace s pacientem žádná. Opravdu VELMI NEDOPORUČUJI ! ! !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Nemá rád, tlusté lidi a lidi kteří se nehýbou. Díky panu doktorovi Gavendovi jsem zhubla 16 kilo a začala čvičit i když to není žádné velké cvičení, stejně je mi lépe. Je velký to odborník a při každé návštěvě mi pomohl, co poradil jsem dodržela a úleva se dostavila. To že někomu nemůže pomoct? Tak to bude muset ten někdo spolupracovat a ne si myslet, že potíže zmizí pouze návštěvou u lékaře.


M
Ověřený profil

Čtu to tady a přemýšlím,taky jsem brblala,když mi docela neomaleně řekkl,že jsem tlustá a tu váhu by neunesl ani hroch.Věděla jsem jako mám nadváhu,řekl to nevybíravým způsobem,nicméně mi pomohl.Poradil a léčil,když jsem při další návstěvě měla o 10 kg mín,chválil a ptal se jak a opět pomohl.
Když si běh událostí vrátím zpět,všichni lékaři mi pěkně říkali,že ta nadváha není dobrá on jediný šel na mě tvrdě bez mašliček a dnes věřím tomu,že díky němu mám za rok 60kg dole.
Chtěla jsem mu dokázat,že nejsem takový debil,který jen žere a ...Že chodí za jinýma,paní co to píšete a co váš manžel???Jste s ním 24 hodin denně,to je jeho soukromí a po tom nám nic není,každý si zamettme před svým prahem.CITÁT TY KDO JSI BEZ VINY HOD KAMENEM.
Pane doktore jste borec díky Vám jsem normální aproblémy s kloubama jsou minimální dííííííky


Je příjemným odborníkem.


S panem doktorem mám zkušenosti dobré, měla jsem natržený meniskus a trochu bolely záda. Nic nezanedbal, do kolena mi teda řádně strčil, bolelo to, zařvala jsem, ale věřím, že tento test byl k mému prospěchu- okamžitě mě objednal na operaci, ještě mi domluvil šikovného chirurga a dnes mám klid. Přestože jsem tam se zády nepřišla, vyšetřil mě od hlavy k patě a předepsal masáže. Tři roky jsem měla klid, zvládla jsem porod i tahání mimina a až teď se mi to objevilo znovu- a neváhám, půjdu zase k němu. Co by chlap bych ho asi doma nechtěla, ale odborník je na slovo vzatý!A co se sedění v čekárně týká, jo, je to na dlouho, ale jedná se přece o naše zdraví, tak tam přece ty tři hodiny vydržím, ne??!


Nemohu dobře hodnotit v oblasti nejlepší, velmi dobrý, protože jsem u lékaře této odbornosti byla poprvé. Přiznávám, že jsem tam šla docela s obavami, částečně i dík některým názorům. Nechová se přátelsky, ale ani nepřátelsky. Je protě neutrální. Šla jsem tam s představou, že výsledkem budou prášky proti bolesti kýčelního kloubu. Bez říkání mi vyšetřil i koleno a nakonec se zjistilo, že to je právě to, co potřebuje řešit nejvíce. Nehrálo mu radio, choval se profesionálně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti