Pavel Fišer, gynekolog Mělník

MUDr. Pavel Fišer

Uložit

Gynekolog Více

20 názor

Uložit


Adresa

Ordinace PL gynekologa
28. října 322, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL gynekologa

K panu doktorovi jsem kdysi chodila,ze začátku jsem byla spokojená,ale když jsem se zmínila o tom,že bych chtěla ještě otěhotnět tak mi byla stále předhazována moje váha a takový ty řeči okolo žádná vyšetření nic proč by se tim blíže zajímal kde je příčina prostě sem pro něj byla tlustá a bylo vymalováno. Nyní jsem rok a kousek po gyn. operaci kdy mi sebrali novotvar i s vaječníkem + sl.střevo a nyní jsem skoro v 6.měsíci těhotenství a že nejsem žádná hubeňoura měla jsem tu samou váhu co u pana doktora když se mnou nezabýval.

J
Ověřený profil

Pan doktor mi přijde jako odborník, který umí poradit a když se ho člověk zeptá, odpoví. Drží si odstup a je profesionální. Bohužel sestra je velice neochotná, extrémně pomalá a její laxní přístup ke všemu mě neuvěřitelně vytáčí. Její systém objednávání zaručuje minimálně 1/2 hod. čekání a když si jdete pro recept není ochotná ho dopředu vypsat (pokud se dovoláte a řeknete, že si pro něj přijdete), ale musíte tam čekat cca 10 minut, než se milostivě uráčí se zeptat co chcete a dalších 15 minut pak recept píše.

V
Ověřený profil

Já mám opravdu bohaté zkušenosti s gynekology a panu Dr. Fišerovi naprosto důvěřuji jako jedinnému, vždy když jsem měla problém, nikdy nic nezanedbal a hned mě poslal na potřebná vyšetření, vždy mi vše vysvětlí s lidským přístupem. Pana Doktora mám moc ráda, je to perfektní lékař na svém místě, prostě doporučuji, chodím k němu již asi 8 let a problémy, které předtím nikdo neřešil, tak pan Doktor vyřešil bez problému a mám klid, jsem hrozně ráda, že jsem našla takového lékaře:-)))

M
Ověřený profil

K panu doktoru jsem presla nedavno uprostred tehotenstvi a moc spokojena nejsem, ultrazvuk provadi velice kratky, kolikrat ani neukaze cele mimi v brisku, moc toho kolem nenamluvi a o fotce nemuze byt ani reci, ma rad pouze svuj nazor, uz dvakrat prede mnou shodil meho praktickeho lekare a i neurologa, chapu, ze to nejsou gynekologove, ale tento pristup se mi opravdu nelibil, zustanu u nej do konce tehotenstvi, protoze 3 mesice pred porodem uz me nikdo bohuzel nechce vzit, nejlepsi bylo, kdyz mi rekl, ze jim moc ovoce a piju hodne vody a proto jsem otekla, vsude jinde na webu, praktickych strankach a prave prakticky lekar mi rekli neco jineho...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Mám s panem Dr. Fišerem jen Ty nejlepší zkušenosti.Chodím k němu cca 10 let.Díky němu a jeho pečlivosti a ochotě pomoci máme 3 krásné, zdravé děti.Je pro mě nejlepším gynekologem, jakého znám. Dá se s ním mluvit o čemkoliv i jako operatér je velice dobrý.Dle vlastní zkušenosti mohu potvrdit.

H
Ověřený profil

Pan doktor je šetrný a ohleduplný člověk, s lidským přístupem k nám ženám.Jsem velice spokojená,proto dávám velmi dobré hodnocení.Děkuji.

K tomuto lékaři jsem chodila téměř 10 let s důvěrou jen za účelem prevence, nikdy nebyl problém ani na jeho ani na mé straně. Ale teď po tolika letech se u mě vyskytlo podezření na zdravotní problém, které vyžadovalo relativně drahé vyšetření v laboratoři. A lékař to odmítl předepsat. Hledám někoho jiného, kdo mě bude léčit nejen brát peníze za málo pracnou prevenci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan doktor je velice pečlivý a já jsem s panem doktorem velice spokojená.

pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Je milý, příjemný, jemný, vše vysvětlí a cítím k němu velkou důvěru a věřím mu.

Ověřený profil

K panu doktorovi jsem přešla před víe než rokem a jsem s ním naprosto spokojená. Vysvětlil mi hodně věcí, na které jsem se dřívějšího gynekologa bála zeptat. Je vidět, že má o pacientky zájem. A mimojiné ordinuje v příjemném prostředí, takže když náhodou chvilku čekám v čekárně, tak stihnu shlédnout na televizi zajímavé pořady mnohdy na téma, které mě aktuálně trápí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti