Ordinace PL gynekologa
28. října 322, Mělník

Umístění: Ordinace PL gynekologa

K panu doktorovi jsem kdysi chodila,ze začátku jsem byla spokojená,ale když jsem se zmínila o tom,že bych chtěla ještě otěhotnět tak mi byla stále předhazována moje váha a takový ty řeči okolo žádná vyšetření nic proč by se tim blíže zajímal kde je příčina prostě sem pro něj byla tlustá a bylo vymalováno. Nyní jsem rok a kousek po gyn. operaci kdy mi sebrali novotvar i s vaječníkem + sl.střevo a nyní jsem skoro v 6.měsíci těhotenství a že nejsem žádná hubeňoura měla jsem tu samou váhu co u pana doktora když se mnou nezabýval.

Pan doktor mi přijde jako odborník, který umí poradit a když se ho člověk zeptá, odpoví. Drží si odstup a je profesionální. Bohužel sestra je velice neochotná, extrémně pomalá a její laxní přístup ke všemu mě neuvěřitelně vytáčí. Její systém objednávání zaručuje minimálně 1/2 hod. čekání a když si jdete pro recept není ochotná ho dopředu vypsat (pokud se dovoláte a řeknete, že si pro něj přijdete), ale musíte tam čekat cca 10 minut, než se milostivě uráčí se zeptat co chcete a dalších 15 minut pak recept píše.

Já mám opravdu bohaté zkušenosti s gynekology a panu Dr. Fišerovi naprosto důvěřuji jako jedinnému, vždy když jsem měla problém, nikdy nic nezanedbal a hned mě poslal na potřebná vyšetření, vždy mi vše vysvětlí s lidským přístupem. Pana Doktora mám moc ráda, je to perfektní lékař na svém místě, prostě doporučuji, chodím k němu již asi 8 let a problémy, které předtím nikdo neřešil, tak pan Doktor vyřešil bez problému a mám klid, jsem hrozně ráda, že jsem našla takového lékaře:-)))

K panu doktoru jsem presla nedavno uprostred tehotenstvi a moc spokojena nejsem, ultrazvuk provadi velice kratky, kolikrat ani neukaze cele mimi v brisku, moc toho kolem nenamluvi a o fotce nemuze byt ani reci, ma rad pouze svuj nazor, uz dvakrat prede mnou shodil meho praktickeho lekare a i neurologa, chapu, ze to nejsou gynekologove, ale tento pristup se mi opravdu nelibil, zustanu u nej do konce tehotenstvi, protoze 3 mesice pred porodem uz me nikdo bohuzel nechce vzit, nejlepsi bylo, kdyz mi rekl, ze jim moc ovoce a piju hodne vody a proto jsem otekla, vsude jinde na webu, praktickych strankach a prave prakticky lekar mi rekli neco jineho...

Mám s panem Dr. Fišerem jen Ty nejlepší zkušenosti.Chodím k němu cca 10 let.Díky němu a jeho pečlivosti a ochotě pomoci máme 3 krásné, zdravé děti.Je pro mě nejlepším gynekologem, jakého znám. Dá se s ním mluvit o čemkoliv i jako operatér je velice dobrý.Dle vlastní zkušenosti mohu potvrdit.

Pan doktor je šetrný a ohleduplný člověk, s lidským přístupem k nám ženám.Jsem velice spokojená,proto dávám velmi dobré hodnocení.Děkuji.

K tomuto lékaři jsem chodila téměř 10 let s důvěrou jen za účelem prevence, nikdy nebyl problém ani na jeho ani na mé straně. Ale teď po tolika letech se u mě vyskytlo podezření na zdravotní problém, které vyžadovalo relativně drahé vyšetření v laboratoři. A lékař to odmítl předepsat. Hledám někoho jiného, kdo mě bude léčit nejen brát peníze za málo pracnou prevenci.

Pan doktor je velice pečlivý a já jsem s panem doktorem velice spokojená.

pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Je milý, příjemný, jemný, vše vysvětlí a cítím k němu velkou důvěru a věřím mu.

K panu doktorovi jsem přešla před víe než rokem a jsem s ním naprosto spokojená. Vysvětlil mi hodně věcí, na které jsem se dřívějšího gynekologa bála zeptat. Je vidět, že má o pacientky zájem. A mimojiné ordinuje v příjemném prostředí, takže když náhodou chvilku čekám v čekárně, tak stihnu shlédnout na televizi zajímavé pořady mnohdy na téma, které mě aktuálně trápí.