ORTHOMED s.r.o.
Kojetická 1021, Neratovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ORTHOMED s.r.o. Jiný

Dobrý den, jak už dříve bylo napsáno pan doktor Dupal je profesionál, empatický, ale především rychle a přesně dovedl vyšetřit a odhalit problém s mým kolenem.
Při každé návštěvě, vyšetření se mi plně věnoval.
Na operaci jsem byl 18/12 a bál jsem se. Zpětně vím že nebylo čeho. Vše vysvětleno, perfektní péče. Dnes po skoro 3 týdnech vypadá vše v pořadku.
Velmi doporučuji.

Umístění: ORTHOMED s.r.o. Jiný

Dobrý den, MUDr. Dupal je skvělý profesionál a co více, citlivý a empatický člověk. Díky němu jsem byl klidný i během chirurgického zákroku, kterého jsem se nesmírně bál.
Velmi jej každému doporučuji a jsem s úctou.

Umístění: ORTHOMED s.r.o. operace prstu

Pan doktor je nejen výborný ortoped, ale i trpělivý a vstřícný člověk. Jsem ráda, že ho tady máme. Eva Ráčková

Umístění: ORTHOMED s.r.o. artroskopie ramene

Pan MUDr. Dupal je super a mockrát mu děkuji za operaci ramena. A celému týmu v nemocnici. Panu doktorovi plně důvěřuji a mohu jen a jen doporučit. S přáním hezkého dne. Strážnovská Helena

Umístění: ORTHOMED s.r.o. prevence

Pan dr. má slušné kultivované vystupování, ale naprosto mě jako odborník zklamal. Mému dítěti se zdravým nálezem kyčlí na utz napsal jen tak preventivně frejkovu peřinku, 24hod. v kuse na 2 měsíce. V odborné literatuře i jiný ortoped mi tento nález potvrdili jako zdravý a netřeba sledování, natož naordinování léčebné pomůcky pro vážné formy dysplazie. Naprosto nevhodný postup a nemoderní postupy v oblasti prevence.
Všechno to podrtrhuje naprosto nepříjemná sestra.

Doporučuji! Odborník s výborným jednáním. Mé problémy mi vždy jasně a výstižně vysvětlil a hned poznal o co se jedná.

Já budu pana doktora chválit za velmi milé jednání k dětem a k rodičům. V Praze sem se na nic ani nemohla zeptat aby mě pan doktor neseřval. Zde nám pan doktor vše v klidu vysvětlil a navíc byl velmi milý k dcerce, která se chlapů bojí. Za mě 1*

Jsem spokojen neni co vytknout .Slusne a velmi pratelske jednani . P

roste clovek na spravnem miste . Doporucuji vsem .

Skvělý lékař,můj problém mi vysvětlil do podrobností a připravil mě na problémy v běžném životě za což tomuto lékaři děkuji.Zato jeho zdravotní sestra mu tuto reputaci kazí svým neurvalým a často vulgárním způsobem vyjadřování

Nová reforma zdravotnictví je na cestě! V ordinacích bude platit oko za oko, zub za zub. Bude to jasně napsáno už na dveřích ordinace. Místo modrých igelitových návleků boxovací rukavice. Za každou hovadinu, kterou vysloví lékař 100,- Kč pro pacienta. No nic, asi jsem pod vlivem včerejších událostí.
Zkusila jsem to tentokrát s achilovkami na ortopedii MUDr. Dupal, Neratovice. Za devatero dveřmi, za devatero lidmi a jednou sestrou z komunistickými praktikami sedí lékař. Bílý plášť mu nepochopitelným způsobem dává právo na pochybné diagnózy, aniž by je konzultoval s pacientem.
Můj problém, viz. post níže Senior karate, je podle mně jasný. Když v pětatřiceti začnete s intenzivním tréninkem karate, asi se to někde odrazí. Ve čtvrtek se mi to odrazilo na achilovkách. Podpořila jsem to neprotáhnutím se po cvičení a vysedáváním na terase místní hospody za chladivého větříku.
Samozřejmě rozumím doktorově otázce, zda jsem nevyměnila obuv, nemám novou obuv nebo zda nechodím na podpatcích. Ano na podpatcích sem tam chodím, ale zcela výjimečně jsem si je ve čtvrtek na karate nevzala. Podpatky si beru sem tam na procházku do města. Nestojím v nich 24 hodin v Perlovce, takže žádná tragédie. Ještě dodávám, že nejsou nové, abychom už měli tu obuv definitivně z krku.
Ale to néééé PAN doktor. Téma obuvi mi neustále vnucoval a dokonce radil, jaký typ si mám koupit. Je pravda, že jsem si nevšimla, jestli neměl náhodou v uších iPod. To by vysvětlovalo jeho nezájem o můj názor. Pod nátlakem narvané čekárny mi předepsal rehabilitaci (iontoforézní, takže žádná prevence, abyste si nemysleli) , mast na postižené místo Indobene gel a obral mně o 30,- Kč. Za dvě minuty jsem byla z ordinace pryč.
Jak může kdokoli, natož lékař, posoudit můj stav po dvou minutách monologu o obuvi??? Příčina tedy nevyřknuta, rada aby se to již neopakovalo žádná...