Lidická 43/886, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Tak s panem doktorem jsem spokojen dlouhodobě, při vstupu do ordinace na mě působí velmi dobrá atmosféra, sestřička je taky fajná a vysvětlí a dokáže i po telefonu poradit. Pan doktor mi hodněkrát pomohl a umí i zub vytrhnout. Doporučuji Kamil Vítek

Pan zubař je úžasný,skvělý přístup k pacientům !!! Vždy vše vysvětlí,zeptá se.Chodím tam už spoustu let i mé děti a neměnila bych !!! Iveta,Havířov

Výborný zubař!!!

Chodíme s ženou k panu doktorovi již asi 15 let, za ty roky jsme maximálně spokojeni, jak profesně tak i lidsky. Příjemný a vždy vysvětlí co je pro nás vhodné. Je tu od někoho názor že je drahý a že si nechá pěkně zaplatit. Jistě že si nechá zaplatit nadstandardní zákroky (pojišťovna platí málo a jen něco), než provede nějaký složitější zákrok, dá nám vybrat z různých cenových relaci, a je jen na nás co si s toho my jako pacienti vybereme. Děkujeme panu doktorovi za jeho odbornost a lidský přístup.
Václav a Jaroslava Hickeovi, Havířov

Pan doktor je vynikající nejen jako odborník, ale také jako člověk! Ve srovnání s jinými zubními lékaři cenově velmi přijatelný. Chválím!!!

Super!

Je sice skvělý lékař, ale vše si nechá dobře od pacientů zaplatit. V porovnání s jinými lékaři , se u něj platí i to co druzí stomatologové dělají je za úhradu pojišťovny.Proto radím, bez balíku v peněžence k němu raděj nechoďte.Ale jinak je opravdu odborník na svém místě.

Nejlepší...,skvěle jedná s pacienty.Děkuji.

Opravdový odborník a má skvělý přístup k pacientům

snad jen samé ***********! je to člověk na pravém místě!!!