Pavel Dedek, zubař Havířov

MUDr. Pavel Dedek

Zubař Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Lidická 43/886, Havířov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K panu Dedkovi chodím už od školky a jsem velice vděčná za to že mohu být jeho pacientkou.Celá moje rodina chodí k němu. Vždy se snaži pomoct.Je milý a citlivý. Profesionàl na svém místě.Nikdy bych neměnila.


P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Vždy dobře naladěný , příjemné jednání s pacientem , opravdová snaha pacientovi pomoci ,odborně na výši .jsem jeho pacientkou již několik let .. avím , že jsem si nemohla vybrat lépe..za péči moc děkuji.


K
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Tak s panem doktorem jsem spokojen dlouhodobě, při vstupu do ordinace na mě působí velmi dobrá atmosféra, sestřička je taky fajná a vysvětlí a dokáže i po telefonu poradit. Pan doktor mi hodněkrát pomohl a umí i zub vytrhnout. Doporučuji Kamil Vítek


Ověřeny pacient

Pan zubař je úžasný,skvělý přístup k pacientům !!! Vždy vše vysvětlí,zeptá se.Chodím tam už spoustu let i mé děti a neměnila bych !!! Iveta,Havířov


S
Ověřeny pacient

Výborný zubař!!!


Ověřeny pacient

Chodíme s ženou k panu doktorovi již asi 15 let, za ty roky jsme maximálně spokojeni, jak profesně tak i lidsky. Příjemný a vždy vysvětlí co je pro nás vhodné. Je tu od někoho názor že je drahý a že si nechá pěkně zaplatit. Jistě že si nechá zaplatit nadstandardní zákroky (pojišťovna platí málo a jen něco), než provede nějaký složitější zákrok, dá nám vybrat z různých cenových relaci, a je jen na nás co si s toho my jako pacienti vybereme. Děkujeme panu doktorovi za jeho odbornost a lidský přístup.
Václav a Jaroslava Hickeovi, Havířov


Pan doktor je vynikající nejen jako odborník, ale také jako člověk! Ve srovnání s jinými zubními lékaři cenově velmi přijatelný. Chválím!!!


Super!


Ověřeny pacient

Je sice skvělý lékař, ale vše si nechá dobře od pacientů zaplatit. V porovnání s jinými lékaři , se u něj platí i to co druzí stomatologové dělají je za úhradu pojišťovny.Proto radím, bez balíku v peněžence k němu raděj nechoďte.Ale jinak je opravdu odborník na svém místě.


N

Nejlepší...,skvěle jedná s pacienty.Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti