Adresa

Praktický lékař stomatolog
Lidická 43/886, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super....

P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K panu Dedkovi chodím už od školky a jsem velice vděčná za to že mohu být jeho pacientkou.Celá moje rodina chodí k němu. Vždy se snaži pomoct.Je milý a citlivý. Profesionàl na svém místě.Nikdy bych neměnila.

P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Vždy dobře naladěný , příjemné jednání s pacientem , opravdová snaha pacientovi pomoci ,odborně na výši .jsem jeho pacientkou již několik let .. avím , že jsem si nemohla vybrat lépe..za péči moc děkuji.


K
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Tak s panem doktorem jsem spokojen dlouhodobě, při vstupu do ordinace na mě působí velmi dobrá atmosféra, sestřička je taky fajná a vysvětlí a dokáže i po telefonu poradit. Pan doktor mi hodněkrát pomohl a umí i zub vytrhnout. Doporučuji Kamil Vítek


Ověřený profil

Pan zubař je úžasný,skvělý přístup k pacientům !!! Vždy vše vysvětlí,zeptá se.Chodím tam už spoustu let i mé děti a neměnila bych !!! Iveta,Havířov


S
Ověřený profil

Výborný zubař!!!


Ověřený profil

Chodíme s ženou k panu doktorovi již asi 15 let, za ty roky jsme maximálně spokojeni, jak profesně tak i lidsky. Příjemný a vždy vysvětlí co je pro nás vhodné. Je tu od někoho názor že je drahý a že si nechá pěkně zaplatit. Jistě že si nechá zaplatit nadstandardní zákroky (pojišťovna platí málo a jen něco), než provede nějaký složitější zákrok, dá nám vybrat z různých cenových relaci, a je jen na nás co si s toho my jako pacienti vybereme. Děkujeme panu doktorovi za jeho odbornost a lidský přístup.
Václav a Jaroslava Hickeovi, Havířov


Pan doktor je vynikající nejen jako odborník, ale také jako člověk! Ve srovnání s jinými zubními lékaři cenově velmi přijatelný. Chválím!!!


Super!


Ověřený profil

Je sice skvělý lékař, ale vše si nechá dobře od pacientů zaplatit. V porovnání s jinými lékaři , se u něj platí i to co druzí stomatologové dělají je za úhradu pojišťovny.Proto radím, bez balíku v peněžence k němu raděj nechoďte.Ale jinak je opravdu odborník na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu