Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Velice empatický, slušný a vstřícný člověk. Odborník na slovo vzatý, na pacientovi mu opravdu záleží. Takových lékařů je už dnes pomálu. Doopravdy. Má také velice milou a sympatickou sestřičku, ochotnou, usměvavou.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Bolesti

Vznikající ve svém oboru,je příkladem pro spoustu lékařů i odborníků kteří by se mohly učit.Pán MUdr.Pavel Bulušek milý, vstřícný, přemýšlivý lékař a jeho prioritou je zdravý pacienta. Tak též i zdravotní sestra si zaslouží velký dík za přístup k pacientovi.
Skláním a děkuji Vám. Váš pacient Šťastný Petr.

pan doktor je takovým odborníkem i mimo svůj obor, že hodnocení "velmi dobrý" je slabé. nebýt jeho, tak možná ještě dnes by nikdo nevěděl, co mi je. je lidský, přemýšlivý, ochotný a slušný. takže děkuji PANE DOKTORE.
taková je i sestřička. všechno má dobře zorganizované, je milá, slušná, ochotná, trpělivá a velmi sympatická. a zaslouží také velký dík :)

Na to,jak má strašně dlouhou objednací dobu to má skvěle zorganizované. Až na výjimky se tam nikdy dlouho nečeká,objednaní mají přednost. Ti co přijdou navíc si to musí vysedět. Lepší je tam zavolat,sestra je velmi ochotná a řekne kdy nejlépe přijít.Jinak s odbornými hodnoceními pana doktora jednoznačný souhlas. Hana K.

Pan doktor mě zachránil před ochrnutím a závažnými následky. Oceňuji nejen jeho profesionální přístup, ale také hlavně lidský. To samé platí i o jeho sestřičce. Kdyby jen takových lékařů a sestřiček bylo více...

U pana doktora se léčím už hodně let,odborník a hlavně příjemný s citlivým přístupem .Sestřička také velice příjemná a vždy ochotná a usměvavá .Jsem šťastná,že máme v Pardubicích takové lékaře,kreré nám mohou všichni závidět,a mohu každému jen doporučit.
J.Kovárníková

VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK SE SNAHOU VŽDY POMOCI S KAŽDÝM PROBLÉMEM. LÉĆÍME SE U NĚHO ŔADU LET A VŹDY JSME SPOKOJENI S PŔÍSTUPEM PANA DOKTORA I SESTŔIČKY. DÉKUJEME.J+J DOLEŹALOVI

Při ultrazvuku krčních tepen mi nad rámec jeho odbornosti diagnostikoval rakovinu štítné žlázy a tím mě zbavil nejen letitých zdravotních problémů, na které nikdo jiný nepřišel, ale podle slov endokrinoložky mě nepochybně zachránil život. Operace byla podle odborníků ve FN v Hradci nezbytná a za 5 minut dvanáct. Moc děkuji za vzornou péči, pane doktore a jsem šťastná, že se teď díky Vám cítím úplně fit!

Vynikající lékař, vynikající sestřička. Oba ochotní, příjemní a velice milí. Léčím se u něho již 17let, nikdy mě neodmítli a vždy byli ochotni mi pomoci. Kéž by takových lékařů i sestřiček bylo v našem zdrvotnictví víc.

Výborný doktor, takových by tu mělo být víc a teď nemyslím jen tím, že se snaží opravdu léčit, ale hlavně chováním se k pacientovi. To si myslím, že by mělo být samozřejmostí každého lékaře!!!