MUDr. BUDAY PAVEL s.r.o. - zubní lékař
Matouše Václavka 1432, Vsetín

Umístění: MUDr. BUDAY PAVEL s.r.o. - zubní lékař Jiný

Prosila jsem Pana doktora o rentgen zubů. Odpověď byla : rentgen dělat nebudeme, až Vás bude něco bolet, budeme to řešit…
Díky takovému přístupu mám zuby ve fatálním stavu.

Zánět zubu mi léčil pan doktor před lety amalganovou plombou a to 3x po sobě namísto použití vložky apd..

S panem doktorem jsem velice spokojená

Prostě vynikající zubař, a že jsem jich již prošel několik

Nejen velmi ochotný, ale hlavně profesionální a to i k dětem. Jeho znalosti a zkušenosti nelze zapřít. Porovnávám mezi 6-ti stomatology, co jsem do současného věku navštěvoval.

Pokud chcete mít pocit, že vaše zuby jsou vždy v perfektním stavu, pak k němu choďte, vždy jsem byla bez plomby, ale jiný zubař mi pak musel zuby pěkně dávat do pořádku. Nenašel ani vypadlou plombu, na kterou jsem ho upozornila! Sympaťák to on je, ale to jaksi nestačí...

Mohu doporučit.

X

jj dobrej

Super doktor mohu jen doporučit a hlavně jeho dentální hygienistku, je perfektní a hlavně mi zachránila dva zuby před vytržením.