Pavel Březina, praktický lékař Přerov

MUDr. Pavel Březina

Praktický lékař

19 názorů

Uložit


Adresa

Velké Novosady 8, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
19 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Rozhodně ho nedoporučuji!!! Nejhorší zkušenost u lékaře. Pokud se jedná o předepsání běžných léků, není problém, ale pokud s ním člověk potřebuje řešit něco navíc (např. předoperační), tak je velice nepříjemný. Měla jsem před operací a kvůli pokašlávání mě nevzali, řekli mi ať si zajdu za praktickým kvůli dalšímu postupu. Tak jsem i udělala, ale reakce pana doktora mě velmi překvapila, nadal mi s tím, že pokašlává každý, ať si na to něco koupím v lékárně a že jsem na tu operaci měla jít. Jak už tady bylo zmíněno, tak dělá z člověka simulanta. Přešla jsem jinam a udělala jsem dobře, dostala jsem léky na podporu imunity a mohla jsem pak jít na druhý termín operace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto otřesná zkušenost. Potřeboval jsem od pana doktora pouze žádost na předoperační vyšetření. Po telefonické domluvě jsem byl objednán na 7:00, kdy jsem se i s doprovodem dostavil. V 8:30 jsem byl pozván do ordinace, aby mi doktor oznámil, že žádost nenapíše. Údajně z důvodu nepřítomnosti potřebné lékařky. Prý si to mám zařídit sám. Následně moje dcera, bývalá zdravotní sestřička, doktorce volala a ta jí sdělila, že v práci je a ordinuje. Byl jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a trpěl velkými bolestmi. Nejen, že jsem čekal hodinu a půl naprosto zbytečně a na nic, ale nakonec mi pan doktor naprosto nestydatě lhal. Rozhodně ho nedoporučuji. Je to má nejhorší zkušenost s lékařem v životě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Dnes jsem obtelefonovala z důvodu zhoršeného zdravotního stavu maminky 5 lékařů. Ani jeden nebyl ochoten babičku ročník narození 1926 ošetřit. Pan doktor Pavel Březina okamžitě. Velmi mu děkuji.


M
Ověřeny pacient

Za 9 let, co jsem u něj, jsem ještě nezažila preventivní prohlídku. Na druhou stranu, napíše vesměs to, co si pacient opravdu přeje :))


nic moc doktor

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem s ním velice spokojen.


Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost


jsem u něj deset let, chodím tam jenom když není na vybranou ale zatím vždycky pomohl a vyléčil, já osobně s ním problém nemám, možná proto že ho neotravuju s každým zakašláním a s kdejakým pupínkem na zadku.... se simulantama vyběhne rychle, to jsem zjistil ještě na škole...


Mnoho let ho navštěvuji a jsem spokojen


Ověřeny pacient

Žijeme v demokratické zemi a každý si může svého praktického lékaře vybrat. Pan doktor je sice náladový, ale s opravdu nemocným člověkem dokáže soucítit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti