Velké Novosady 8, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto otřesná zkušenost. Potřeboval jsem od pana doktora pouze žádost na předoperační vyšetření. Po telefonické domluvě jsem byl objednán na 7:00, kdy jsem se i s doprovodem dostavil. V 8:30 jsem byl pozván do ordinace, aby mi doktor oznámil, že žádost nenapíše. Údajně z důvodu nepřítomnosti potřebné lékařky. Prý si to mám zařídit sám. Následně moje dcera, bývalá zdravotní sestřička, doktorce volala a ta jí sdělila, že v práci je a ordinuje. Byl jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a trpěl velkými bolestmi. Nejen, že jsem čekal hodinu a půl naprosto zbytečně a na nic, ale nakonec mi pan doktor naprosto nestydatě lhal. Rozhodně ho nedoporučuji. Je to má nejhorší zkušenost s lékařem v životě.

Dnes jsem obtelefonovala z důvodu zhoršeného zdravotního stavu maminky 5 lékařů. Ani jeden nebyl ochoten babičku ročník narození 1926 ošetřit. Pan doktor Pavel Březina okamžitě. Velmi mu děkuji.

Za 9 let, co jsem u něj, jsem ještě nezažila preventivní prohlídku. Na druhou stranu, napíše vesměs to, co si pacient opravdu přeje :))

nic moc doktor

Jsem s ním velice spokojen.

Naprostá spokojenost

jsem u něj deset let, chodím tam jenom když není na vybranou ale zatím vždycky pomohl a vyléčil, já osobně s ním problém nemám, možná proto že ho neotravuju s každým zakašláním a s kdejakým pupínkem na zadku.... se simulantama vyběhne rychle, to jsem zjistil ještě na škole...

Mnoho let ho navštěvuji a jsem spokojen

Žijeme v demokratické zemi a každý si může svého praktického lékaře vybrat. Pan doktor je sice náladový, ale s opravdu nemocným člověkem dokáže soucítit.

Tento lékař zná pouze lék Paralen a Ibalgin, léčí jimi všechny nemoci. Raději si zajděte do lékárny, vyjde to nastejno a nebudete se cítit, že obtěžujete. Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Z ordinace odcházíte za 2 minuty, vhodný jen pro ty, kdo neradi čekají a nejde jim ani tak moc o to, se řádně vyléčit. Rozhodně nedoporučuji.