Sam. ord. PL pro děti a dorost
č.d. 137, Pyšely

Pan doktor má od narození v péči mé 3 děti. Vstřícnost, ochota, lidský přístup, zájem o malé pacienty a profesionalita jsou jeho velkými přednostmi, za které si jej velmi vážím a které jinde často postrádám. Jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí a mé děti v jeho odborné péči.

Výborný lékař. Kdyby byli všichni lékaři takoví, bylo by to super. Moc pomohl s malým po porodu a i nám byl psychickou oporou. Velké díky

Pan doktor je v první řadě skvělý člověk, výborný pediatr - profesionál. Vždy nám pomohl, poradil, pomohl vyléčit nemoci těla ale i duše. Syn k němu měl a má důvěru - je mu 17let.DĚKUJEME PANE DOKTORE.

Vzpomínám na jeho lidský přístup.Škoda, že dcera je už dospělá a k panu doktorovi nemůže.Od té doby je všechno složitější. Děkujeme.

Pan doktor je vyborný profesionál, s dcerou k němu chodíme od narození , vždy nám velmi pomohl

Pan doktor Biskup je člověk na správném místě. Nepotkala jsem v životě většího profesionála. Pomohl mi s nemalým množstvím problémů, když jsem byla nucena odejít k lékaři pro dospělé bylo mi to opravdu moc líto. Všem ho velice doporučuji.

Velmi profesionalni lekar s lidskym pristupem.

Potvrzuji výše uvedené hodnocení. Je to lékař, jakých by mělo být víc!!

K panu doktorovi chodím s dcerou od narození, tedy už 5 let a jsme velmi spokojené, dcera se doktorů nebojí díky přístupu našeho pana doktora a co se týká diagnózy, vždycky se pak potvrdilo, to, co doktor říkal. Můžeme mu kdykoli zavolat, třeba i v noci, když je problém a vždycky pomůže.