Žižkova 919, Lovosice

Vrchlického 574, Libochovice

Sídliště pionýrů 190, Úštěk

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Za mě super lékař,syna máme umělým oplodněním a od samého začátku nám hodně pomohl,prochodila jsem k němu i celé těhotenství a rozhodně bych neměnila.Je velmi citlivý a ochotný.Ordinace vybavena ultrazvukem,velké plus pro těhotné protože jinde se musí i dojíždět do nemocnice.Možnost objednání bez čekání.Jako bonus velice milá sestřička.Naprostá spokojenost,mohu rozhodně doporučit.

Když jsem začala k němu chodit byl hodný ochotný.Pak jsem otěhotněla a taky bylo všechno v pořádku podle něj. Jednoho dne jsem byla ke konci těhotenství na vyšetření v nemocnici a všechno bylo vzhůru nohama.Museli se mě tam nechat a vyvolat porod. Kdyby to nezjistili včas už jsem tady nemusela být já ani můj syn.

Pana dr.Sovu doporučuji,velmi příjemný,vše vysvětlí,sestřička také příjemná.jsem zde také spokojena.

Á

Jsem velmi spokojená :)

Chtěla bych jen dodat co se tady ženy vyjadřuji,ja si myslim a je zřejme že nebudeme mit hned u kozy plentu,a že je v rohu na druhe straně od kozy,si myslim nevadi,pokud se stidit za zadek použivejte delši sukni,nebo nebylo by ještě lepši výtach na kozu pro tunové ženy,tak to je lepši už na zemi vyšetřit,prostor na vyšetřeni je idealni pro mě,toje děs jak si kdo dokaže vymejšlet,ja jsem rada u toho gynekologa lekaře,musite se ptat on vam vše odpovi,on nevi do prazdnoty co je a co chcete,musite se zeptat a poradi.mě je velice vstřicnej,až i name zbytečne me myšleni jsem zvědava až moc,a doktor my vše řekl odpověděl takže jsem rada žeho mam,nemuže zato jak se nam tělo zotavuje,nebo jak tělo reaguje atd.Prostě to je muj lekař a neměnila bych,škoda žeto je po roce kontrola,klidně bych chodila každej měsic.hezky den

Velmi dobrý lékař....

Naprostá spokojenost s panem doktorem! Mohu jen doporučit.

vždy poradí stím co zrovan potřebuji

skvělý lékař i sestřička moc si jich vážím

Je velmi vstřicný,ochotný vše výsvětlit,velice simpaticky doktor,za vše mu moc děkuji Kadlecová