Dobrý den, je mi 25 let a asi přes 3 roky mě trápí bolest levého varlete, je nepravidelná, někdy bol

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 25 let a asi přes 3 roky mě trápí bolest levého varlete, je nepravidelná, někdy bolí při chůzi, při jízdě autem, v leže, v klidu i při pohybu. Byl jsem již u 3 urologů, všichni dělali sono, prohmatali, a žádný z nich mi nedokázal říct čím je bolest způsobena. Jeden mi doporučil vitamín B, druhý zase návštěvu fyzioterapeuta, že to prý mám nejspíš od zad, a třetí studené obklady a prášky na bolest.Mám pocit že se to levé varle dostává do jiné polohy, bolest je většinou u nadvarlete, ale ne vždy na dotek, těžko se to popisuje. Je to pro mě dost nepříjemné a omezující v normálním životě. Našel by se někdo, kdo by mě mohl vyšetřit a pokusit se mi poradit ? Jsem schopen jet i daleko, protože už si nevím rady.
Dobrý den, z toho jak popisujete své obtíže, se domnívám se, že by se mohlo jednat o varikokélu, což jsou rozšířené žilni pleteně v šourku