Dobrý den, Po velmi stresujícím a životně náročném období (rozvod rodičů, a velmi špatné těhotenstv

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Po velmi stresujícím a životně náročném období (rozvod rodičů, a velmi špatné těhotenství, včetně porodu) se u mě objevily příznaky panické ataky a následně i bohužel depersonalizace. V posledních dnech jsem zažívala "jakýsi návrat" k mé osobě - spojené s depersonalizaci. Věřím, že když odstraním tyto panické ataky, budu to opět já.
Zkouším meditovat, chodím mezi lidi, bojuji s tím. I přesto jsou někdy dny, kdy se cítím hůře a uvažuji o návštěvě odborníka.
Můžete mi prosím poradit, jak dále postupovat?
A
Dobrý den, pokud vás trápí panické ataky, pak je na místě navštívit psychiatra nebo psychoterapeuta, který Vás může složitým životním období provést a naučit Vás, jak lépe obtíže zvládat. Držím palce, ať se Vám opět v životě daří. S pozdravem Kristýna Drozdová