Dobrý den. Mám 2x po sobě provedenou cirkumcizi (poslední 2013) a operaci provádějící urolog s chiru

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Mám 2x po sobě provedenou cirkumcizi (poslední 2013) a operaci provádějící urolog s chirurgem mi zašili penis do šourku tak, že mi kouká jen ústí močové trubice. Jsem tak handicapován. Je možné mi udělat funkční penis? Jsem ročník 1946. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, z Vašeho dotazu soudím, že svou situaci nejspíše nechcete řešit s lékaři, který výkon prováděli. Pokud tomu tak je, pak je třeba, aby Vás vyšetřil jiný urolog nebo možná lépe plastický chirurg. Těžko odpovědět na Váš dotaz jednoznačně. Je nutné posoudit, proč k danému stavu došlo a podle toho vybrat možnosti řešení.