dobry den lekar mi lecil meniskus ktery sem nemel zraneny cca 8 mesicu stim ze mi regenerace zabere

2 Počet odpovědí:
dobry den lekar mi lecil meniskus ktery sem nemel zraneny cca 8 mesicu stim ze mi regenerace zabere 6 az 9 uplne vyleceni nakonec to nebyl meniskus :( diagnosa nakonec parc. leze anteromedialni porce LCA L kolene plica infrapatellaris gen. 1. sin. dale viz OA dohuzel noha celou dobu nemela byt pretezovana stale bolestiva malo namahana a je po tech skoro 10 mesicich v dosti ubohem stavu plus tyden po operaci dotor mi rekl ze pry rehabilitace maximalne 4 tydny a vse bude ok no me by zajimala realna doba kdy lze uvest nohu do pouzitelneho stavu ubytek svalstva cca 40 az 50 procent plus snizena hibnost bolesti jiz pred operaci a ted jeste vice po operaci dekuji za odpoved prodelal sem i magnetickou rezonanci byli by tam videt ty srusty vyrustky a skostnateni mam dojem ze me pan doktor pouze mrzacil pro penize nez pomahal
dobrý den, omlouvám se, příliš nerozumím posloupnosti potíží a zákroků. Zkuste jiného ortopeda, JD