Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem po interupci miminko nebilo zdravé, jsem po šestinedělí první m

1 Počet odpovědí:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem po interupci miminko nebilo zdravé, jsem po šestinedělí první menstruace bez problému druhá se mi zpozdila o pět dní později, týden před ní jsem měla pohlavní vstik uběhlo 5 min a bolelo mě mírně pod bříšku jak kdybych to měla dostat a pokaždé po pohlavním vstiku mám to samé, po celí den si myslím že se mi už dostaví nebolí to ale je to nepříjemné ale je moc brzo má se mi dostavit 21.3.2019. Předem děkuji za odpověd
Navštivte svého ženského lékaře. Takto písemně se nedá zjistit příčina bolesti, ani případná nepravidelnst menstruace. Asi bude nutné i vyšetření ultrazvukem. Přeji Vám hodně štěstí!
A ještě poznámku: při souloži sice dochází ke vstřiku semene do pochvy. Spíše ale pro milování (soulož), používejte slovo POHLAVNÍ STYK. Vypadá to lépe a je to tak správně.