Dobry den. Po porodu jsem mliko měla ale nešlo mi kojit tak jsem po par dnech vzala prášky a mliko zastavila. Je to 14 dní a zustali mi v prsu jakoby tvrde boulicky pod brdavkou ale neboli to. Zmizi to samo??? Předem děkuji za odpověď
MUDr. Jiří Krpec
MUDr. Jiří Krpec
Šumperk
po zástavě laktace se nález na prsou spontánně upraví

MUDr. Václav Vácha
MUDr. Václav Vácha
Zlín
Tento nález je normální, po skončení kojení mohou ještě nějakou dobu přetrvávat drobné kuličky v prsou, spontánně se to upraví

MUDr. Hamdanieh Imad
MUDr. Hamdanieh Imad
Olomouc
Pokud nejsou zarudnute a bolestive pak to spontane upravi

určitě ano

MUDr. Tomáš Řádek
MUDr. Tomáš Řádek
Praha
Doporučuji sono prsů nedojde-li do měsíce ke spont rezorpci.

MUDr. Leoš Bárta
MUDr. Leoš Bárta
Opava
Bude to nejspíše obvyklý nález p zástavě laktace, dopor. sledovat, při delším přetrvávání kontrolu u svého gynekologa, kam jistě půjdete i z jiných důvodů.

Zdravim, jestliže Vás prsy nebolí, nemáte horečku a lokální zarudnutí, vyčkejte. Hlavně prsy nemačkejte, tím stimulujete tvorbu mléka.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.