Dobrý den, mám dotaz. Před rokem můj děda spáchal sebevraždu, otec mi začal vyhrožovat a mamka šla n

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dotaz. Před rokem můj děda spáchal sebevraždu, otec mi začal vyhrožovat a mamka šla na operaci. Z nechuti jsem přestala jíst a asi se někde uvnitř mě vyvinula PPP. Je možné, že je mezi tím spojitost? Doteď si dědovu smrt vyčítám, jelikož jsem se vracel na reverz po mrtvici z nemocnice a já u toho kvůli školní akci nebyla. Další den se zastřelil.
Dobrý den, vidím, že prožíváte velmi těžké období. Lidská psychika se k problémům postaví vždy tím, že upraví stravu. Buď člověk začne jíst moc, nebo málo, nebo vůbec. Psychické problémy se odráží na různých věcech, třeba na jídle, váze, emocích, nemocech, negativních myšlenkách a pokud chcete začít řešit tento stav, bude dobré vyhledat odbornou pomoc a vaši situaci uklidnit.
Přijít o blízkého člověka není lehké a přítomný pocit vinny, který máte, vám znemožňuje a prodlužuje smíření se s tím, co se stalo. Bude potřeba si odpustit a začít znovu žít. Uvést život do normálu.
Přeji hodně štěstí, krásný den.