Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Lesní 3013, Varnsdorf

Nejhodnější lékař, kterého jsem poznala. Ochotný, komunikativní. Naprostá spokojenost.

Pan doktor je dobrý jen do té doby, co k němu budete chodit s rýmou a kašlem, popřípadě angínou. Jakmile však přijde nějaký obtížnější problém, neví si s ním rady. Z maličké vyrážky se mi po jeho 3 skvělých mastích udělala vyrážka po celé ruce. Když jsem přišla na kontrolní prohlídku řekl mi, že moje ruka vypadá lépe, přičemž se vyrážka čím dál více stupňovala. Ani po třech jeho neúspěšných léčbách mi nebyl schopen vypsat žádanku na odborné vyšetření. Musela jsem okamžitě přestoupit k jinému lékaři, aby se mi dostalo patřičné pomoci. Když jsem šla na vstupní prohlídku, nová paní doktorka nemohla uvěřit svým očím, jakým způsobem pak doktor dělá periodické prohlídky. Na porovnání: U pana dr. Urbana trvala tak 5 minut a u nové doktorky zhruba 20 minut. Nemohu doporučit, obraťte se na jiného lékaře, chcete přeci pro své děti to nejlepší a tomu se vám zde nedostane :)

dobrý doktor, byla jsem u něj od mala a teď mám u něj swojí dceru, a to co wždy jí předepíše , jí také pomůže. Minule měla teplotu, jela jsem na pohotovost a tam mi řekli ať jí dám jen heřmánkový čaj a panadol a když jsem zašla k doktoru Urbanovi, tak zjistil že má zánět a hned se to aspoň léčilo

Jsem zpokojená :-) Velmi hodný doktor

Je velmi dobrý diagnostik

X

Je strašnej.Nekontroluje děti jak by měl.Při periodických prohlídkách nevstane od stolu,aby zkontroloval zrak,sluch,držení těla atd.Kdyby toto dodržaval,plno dětí i rodičů by mělo o dost starostí míň.Nejsme spokojeni.

Jsem velice spokojený.