Praktický lékař
J. Stancla 152, Uherské Hradiště

Pan doktor je nejlepší diagnostik, s dlouholetou praxí a zkušenostmi, nemá v UH a okolí konkurenci. Jeho věk nehraje vůbec žádnou roli a neodráží se v práci na pacientech. Pokud neudělá žádnou chybu, nechápu, proč ho házíte do starého železa. Vaše postavení mě zaráží, je to úžasný člověk s velkým srdcem a člověku, který napsal, že chodí k pacientům v době důchodu se mohu jen smát. Pokud lidé nechtějí, nedají a pokud chtějí, dají. Není jediný, kdo dostává.......Jste chudáci

S panem doktorem jsem spokojená, i když je důchodového věku, je schopen vykonávat svoji práci.

Chodím k němu 25 let.Výborný diagnostik!To že je v důchodovém věku,ještě neznamená,že by jeho celoživotní zkušenosti,patřili do starého železa.

Až když je člověk opravdu nemocný, pozná, jaký dar je mít svého "rodinného" lékaře. My máme pana dr. Skálu, který se o nás už několi let obětavě stará. Já nemám nohy a manžel ujde nanejvýše 50m. Nemáme šanci dostat se na polikliniku, takže p. doktor dochází k nám. Jsme moc rádi, že ho máme a na jeho návštěvy se těšíme, protože dokáže přinést i dávku optimismu do naší smutné domácnosti.
Rovněž diagnózy jím stanovené se potvrdily při hospitalizacích.

Pan doktor je náš dlouholetý rodinný lékař, s jehož odbornou péčí i lidským přístupem jsme velmi spokojení. Chválím moderně zařízenou ordinaci v centru města.

Nevím co tady ještě pohledává, jeho úroveň léčby odpovídá rannému středověku.