MUDr.

Oskar Kravák

Praktický lékař

7 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Zdravotní středisko Nezamyslice

  Nezamyslice, 1. Máje E12
  798-27 Němčice nad Hanou, olomoucký

  13
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
 • Praktický lékař pro dospělé

  č.d. 32 Víceměřice
  798 26 Prostějov, olomoucký

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Názory pacientů

 • velmi slabý

  Uteč kdo můžeš! Před lety jsem měla přisáté klíště s následným dlouhodobým zarudnutím v dané oblasti.Reakce zmíněného Mudr.- mávnutí rukou,že "To nic není:" Dodnes mám problémy s následky neléčené boreliózy!!! Další zkušenost-po přeléčení antibiotiky při problémech s moč.měchýřem mi automaticky ukončil neschopenku,aniž by alespoň orientačně vyšetřil moč.To bylo v pátek.Následně v neděli mi začaly neskutečné bolesti v oblasti ledvin-v pondělí se samozřejmě zánět ledvin POTVRDIL!! Okamžitě jsem změnila lékaře. Tedˇ se handrkuju o parkování,které si před střediskem zřídil-Stavělová mi nechává za stěračem cancourky papíru s výhružkami o odtažení mého vozidla.Včera na mě poslala Policii,která mi nechala za stěračem "papírek"o přestupku.... Dožadovala jsem se na obci písemných podkladů pro zřízení zmíněného parkoviště.Spousta obyvatel Bedihoště,včetně mě, je toho názoru,že není zřízeno v souladu se zákonem,jelikož zde není vymezené parkování pro invalidní řidiče a klienty..Starosta se mi vysmál..! Asi k nim chodí...komentuje,že ONI to zřídili pro dobro nemocných! Tak asi INVALIDÉ už k nim nepatří,tudíž přednostní parkování pro ně není potřebné...!Pro Ty se to přece nezřizovalo! Tož máme v Bedˇáku STÁT ve STÁTĚ- "Atˇ žije Stavělův VATIKÁN" Ještě k tomu hodnocení-Vy jeho bývalí klienti nebo jejich rodiny určitě víte moc dobře o čem mluvím.. Zřízení parkoviště špatnou pověst ani nové klienty nepřitáhne.

 • velmi dobrý

  Nejlepší doktor jakého znám vždy rychle a spolehlivě vyléčí a pokaždé zná diagnozu pacienta. Mimochodem měl jako jediný z celé třídy vyznamenání s nejlepším prospěchem.

 • velmi dobrý

  Velice osobitý přístup k pacientům. Vždy správně poradí a rychle vyléčí. Nemám sebemenší problém

 • velmi dobrý

  Výborný diagnostik, laskavý a ohleduplný přístup k pacientům, vstřícný, příjemné prostředí a snadná domluva na objednání

 • velmi dobrý

  Pan doktor je výborný diagnostik, k pacientům pá hezký přístup. Nikdy jsem se nesetkal, že by ordinovala sestra, jak uvádí jeden z pacientů.

 • velmi dobrý

  tento doktor má talent od pána Boha,ještě jsem nezažila že by určil špatnou diagnozu,je to špičkový doktor -Pan doktor,když má u pacienta podezdření na nějakou nemoc pošle ho okamžitě na prohlídku aby se hned zjistilo co mu je-rozhodně nezanedbává zdrav.stav pacientů a kdo tohle mohl napsat je naprostý ubožák,který je tím ubožejší,že od tohoto doktora mohl dostat tak kvalitní služby,že nevím kde jinde by se jich tak dožádal-já osobně za něj mohu dát ruku do ohně!

 • velmi dobrý

  Je to velice dobrý lékař,pacientům se věnuje stále ,vždy jim vyhoví a snaží se jim pomoci.