MUDr.

Ondřej Urban

Gastroenterolog, Internista

Kontaktní informace

• Rozvážný, má velký přehled, neustále něco objevuje

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Rozvážný, má velký přehled, neustále něco objevuje

• Z vlastní zkušenosti se mohu připojit jen s kladným hodnocením.

• Pan doktor výborný po profesionální i lidské stránce. Tolik moje zkušenost.

• Vyborný po profesionální i lidské stránce. tolik moje zkušenost. už to tady napsal někdo přede mnou - kéž by takových lékařů bylo více.

• Děkuji moc panu doktorovi,že se zabýval mými problémy a nakonec po doporučení operace jsem se jich opravdu po mnoha letech zbavila.Děkuji Vám za Váš přístup,pochopení a léčbu.Kéž bychom se setkali s více lidmi jako je pan doktor.

• Užila jsem si s tímto dr. 2roky a musím teda říct,že díky jeho lidskému přístupu jsem to zvládla bravůrně. Je to opravdu skvělý lékař a odborník. Vždy byl milý a při horších vyšetřeních mě i držel za ruce opravdu to pomohlo. Mohu jen a jen doporučit.

• Vynikající odborník s lidským přístupem. Vlídný, trpělivý, vnímavý k pacientům, pracuje vždy na 100%. Je málo takových, jako on. ŠKODA. Děkuji mu za to, co je člověku nejdražší. Vřele doporučuji.

• To co napsal autor přede mmou je přesné. Není co dodat, kéž by bylo více takových lékařů. Žel není.
      MM

• Profesionální i lidský přístup. Příjemný, hodný, odborně zdatný lékař. Příjemné prostředí, citlivý přístup u nepříjemných vyšetřeních!
      Když bylo nejhůře, tak pomohl a postaral se i přes veškerý strach. Příjemný a milý doktor.
      Můžu jen vřele DOPORUĆIT!!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní