Ondřej Suchý, ortodontista Praha

MUDr. Ondřej Suchý

Ortodontista Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Křižíkova 332/1, Praha
MUDr.Ondřej Suchý - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

O mně

Ordinace byla otevřena v roce 2008 v Praze na Florenci. Od té doby jsme vyléčili přes 1500 pacientů. Doufáme, že k jejich plné spokojenosti :-)


Léčené nemoci

 • Vady postavení zubů a čelistí

Specializace

 • ortodoncie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Křižíkova 332/1, Praha

od 370 kč

MUDr.Ondřej Suchý - ortodoncie

Názory

4.5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Je mi 25, už pár let jsem se odhodlávala vyrazit k nějakému ortodontistovi. Návštěvy zubaře pro mě byly vždy velmi stresující, u MUDr. Suchého je tomu poprvé jinak. Absolutně profesionální, citlivý a milý přístup pana doktora i jeho bratra a asistentek způsobuje, že se nebojím na cokoli zeptat. Na úvodní konzultaci mi nabídli několik možností, vše vysvětlili, popsali časovou i finanční náročnost. Mám Invisalign dva měsíce, začínám vidět první výsledky a jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila. Kontroly se objednávají na konkrétní čas, který byl v mém případě zatím vždy přesně dodržen. Před každým úkonem mi pokaždé detailně vysvětlí, co budou dělat a proč. Když se mi uvolnil háček, hned další den mi ho opravili. Nejsem odborník, ale domnívám se, že používají ty nejmodernější technologie. (Ani mi nedělali otisky hmotou, zuby mi nasnímali kamerou!) Ordinace je nová a moc pěkná, ochotná slečna na recepci, která mě dokonce na kontrolu objednala přes e-mail, když jsem byla v zahraničí. Léčba se platí převodem na účet, lze i po částech, a člověk od začátku ví, kolik to celé bude stát. V čekárně potkávám dospělé pacienty, takže nemám pocit, že problém řeším pozdě. Vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

Chválím Vás kudy chodím :-)
Co víc napsat, k doktorům se člověk běžně netěší, ale k Vám jsme chodila ráda, skoro mi bylo líto, že to skončilo :-)
A hlavně to jak jste mi dokázali zuby přeskládat z puzzle do chrupu, je pro mě stále nepochopitelné. Na své okolí se pořád zubím, aby všichni viděli jak mám krásné rovné zuby.
Lietavcová Jana


Ověřeny pacient

Profesionální přístup, perfektní práce a výsledky a jako bonus úžasně milý personál !!!!!
Absolutně doporučuji !!!!!


A
Ověřeny pacient

Profesionální přístup, moderní technika a léčebné postupy, příjemné prostředí v ordinaci, možnost objednání na čas (který bude dodržen) a vstřícné jednání - doporučuju.


M
Ověřeny pacient

Pana doktora Suchého doporučuji. Zuby mám srovnané již po 11 měsících. Práce pana doktora Suchého i péče celého týmu je precizní a profesionální, komunikace se členy týmu (např. při objednávání na akutní opravu drátku) je rychlá a příjemná. S výsledkem jsem velmi spokojena a nejvíc mě potěšilo, když jsem po sejmutí rovnátek navštívila svého zubaře, dentální hygienistku a implantologa a všichni jsou z výsledku nadšeni a chválí práci pana doktora Suchého. Názor odborníků mě nejen potěšil, ale utvrdil v tom, že jsem se pro pana doktora Suchého rozhodla správně.


Ověřeny pacient

Chci se podelit o me zkusenosti z lecby rovnatek. Svou "zmenu usmevu" jsem si teoreticky promyslela nekolik let. Na pana MUDr.Sucheho jsem dostala doporuceni od meho stomatologa a zacala tam chodit se svou dcerou. Lecba byla profesionalni, prijemna a kazda navsteva ji posouvala k lepsimu vysledku. Tak jsem si jednou rekla, udelam si taky konsultaci. Kdyz mi pan doktor rekl, ze lecba je mozna i bez vytrzeni zubu (coz povazuji ve svem dospelem veku za hodne dulezite :) ), sla jsem do toho.
Pan doktor mi udelal snimky a po te plan, Vse mi vysvetli a casove navrhl, vcetne financni rozvahy. Mela jsem moznost si vybrat delku lecby a tim i ruzna rovnatka .Kazdy si tak muze vybrat, dle svych moznosti a potreb.
Vybrala jsem si rychlejsi verzi. Lecba probehla presne podle planu.Bylo to profesionalni. Pan doktor je skutecny odbornik a take prijemny clovek. Coz na zubnim kazdy zvlast oceni. Kvalita prace a pristup byl vyborny. Byla jsem velmi spokojena i s asistentkama. A po 9 i mesicich je vysledek skvely.
Hodnotim velmi dobre a mohu urcite doporucit!
Romana Cupova


K
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a vstřícný přístup jak ze strany pana doktora, tak ze strany jeho asistentek, které provádí většinu úkonů. Cena i délka léčby odpovídala předem stanovenému plánu. Dopravní dostupnost a poloha ordinace je rovněž velkou výhodou. Pokud chce člověk rovnátka v dospělosti, tak právě tento doktor je správná volba, jelikož používá moderní materiály, které působí velmi esteticky, jsou kvalitní, nezpůsobují žádnou bolest a dobu léčby výrazně zkrátí. Opravdu mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient

S prací p. MUDr. Suchého a jeho týmu jsem velmi spokojený a mohu ho jen doporučit. Na radu své zubařky jsem se u MUDr. Suchého těsně po pětatřicítce začal léčit s poměrně výraznou vadou. Po urychlení léčby dle rady p. Suchého se podařilo léčbu dokončit po pouhých osmi měsících namísto původně odhadovaných osmnácti. Velmi jsem oceňoval dobrou dopravní dostupnost ordinace, pracuji v centru Prahy a tak byly návštěvy s trochou plánování snadno zvládnutelné. Přístup p. Suchého i jeho asistentek je naprosto profesionální a práce, kterou dělají, špičková. Jsem velmi rád, že jsem se k léčbě po letech váhání odhodlal a že jsem si vybral MUDr. Suchého a jeho tým, byla to skvělá volba.


M
Ověřeny pacient

S průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velmi spokojen! Pan doktor a jeho tým odvedl skvělou práci, velmi doporučuji...


E
Ověřeny pacient

Ordinace mě po dvou letech od mé poslední návštěvy kontaktovala prostř. dnes již mého nepoužívaného emailu, že evidují nedoplatek ve výši 2800 Kč s tím, že pokud jej do měsíce neuhradím, postoupí vymáhání dluhu právní kanceláři. Po mých několika telefonátech, kdy jsem jim vysvětlovala, že jsem zákrok hradila hned ten den na místě hotově, mi sdělili, že to není možné, protože úhradu v evidenci nemají a na jejich straně chyba rozhodně není. Když jsem poté doklad o zaplacení čistě náhodou našla a zaslala jim jeho kopii, nenásledovala žádná reakce. Opět jsem je tedy telefonicky kontaktovala, zda je již vše v pořádku a jak je možné, že mají v evidenci takový bordel, ovšem dostalo se mi jen nezúčastněné reakce, že již chybu dohledali a že se tedy omlouvají. Nejenže si ordinace neověřila mé dva roky staré kontaktní údaje a informovala mne o údajném nedoplatku pouze prostřednictvím mého starého emailu, ale pomalu ani neměla slušnost se za svou chybu omluvit.
Moje poslední návštěva v 11/2011 byla navíc opravdu velmi bolestivá, ačkoli se jednalo o banalitu, protože jsem si byla pouze vyzvednout a vyzkoušet odlitý noční fixátor. Díky necitelné a neodborné péči asistentek to však byl otřes, ze kterého jsem se vzpamatovávala ještě několik dní. Nerada bych tu zpochybňovala pana doktora Suchého, o kterém si myslím, že je to opravdu odborník, bohužel poté, co se mu ordinace rozrostla, šla kvalita služeb dolů. Pokud se rozhodnete pro tuto ordinaci, doporučuji raději platit kartou, nebo si doklady schovávat, a to raději po zákonnou dobu promlčení tří let.

MUDr. Ondřej Suchý

Domáhání se nezaplacených pohledávek je nepříjemné nejen pacientům, ale i nám. V účetnictví nepořádek opravdu nemáme. Problém je ten, že pacienti při platbě často neuvádí variabilní symbol faktury, platí z firemního účtu, kde není uvedeno ani jméno pacienta ani v.s., rodiče platí za své děti, které ale mají jiná příjmení atd. a tak není možné vždy dohledat, ke komu zaplacená částka patří. Proto VŽDY žádáme pacienty, aby se v případě vyzvání k zaplacení dlužné částky podívali, kdy prováděli jednotlivé platby za rovnátka. Jedná se pouze o platby převodem na účet, takže je možné snadno toto zkontrolovat na výpisu z účtu či elektronickém bankovnictví. Nesrovnalosti poté snadno vyřešíme. Zatím jsme vždy tyto situace v klidu vyřešili...
V případě, že je chyba na naší straně, tak se pacientům vždy omlouváme, což ostatně výše píšete
MUDr.Ondřej Suchý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Hezký den,
  dva ortodontisti mi řekli, že ke srovnání mých spodních zubů je nutné vytrhnout jedničku...je to běžný postup? Bojím se, že tam zůstane díra ????Nemáte případně odkaz na fota před a po tomto zákroku a srovnání fixními rovnatky?
  Děkuji

  Dobrý den. Extrakce dolního řezáku je velmi vzácně používaná metoda léčby. Za 10 let praxe jsem extrahoval 3 řezáky. Nese to s sebou řadu nevýhod. Například střed dolních zubů není pod horním neb dole zůstane lichý počet zubů. Pokud se extrahuje v nevhodném případě, dochází ke zvětšení předkusu a vzniku hlubokého skusu... S pozdravem MUDr. Ondřej Suchý

  MUDr. Ondřej Suchý

 • Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Přes rok jsem nosila fixní rovnátka, poté na spaní také rok, ale zuby se mi opět rozjely. Po návštěvě své ortodontistky mi bylo řečeno, že je to v pořádku. Konzultovala jsem to i se svojí zubařkou, která mi poradila se obrátit jinam. Chtěla bych se tedy zeptat zda by bylo možné dát dlahu nebo znovu rovnátka, aby se mi zuby nerozjížděly. Děkuji

  Dobrý den,
  pokud se Vám zuby rozjely od sebe, tak to zjevně v pořádku není. Znovu srovnat to lze, ale může být problém s tím, že pojišťovny připlácí k léčbě rovnátky jen 1x za život. Může se Vám to tudíž prodražit. Pokud zajdete na svojí zdravotní pojištovnu, řeknou Vám, zda budou částečně hradit i druhou léčbu. MUDr. Ondřej Suchý

  MUDr. Ondřej Suchý

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Ordinace byla otevřena v roce 2008 v Praze na Florenci. Od té doby jsme vyléčili přes 1500 pacientů. Doufáme, že k jejich plné spokojenosti :-)


Léčené nemoci

 • Vady postavení zubů a čelistí

Specializace

 • ortodoncie