MUDr. Ondřej Sglunda

Revmatolog Více

Ostrava 1 adresa

Číslo licence : 1171717189

3 názor

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby

Revmatologie MAPO care Ostrava

MUDr. Ondřej Sglunda má atestaci v oboru revmatologie. Během svého studia na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy publikoval pod vedením Profesora Š...

• revmatologie

3 názor pacienta

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava vyšetření pohybového aparátu

Tento pan doktor si mě převzal do péče po mé nemocné paní doktorce. Při návštěvě mě pan doktor ani nevyšetřil, mou anamnézu zcela zpochybnil a prakticky mě vyhodil s dokumentací že mi nic není. Vřele nedoporučuji.

Ověřený profil
Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava Jiný

Moje první zkušenost s panem doktorem mě položila. Nevyšetřil mě, od stolu zpochybnil diagnózu kterou mám od předchozí lekařky. Biologickou léčbu kterou paní doktorka začala rozjednávat smetl ze stolu,bagatelizoval mé problémy. Poslal mě na magnetickou rezonanci ale jen s jednou části zad,naprosto vůbec nevěnoval pozornost problémům s hrudní páteří,která mě hodně trápí. Říkala jsem si,že to byl možná jen špatny první dojem,ale dozvěděla jsem se,že nejsem jediná,kdo má tuto zkušenost. Mé tetě chce biologickou lečbu vzít. Přitom před lečbou ani nemohla chodit. Smutné. Budu řešit změnu lékaře.

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava Jiný

Pana doktora jsem dostala po odchodu mé dosavadní skvělé paní doktorky Šírové. Pan doktor je mladý, milý sympaťák s profesionálním přístupem a empatii. Udělá si na Vás čas a vše vysvětlí. Myslím si, že si paní doktorka vybrala skvělého nástupce. Personál velice ochotný, usměvavý a profesionální. Prostředí čisté a útulné. Vřele doporučuji!