MUDr. Ondřej Sglunda

Revmatolog Více

Ostrava 1 adresa

Číslo licence : 1171717189

Revmatologie MAPO care Ostrava

MUDr. Ondřej Sglunda má atestaci v oboru revmatologie. Během svého studia na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy publikoval pod vedením Profesora Š...

• revmatologie

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava vyšetření pohybového aparátu

Pan MUDr. nevyšetřuje, vše hodnotí od stolu. Změnil biologickou léčbu, po které přišly komplikace. Nekomunikuje, nic neřeší, schovává se za sestřičkami. Tak když něco nevyjde nebo pokazím, tak se k tomu postavím. To od něj nečekejte. Upřímně nedoporučuji!!

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava klinické vyšetření

Tak to co se tady píše potvrzuji všemi deseti. Dokud jsem neměla problém, tak mi dával léčbu, niksy mě nevyšetřil, dokonxe mu biolku změnil, kvůli uveitidě a nyní, kdy jsem měla neurologickou příhodu, tak mi oznamil, že biolka konec a že vlastně ani nemám artritidu a že ať problémy řeším s jinými lékaři, takže uveitidu mám řešit s očním, bolesti zad na ortopedii atd., doalova se mnou vymetl podlahu. Jako by nechtěl mít zodpovědnost a práci s problémovějším pacientem z pohledu zdraví. Absolutně nedoporučuju. Změňte ho, pokud Vás ošetřuje nebo k němu ani nezačněte chodit! Zlatá paní doktorka Šírová.

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava Jiný

Potvrzuji předešlé názory zcela zpochybnil diagnózu od předchozí paní doktorky. Prý jsem se s revmatoidní artritidy vyléčila, k paní doktorce jsem chodila přes 15 let co půl roku na kontroly a pan doktor říkal že není třeba, jen když bude nějaký problém, tak nevím, pokusím se najít jiného lékaře.

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava základní vyšetření

Otřesný přístup. Nevyšetřil mě, od stolu zhodnotil stav. Vzal biologickou léčbu, u které napsal ze selhala, ale on byl ten kdo snížil dávky…. Poslal mě na magnetickou rezonanci a předepsal aulin… a dnes vidim, že nejsem jediná, kdo má tuto zkušenost. Před biol. lečbou jsem nemohla chodit. Smutné. Budu řešit změnu lékaře…

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava vyšetření pohybového aparátu

Tento pan doktor si mě převzal do péče po mé nemocné paní doktorce. Při návštěvě mě pan doktor ani nevyšetřil, mou anamnézu zcela zpochybnil a prakticky mě vyhodil s dokumentací že mi nic není. Vřele nedoporučuji.

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava Jiný

Moje první zkušenost s panem doktorem mě položila. Nevyšetřil mě, od stolu zpochybnil diagnózu kterou mám od předchozí lekařky. Biologickou léčbu kterou paní doktorka začala rozjednávat smetl ze stolu,bagatelizoval mé problémy. Poslal mě na magnetickou rezonanci ale jen s jednou části zad,naprosto vůbec nevěnoval pozornost problémům s hrudní páteří,která mě hodně trápí. Říkala jsem si,že to byl možná jen špatny první dojem,ale dozvěděla jsem se,že nejsem jediná,kdo má tuto zkušenost. Mé tetě chce biologickou lečbu vzít. Přitom před lečbou ani nemohla chodit. Smutné. Budu řešit změnu lékaře.

Umístění: Revmatologie MAPO care Ostrava Jiný

Pana doktora jsem dostala po odchodu mé dosavadní skvělé paní doktorky Šírové. Pan doktor je mladý, milý sympaťák s profesionálním přístupem a empatii. Udělá si na Vás čas a vše vysvětlí. Myslím si, že si paní doktorka vybrala skvělého nástupce. Personál velice ochotný, usměvavý a profesionální. Prostředí čisté a útulné. Vřele doporučuji!