Mediol Praktik s.r.o.
nám. Národních hrdinů, Olomouc

Umístění: Mediol Praktik s.r.o. Jiný

Opravdu nedoporučuji! Lékař se sestrou mě doslova vyhodili z ordinace (a to i přesto, že jsem byla řádně objednána) kvůli tomu, že jsem byla odeslána jiným lékařem ke specialistovi. Lékař vyšetřuje pouze pohledem. Vůbec žádná empatie, snaha pomoci. Napsal mi léky, které jsem nikdy předtím nebrala. Když jsem byla na kontrole, vůbec se mě nezeptal, jak mi léčba zabírá.Nenavrhl mi změnu dávkování. Nikdy jsem se nesetkala s horším přístupem k pacientovi. Nikdy se mi nestalo, že by mě lékař vyhodil z ordinace. Lékař i sestra jsou věčně protivní. Ať tam jdete ráno či dopoledne. Hrozně moc je totiž obtěžujete.

Umístění: jiné místo odchod praktické lékařkY do důchodu - můj nový mladý praktický lékař

S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty.
Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme.

MUDr. Ondřej Němeček

velice děkujeme za milou pochvalu, velice nás potěšila! Je to pro nás vždy pozitivní motivace i závazek ke zlepšování péče o pacienty.

Vyborna komunikace,domluva a ochota pomoct pacientovi,je to takove slunicko mile .-) Nikdy jsem dlouho necekala v cekarne,sestra v pohode,doporucuji s klidnym svedomim...