Adresa

Mediol Praktik s.r.o.
nám. Národních hrdinů, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Mediol Praktik s.r.o. Jiný

Opravdu nedoporučuji! Lékař se sestrou mě doslova vyhodili z ordinace (a to i přesto, že jsem byla řádně objednána) kvůli tomu, že jsem byla odeslána jiným lékařem ke specialistovi. Lékař vyšetřuje pouze pohledem. Vůbec žádná empatie, snaha pomoci. Napsal mi léky, které jsem nikdy předtím nebrala. Když jsem byla na kontrole, vůbec se mě nezeptal, jak mi léčba zabírá.Nenavrhl mi změnu dávkování. Nikdy jsem se nesetkala s horším přístupem k pacientovi. Nikdy se mi nestalo, že by mě lékař vyhodil z ordinace. Lékař i sestra jsou věčně protivní. Ať tam jdete ráno či dopoledne. Hrozně moc je totiž obtěžujete.

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo odchod praktické lékařkY do důchodu - můj nový mladý praktický lékař

S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty.
Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme.

MUDr. Ondřej Němeček

Dobrý den,
velice děkujeme za milou pochvalu, velice nás potěšila! Je to pro nás vždy pozitivní motivace i závazek ke zlepšování péče o pacienty.

R
Ověřený profil

Vyborna komunikace,domluva a ochota pomoct pacientovi,je to takove slunicko mile .-) Nikdy jsem dlouho necekala v cekarne,sestra v pohode,doporucuji s klidnym svedomim...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti