Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékař kterého znám.Troufám si říct, náš rodinný na dvě generace.Děkuji za Markovou sebe coby pacientka a Bandovou sebe coby maminka kluků.Oba jsou už dospělý a od lékaře vůbec nechtěli odejít.

Umístění: Ordinace testy na alergii

Nejlepší Doktor všech dob nebít Pana Doktora tak tu ani nejsem děkuji mu za všechno co za mého dětství musel sennou vytrpět Marcel Dohnal a děkuji i sestřičce která sním pracovala a jezdila s náma na léčebné pobyty

Nejlepší dětský lékař jakého znám. Je báječný jak profesně, tak jako člověk a mnohokrát děkuji za vyřešení dermatologického problému u mladší dcery, kterou ve středních čechách a Praze vidělo několik lékařů a přitom stačilo zvolit mastičku, která jí bude vyhovovat. Děkuji moc

Můžu jen doporučit, má velmi vlídný přístup jak k dětem tak rodičům a jeho humor mě vždy potěší. Je to opravdu profesionál na svém místě. Pecherová

Ž

Nemohu pana doktora posoudit jako pediatra (věřím, že může být dobrý), ale to co předváděl na kontrolách na alergologii v KV bylo opravdu neprofesionální. Nikdy jsem se u něj rýmy nezbavila, po přestupu k jiné alergoložce se vše během chvíle vyřešilo. Specializace na alergie tedy opravdu ne :/

Jeho práce je skvělá. Pozitivní vliv ze strany lékaře je také důležitý v rekonvalescenci. Nehledě na to že je to odborník.

Vynikající odborník, pro děti pořádá i ozdravné pobyty, kde se jim naplno věnuje ve svém volnu, u moře, i v Čechách. Pomáhá vždy když je potřeba radou i skutkem . Děkujeme za všechny naše tři děti .

super doktor Tichá

Perfektní odborník se skvělým přístupem k dětem.

Hrůza