Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Doktorka nemá vůbec zájem o své dětské pacienty díky kterým má na jídlo a střechu nad hlavou. Je smutné že zrovna pediatr takhle přistupuje k vašim dětem!!
Vždy znechucená že musí něco dělat a když už něco udělá většinou skončíme v nemocnici s vážnou diagnózou.
U mladšího syna od narození "kolika" prej.
Po návštěvě alergologie alergie na mléko kterou měl prcek od narození. Lékařka těžký nezájem.
Všem Radim vyvarovat se této lékařce pokat vám jde o vaše děti.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Žena byla se synem u dr. Vepřkové, měl 39,5 °C teplotu a suchý dusivý kašel. Podle paní doktorky měl syn mít respirátor při vstupu do ordinace, i když před vstupem do ordinace zvracel a těžko se mu dýchalo. Podle paní doktorky se takový stav řeší až po pěti dnech a konstatovala arogantně, že tam žena nemusela vůbec chodit. Lékař, který se bojí chorob, by zřejmě ordinovat neměl. Hasiči jdou také hasit požár, i když mají strach o svůj život. Příště raději navštívíme jiného lékaře.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka a sestřička - úžasná vždy poradí, vysvětlí a vyléčí. Dcera 18let a syn 12let navštěvujeme od narození! Obdivuji paměť na pacienty. Vstřícnost a profesionalita. Málo kdy se stane, že sestřička vydrží s doktorkou tolik let! Jsou sehrané . Neměnila bych Nikdy.

Paní doktorku,už znám dvacet let a nedala bych na ní dopustit.Zachránila mé dceři život.A co se týče paní sestřičky,je moc hodná a vstřícná.

chodím k paní dr.Vepřkové několik let se synem,vždycky protivná a pohledem mě málem zabíjela,co si dovoluju ji vůbec otravovat...teď mám ještě i dceru a už k paní dr.nejdu ani kdyby mi měli zaplatit...vždy jak jsou nemocní mi napíše jen mucosolvan ještě jsem od ni neměla nic jiného. Před měsícem jsem u ni byla s malou ta byla hotová 40tky horečky a dr. mi řekla že je jen nachlazená že ji to přejde a to byl patek a v pondělí byla hospitalizována se zápalem plic.A před týdnem syn 39tky,kašel že se dusil a zvracel...a zas to nevidela na antibiotika ale po krvi mi rekla ze ma virozu a jestli ho chci domu nebo do nemocnice...má laryngitidu a je v nemocnici a to jsem ho musela odvest sama i kdyz mel byt prevezen sanitkou...HROZNÁ!!!

C

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď i mé děti dnes jsem od ní odešla její velmi chladný přístup až nezájem o jakoukoli péči mě donutil k odchodu.Sestřička perfektní vždy mi vlastně toho řekla daleko víc než samotná paní doktorka, která mé děti neprohlédla až jsem měla kolikrát pocit že ji obtěžuji.Paní doktorka se bohužel již vůbec nevzdělává a nezajímá o nové možnosti léčby.Arogance,neochota,nezájem tímto bych ji popsala.Absolutně NEDOPORUČUJI.

Paní Vepřková je rázný člověk, ošetřuje rychle, ale když tam nejdete s hloupostí jako je nachlazení, můžete se spolehnout, že nedostanete "mastičku nebo mnoholičný lektvar", ale pošle vás na důkladná vyšetření k odborníkům, aby o vás bylo pořádně postaráno a nesnaží se nic bez rozmyslu léčit sama.
Sestřička je hodná. Ani slovo proti této ordinaci - mají i dlouhé ordinační hodiny, takže lenivci na vstávání jako já, mají dveře otevřené. Velmi lidský přístup. :-)

Bezvadná lékařka, já i mé dcery ji máme rády. Její názory a rady jsou vždy přínosem, problémy nepodceňuje, ale pomáhá řešit. Je sice ráznější, ale mám raději opravdovou pomoc než ťuťuňuňu a skutek utek.
Velmi si vážím jí i úžasné sestřičky!

Velice dobrý přistup, sice přisnější, ale proč ne ? S každou nybrž maličkostí mě vždy poslala dále at se to vyšetří. totéž platí o sestře, vždy ochotná a super s usměvem !

K paní doktorce jsem chodil už jako dítě, mám na ni Ty nejlepší vzpomínky, díky svých kvalit k ní přešla postupně celá dětská část naší rodiny - neteře, synovec a nyní k ní chodíme s naší dcerkou.
Jedná se o zkušeného profesionála s citem pro děti. Paní sestřička je velice přátelská s příjemným vystupováním.

Vřele doporučuji všem