Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih , Ostrava
Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Paní doktorku,už znám dvacet let a nedala bych na ní dopustit.Zachránila mé dceři život.A co se týče paní sestřičky,je moc hodná a vstřícná.

Š

chodím k paní dr.Vepřkové několik let se synem,vždycky protivná a pohledem mě málem zabíjela,co si dovoluju ji vůbec otravovat...teď mám ještě i dceru a už k paní dr.nejdu ani kdyby mi měli zaplatit...vždy jak jsou nemocní mi napíše jen mucosolvan ještě jsem od ni neměla nic jiného. Před měsícem jsem u ni byla s malou ta byla hotová 40tky horečky a dr. mi řekla že je jen nachlazená že ji to přejde a to byl patek a v pondělí byla hospitalizována se zápalem plic.A před týdnem syn 39tky,kašel že se dusil a zvracel...a zas to nevidela na antibiotika ale po krvi mi rekla ze ma virozu a jestli ho chci domu nebo do nemocnice...má laryngitidu a je v nemocnici a to jsem ho musela odvest sama i kdyz mel byt prevezen sanitkou...HROZNÁ!!!

C

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď i mé děti dnes jsem od ní odešla její velmi chladný přístup až nezájem o jakoukoli péči mě donutil k odchodu.Sestřička perfektní vždy mi vlastně toho řekla daleko víc než samotná paní doktorka, která mé děti neprohlédla až jsem měla kolikrát pocit že ji obtěžuji.Paní doktorka se bohužel již vůbec nevzdělává a nezajímá o nové možnosti léčby.Arogance,neochota,nezájem tímto bych ji popsala.Absolutně NEDOPORUČUJI.

Paní Vepřková je rázný člověk, ošetřuje rychle, ale když tam nejdete s hloupostí jako je nachlazení, můžete se spolehnout, že nedostanete "mastičku nebo mnoholičný lektvar", ale pošle vás na důkladná vyšetření k odborníkům, aby o vás bylo pořádně postaráno a nesnaží se nic bez rozmyslu léčit sama.
Sestřička je hodná. Ani slovo proti této ordinaci - mají i dlouhé ordinační hodiny, takže lenivci na vstávání jako já, mají dveře otevřené. Velmi lidský přístup. :-)

Bezvadná lékařka, já i mé dcery ji máme rády. Její názory a rady jsou vždy přínosem, problémy nepodceňuje, ale pomáhá řešit. Je sice ráznější, ale mám raději opravdovou pomoc než ťuťuňuňu a skutek utek.
Velmi si vážím jí i úžasné sestřičky!

Velice dobrý přistup, sice přisnější, ale proč ne ? S každou nybrž maličkostí mě vždy poslala dále at se to vyšetří. totéž platí o sestře, vždy ochotná a super s usměvem !

K paní doktorce jsem chodil už jako dítě, mám na ni Ty nejlepší vzpomínky, díky svých kvalit k ní přešla postupně celá dětská část naší rodiny - neteře, synovec a nyní k ní chodíme s naší dcerkou.
Jedná se o zkušeného profesionála s citem pro děti. Paní sestřička je velice přátelská s příjemným vystupováním.

Vřele doporučuji všem

Ž

Neochota, neprofesionalita, nulová chuť vzdělávat se ve svém oboru. Jak já říkám, klasický případ tiskárny na recepty bez individuálního přístupu a s diktátorskými manýry. Obejděte obloukem!

Prvni a posledni návštěva..Byl jsem tam jen proto že zastupovala mudr.Michalskou Marcelu...40 Teploty,Kašel,Bolest v krku a byl jsem vevnitř 2 minuty a nakonec mi řekla že si mam jen koupit cucací Tabletky nebo kloktadlo na ten krk.Pravidelně cucací tabletky beru už 4 dny a 4 dny v kuse mě bolí v krku.Vypadá to že pujdu na POHOTOVOST.

Se synem k paní doktorce Vepřkové chodím velmi často, nikdy jsem se nesetkala s neochotou nebo špatným chováním.Sestřička Iva je velmi milá a obětavá.Jsem spokojená s jejich profesionálním i lidským přístupem.B.W.