Olga Vepřková, pediatr Ostrava

MUDr. Olga Vepřková

Pediatr Více

44 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
44 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka a sestřička - úžasná vždy poradí, vysvětlí a vyléčí. Dcera 18let a syn 12let navštěvujeme od narození! Obdivuji paměť na pacienty. Vstřícnost a profesionalita. Málo kdy se stane, že sestřička vydrží s doktorkou tolik let! Jsou sehrané . Neměnila bych Nikdy.


Ověřeny pacient

Paní doktorku,už znám dvacet let a nedala bych na ní dopustit.Zachránila mé dceři život.A co se týče paní sestřičky,je moc hodná a vstřícná.


Š
Ověřeny pacient

chodím k paní dr.Vepřkové několik let se synem,vždycky protivná a pohledem mě málem zabíjela,co si dovoluju ji vůbec otravovat...teď mám ještě i dceru a už k paní dr.nejdu ani kdyby mi měli zaplatit...vždy jak jsou nemocní mi napíše jen mucosolvan ještě jsem od ni neměla nic jiného. Před měsícem jsem u ni byla s malou ta byla hotová 40tky horečky a dr. mi řekla že je jen nachlazená že ji to přejde a to byl patek a v pondělí byla hospitalizována se zápalem plic.A před týdnem syn 39tky,kašel že se dusil a zvracel...a zas to nevidela na antibiotika ale po krvi mi rekla ze ma virozu a jestli ho chci domu nebo do nemocnice...má laryngitidu a je v nemocnici a to jsem ho musela odvest sama i kdyz mel byt prevezen sanitkou...HROZNÁ!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď i mé děti dnes jsem od ní odešla její velmi chladný přístup až nezájem o jakoukoli péči mě donutil k odchodu.Sestřička perfektní vždy mi vlastně toho řekla daleko víc než samotná paní doktorka, která mé děti neprohlédla až jsem měla kolikrát pocit že ji obtěžuji.Paní doktorka se bohužel již vůbec nevzdělává a nezajímá o nové možnosti léčby.Arogance,neochota,nezájem tímto bych ji popsala.Absolutně NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní Vepřková je rázný člověk, ošetřuje rychle, ale když tam nejdete s hloupostí jako je nachlazení, můžete se spolehnout, že nedostanete "mastičku nebo mnoholičný lektvar", ale pošle vás na důkladná vyšetření k odborníkům, aby o vás bylo pořádně postaráno a nesnaží se nic bez rozmyslu léčit sama.
Sestřička je hodná. Ani slovo proti této ordinaci - mají i dlouhé ordinační hodiny, takže lenivci na vstávání jako já, mají dveře otevřené. Velmi lidský přístup. :-)


T
Ověřeny pacient

Bezvadná lékařka, já i mé dcery ji máme rády. Její názory a rady jsou vždy přínosem, problémy nepodceňuje, ale pomáhá řešit. Je sice ráznější, ale mám raději opravdovou pomoc než ťuťuňuňu a skutek utek.
Velmi si vážím jí i úžasné sestřičky!


Ověřeny pacient

Velice dobrý přistup, sice přisnější, ale proč ne ? S každou nybrž maličkostí mě vždy poslala dále at se to vyšetří. totéž platí o sestře, vždy ochotná a super s usměvem !


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil už jako dítě, mám na ni Ty nejlepší vzpomínky, díky svých kvalit k ní přešla postupně celá dětská část naší rodiny - neteře, synovec a nyní k ní chodíme s naší dcerkou.
Jedná se o zkušeného profesionála s citem pro děti. Paní sestřička je velice přátelská s příjemným vystupováním.

Vřele doporučuji všem


Ž
Ověřeny pacient

Neochota, neprofesionalita, nulová chuť vzdělávat se ve svém oboru. Jak já říkám, klasický případ tiskárny na recepty bez individuálního přístupu a s diktátorskými manýry. Obejděte obloukem!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Prvni a posledni návštěva..Byl jsem tam jen proto že zastupovala mudr.Michalskou Marcelu...40 Teploty,Kašel,Bolest v krku a byl jsem vevnitř 2 minuty a nakonec mi řekla že si mam jen koupit cucací Tabletky nebo kloktadlo na ten krk.Pravidelně cucací tabletky beru už 4 dny a 4 dny v kuse mě bolí v krku.Vypadá to že pujdu na POHOTOVOST.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti