Praktický lékař pro dospělé
Wellnerova 3/1215, Olomouc

Od této paní doktorky jsme odešli celá rodina (3 členové) po cca 15 letech. Je neochotná, velmi náladová, někdy až arogantní pokud po ní chcete vysvětlení. Nepomůže se základními věcmi ohledně důchodu, žádanek na vyšetření a s věcmi, na které máte právo, vám nechce pomoci, prý na papírování nemá čas. Naopak sestřička je velmi příjemná, poradí a snaží se se vším pomoci, bohužel ji paní doktorka vůbec neposlouchá. Doporučuji změnu zaměstnání pokud jí toto již nevyhovuje.

Paní doktorka i sestra jsou vždy ochotné, velice příjemné, nikdy nebyl problém s žádným vyšetřením, diagnóza vždy v pořádku. Na rozdíl od některých příspěvků jsem se právě naopak nemohla dočkat, kdy se paní doktorka vrátí z dovolené, abych nemusela navštívit nepříliš vstřícného pana doktora Mazocha. Mám zkušenost takovou, že při žlučníkovém záchvatu, který mě chytl 10 minut před koncem ordinační doby paní doktorky, stačilo zavolat a paní doktorka i se sestrou na mě počkaly minimálně půl hodiny svého volného času, než se dostavím a okamžitě mi ulevily od všech bolestí. Samozřejmostí bylo i to, že mě paní doktorka poslala na ultrazvuk. Chodím k ní už 20 let a jsem stále velice spokojena.

Já jsem velmi spokojen, veškeré úkony odpovídají úkolu praktického lékaře. Souhlasím s p. Matysem v mnoha jeho názorech. Je potřeba komunikovat když něco potřebuji tak si o to řeknu. A když se mi něco nelíbí tak to řeknu do očí a nepomlouvám. A také se slušný čkověk podepíše.

Sestra je velmi slušný a ochotný člověk, ale paní doktorka je slušně řečeno velmi ústnatá a útočná. Jakýkoliv dotaz je pro ni útokem na její osobu. Její
jekot do telefonu je velmi nepříjemný.Vysvětlení paní doktorky je jednostrané a
urážející-nejste lékař, tak nemáte nárok na vysvětlení?

Na toto fórum jsem narazil zcela náhodou. Absolutně nechápu, jak jej někdo mohl vytvořit, ale budiž. Jde asi o návštěvnost serveru a následně placené odkazy. Ale to je z jiného soudku.
Myslím si, že pokud má někdo s lékařem problém, měl by ho vyměnit - třeba jako obchod, kam chodí nakupovat, nebo cestovní kancelář, se kterou nebyl spokojený. Nechápu, jak může být někdo v dnešní době řadu let nespokojený se svým lékařem a pořád k němu chodit... Podle množství pravopisných chyb, jaké jsem četl v negativních hodnoceních chápu, že lidé s IQ tykve mají potřebu plivat a házet špínu... Jen mě mrzí, že nemají dost kuráže říct paní doktorce, co si o ní myslí, z plných plic a hezky do očí a namísto toho zde prezentují názory svých chorých myslí.
Já osobně i moje žena chodíme k MUDr. Smékalové řadu let a pokud máme pocit, že chceme něco víc, tak si o to řekneme. Je to jako u holiče. Podle mého názoru je vyšetření od lékaře stejná služba, jako každá jiná. Tzn. nelíbí se mi něco = ozvu se, nebo tam už nejdu.
Paní doktorko, jen tak dál - buďte svá... stejně jako lidé, co sem píší. Držím Vám pěsti a děkuji Vám za péči, kterou mně i mé rodině věnujete.

Musela jsem od teto doktorky odejit,uplna hruza nikam neodesle az jsem nemohla chodit tak jsem si sama zasla na ortopedii a mela jsem zanet v kycly a to me lecila ibalginem pomalu 2 mesice

Na to,že mám zápal plic, jsem musela přijít sama. Léčila mne s chřipkou ...

U paní doktorky jsem byla tento týden poprvé. Takže dávám neutrální. Ale velmi kladně na mě zapůsobila, už jen tím, že jsem přišla s malým problémeme a poslala mne na veškerá vyštření. Takže si určitě nemyslím, že zanedbává pacienty.

Poplatky u lékaře mi vůbec nevadí. Jsem studentka, takže bych mohla brblat jako většina populace, ale proč?30Kč je směšná částka, všude v Evropě normální věc. Takže těchto pár drobných paní doktorce s úsměvem dám. Ona si to nevymyslela.

Preventivní prohlídky. No promiňtě, ale jsme snad dospělí lidé, vy stále čekáte na pozvánku, abyste přišli ??? Tak už to snad u praktického lékaře pro dospělé nechodí ne?? :D

jenom reaguji na některé názory pacientů,že nemá paní doktorka zájem, nedělá peventivní prohlídky,kdyby jste se všichni co tomu hrozně rozumíte alespoň informovali,zjistíte,že podle pojišťovny máte na preventivní prohlídku nárok jednou za dva roky,jinak si ji můžete zaplatit kdykoliv ze své kapsy,Pokud lékař nemá důvod pro odběry krve,nemusí vás posílat do laboratoře,pořád žijete v socialistickém zdravotnictví,takže když nemáte přehled co se děje i v rámci pojišťoven,neplivejte špínu a učte se raději slušnosti,té je mezi lidmi opravdu málo!!!